באנו חושך לגרש!

באנו חושך לגרש!
https://www.facebook.com/tagmeir/ph...5544429526773/872397799508096/?type=1&theater

הספר "תורת המלך" פורסם בקיץ 2009. בספר אמירות מסיתות וגזעניות בחסות 'הלכתית'. בין היתר ניתן למצוא בספר אמירות כמו "הטף לא נהרגים בגלל רשעותם, אלא בגלל שיש צורך של כולם בנקמה ברשעים, והטף הם אלה שהריגתם תספק את הצורך הזה" , "עלה בידינו שמהפסוק 'לא תרצח' אי אפשר ללמוד איסור הריגת גוי" "פגיעה בתינוקות ממשפחתו של המלך הרשע היא מותרת." כותבי הספר, הרבנים יצחק שפירא ויוסף אליצור, מעולם ל...א הועמדו לדין על האמירות המסיתות הללו, והם ממשיכים לנהל ישיבות ולעסוק בחינוך.
הספר קיבל הסכמות מ-3 רבנים משמעותיים ביותר.
**אסור לתת לחושך לנצח**
אסור לנו לתת במה לכתבים מסיתים "בחסות ההלכה היהודית". אנו קוראים לשרת המשפטים איילת שקד ולבג"צ- אסור להמשיך לשתוק מול אמירות שקוראות לרצח. לא נוכל להמשיך לחיות במדינה שמתירה את דמם של אנשים חפים מפשע.

עוצרים הפצת חומרים מסיתים, ומעמידים לדין את כותבי החומרים המסיתים!

שתפו- עזרו לנו לנצח את החושך.

סוהי99

New member
מה נזכרת פתאום בספר האיוולת המרושע הזה?...קרה משהו?
את היחס לתוכן ולכובי הספר הזה כבר הביע רובו של עם ישראל והנהגתו.קבוצה קיצונית ופרימיטיבית לא קובעת את אופיו ותרבותו של עם ישראל.

כדאי היה שפעם תואיל להתיחס לשיגרת החינוך,חומר הלימודים,ציביון קיטנות הילדים,הדרשות הקבועות במסגדים והתיחסות ההנהגה לכך של הפלסטינים יקיריך.

itzi5

New member
שובו הוא פלסטיני משכיל שכותב רק על הישראלים...
למה הוא לא כותב על הפלסטינים ?
לא אובייקטיבי ? מפחד ?

סוהי99

New member
שובו פלסטיני כמו שאתה איסלנדי......דור שביעי

סוהי99

New member
אתה טועה מאד ולחלוטין.
שובו יהודי,ישראלי ועושה רושם שהוא גם צבר.הכתיבה שלו,אורח המחשבה וסיגנון ההתבטאות הם ישראלים בלי שמץ נופך זר בכלל וערבי בפרט.

עושה רושם שאם אתה מתחיל לפקפק בזהות של גולש
אתה פותח פתח לפקפוק בזהות שלך. למשל, מכתיבתך עולה הרושם שאתה אדם דתי אדוק.

סוהי99

New member
ממש לא.
אתה לא צוכל להצביע על סיבות לקביעה שלך,אבל אם תצטט אותי לאורך כל השנים תבין שאני חילוני לחלוטין אבל מאוד לאומי ואוהב את המסורת שלנו באמת.

אני לא יכול למצוא דבר בפוסטים של שובו
שתומך בטענה שלך.
&nbsp
לעומת זאת, אדם שחושב שיש לכפות את הדת היהודית על כל מי ששייך לעם היהודי, בהחלט עונה, לדעתי, על ההגדרה של ׳אדם דתי׳.
&nbsp
גם הביטומ ׳זה לא יעשה לך רע ( או משהו בסגנון) לצום ביום הכיפורים׳ - זו אמירה קלאסית של אנשים דתיים, אדוקים מאוד. איך אני יודע? יש הרבה כאלה במשפחה שלי...
&nbsp
אבל, אם אתה מתעקש, נוכל לסכם: אתה לא תפקפק בזהותו של שובו ואני לא אפקפק בשלך.

שובו'בסקי הוא יהודי שהתמגזר (מלשון 'מיגזר'....),

או יהודי שפשוט החליט ללכת בדרכי גדעון לוי ו/או עמירה הס!!!!

העם היהודי לא צריך מין "יהודונים" שכאלו, ומוטלת עליו חובה קיומית
להקיא אותם מקירבו - אפילו אם במגילת העצמאות נעשה ניסיון מוטעה
להעניק להם איזשהו ערך שווה......

יא חתיכת מנוול סידרתי מאוס שכמוך!!!! שנזכיר לך את כל האמירות

המסיתות והגזעניות בחסות 'הלכתית' שמופיעות בקוראן, שהוא ספר הספרים
של המיגזר שהשריץ אותך?????.....

עכשיו אני מבולבל
הרי שובו יהודי, אז איך יכול להיות שהקוראן הוא ספר הספרים של ׳המגזר שהשריץ׳ אותו. בכלל, ככה מדברים על המגזר היהודי? השריץ?

שובו'בסקי הוא יהודון שחזר בהשרצה ואימץ לליבו את

הטפות הקוראן והחדית' לגבי הטיפול ביהודים והיחס כלפיהם!!!

לא כל מי שנולד יהודי גם נשאר כזה, במיוחד אם יש לו כוונות זדון
כלפי הבאר שממנה ינק את נעוריו..... (ראה תופעת גדעון לוי ועמירה הס!!!!).

למעלה