באתי לברך בשבת של שלום

Gypsy10

New member
באתי לברך בשבת של שלום

ולצערי אני שומעת ששוב היה פיגוע בהר חברון עם הרוג ופצועים

ושוב אני שואלת .. עד מתי?

דינה128

New member
סיפור לשבת: "אהבת אמת" מוקדש באהבה לחברות הפורום

קיבלתי ב"בא במייל":
בשעה 08:30 לערך, איש זקן בשנות השמונים לחייו, נכנס למרפאתי בבית החולים על מנת להוציא את התפרים מפצע בידו. היה זה בוקר עמוס מאד במרפאה המקומית, התפעלתי מהחיוניות של האיש הזקן ואמרתי לו שישב וימתין. האיש אמר לפקידת הקבלה כי הוא ממהר מאד מאחר ויש לו פגישה דחופה בשעה 09:00 כאן בבית החולים.
ראיתי כי האיש מסתכל כל הזמן בשעונו והחלטתי לטפל בו מאחר וידעתי כי הרופא הקבוע שלו עסוק מאוד ותעבור לפחות שעה עד שיתפנה. פיניתי זמן בין החולים שהמתינו לי, כדי לטפל בו.
הורדתי לו את התחבושת ובחנתי את הפצע וראיתי כי הוא מתרפא יפה. הוצאתי את התפרים וחבשתי מחדש את הפצע. תוך כדי הטיפול בו שאלתי אותו לאן הוא ממהר, והאם יש לו כאן פגישה חשובה עם עוד רופא.
האיש ענה לי: "לא, איני הולך לפגוש רופא, יש לי פגישה עם אשתי הנמצאת במחלקה הסיעודית בבית החולים, אני הולך לאכול איתה ארוחת בוקר."
"במה אשתך חולה?" שאלתי את האיש. הוא ענה שהיא מאושפזת בבית החולים כבר מספר שנים מאחר והיא חולה במחלת האלצהיימר.
בתום הטיפול שאלתי את האיש האם אשתו תדאג מאוד אם הוא יאחר קצת. הוא ענה לי: "לא, היא לא תדאג, היא אינה יודעת מה קורה אתה, היא אינה מזהה איש וגם לא אותי כבר חמש שנים". בשלב זה התפלאתי מאוד. שאלתי אותו: "אתה הולך אליה כל בוקר למרות שאינה יודעת מה קורה איתה ואינה יודעת מי אתה?!"
האיש חייך, הניח ידו על ידי ואמר "היא אינה יודעת מי אני, אבל אני יודע מי היא ומה היא הייתה". הוא יצא מהמרפאה לדרכו.
בשמעי את דבריו התאפקתי שלא לפרוץ בבכי, וכל גופי רעד. אמרתי לעצמי שזו האהבה שאני רוצה בחיי - אהבת אמת, לא פיסית, לא רומנטית. אהבת אמת היא לקבל את השני בכל, במה שהיה, במה שהוא כיום ובמה שיהיה בעתיד.

אכן, הקבוצה שנשארה כאן, אוהבת את אלירז אהבת אמת,
בלי קשר לדעותיו, בחירותיו ומעשיו

מוקהה22

New member
שבת שלום

בתקווה לבשורות טובות בע" ה

&nbsp
דינוש
תודה על הסיפור לשבת.

Gypsy10

New member
דינוש תודה
אהבתי את הסיפור ועוד יותר את הנמשל

שבת של שלום ובשורות ובות

Gypsy10

New member
תתעלמו מההודעה הקודמת שלי התכוונתי להביא קישור

למשהו אחר ולא הצליח לי

Gypsy10

New member
דינה .. זה לא קשור באלירז , זה היה קטע שירה מאד יפה

עם מסר מאד חיובי שרציתי לשתף .

Gypsy10

New member
מצטערת יקירה , איבדתי את זה ואני לא מצליחה לאתר

את יודעת שאני הטכנופובית של הפורום

דינה128

New member
מה שם השיר?

למדתי פעם קורס "לסחוט את גוגל"
אני חייבת לציין שהוא לי לעזר רב מאוד גם היום.

למעלה