באתי לעשות קלוז'ר

עלמתיה

New member
באתי לעשות קלוז'ר

לפני בערך שמונה שנים הפורום הזה היה הבית שלי. בימים ההם הייתי עדיין בוליקי. לפורום הגעתי אחרי כשלוש שנים של ניסיונות להכנס להריון. בשלב הזה הציפייה להפוך לאמא כבר מילאה את כולי והטיפולים השפיעו על כל פרט ופרט בחיי. כל נושא הפוריות היה מבחינתי רווי בושה, אשמה, תחושת כשלון, אכזבה וחרדות. משום כך כמעט ולא שיתפנו אף אחד במה שעובר עלינו. הרגשתי הכי בודדה בעולם. ואז מצאתי את הפורום. בהתחלה רק קראתי והעשרתי את הידע שלי. למדתי המון על התהליך שאני עוברת, למדתי מה לשאול את הרופאים, למדתי איך לקרוא בדיקות ולמדתי איזה אופציות עומדות בפניי. אחר כך התחלתי לכתוב. מהר מאד נשאבתי פנימה והפורום הפך לחלק בלתי נפרד משגרת היום והצ'אט של אנשי הפורום מילא את לילותיי. למרות שבתחילה היה לי חשוב להקפיד על אנונימיות מוחלטת, הגיע רגע שהרגשתי כל כך נינוחה בפורום שהחלטתי ללכת למפגש שארגנה אחת הבנות. למפגש ההוא הגענו רק שבע בנות. החיבור היה מיידי ומהיר. המפגש העביר את החברות שלנו מהעולם הוירטואלי לעולם האמיתי והקשר הפך הדוק ותומך עוד יותר. בינתיים עברתי הריון חוץ רחמ שהסתים בכריתת חצוצרה. אחר כך, כשקיבלתי סופסוף בטא חיובית מיהרתי לעדכן את חברותיי הטובות שפרגנו לי. כמה שבועות אחר כך לא נצפה דופק. אחת מאותן חברות ליוותה אותי בכל הבירוקרטיה לתיאום הגרידה (בעלי היה חייב לחזור לעבודה). ביום בו עברתי הפלה, שהיה אחד הימים הקשים עבורי, הופיעו שתי בנות אחרות מהחבורה בביתי עם סל הפתעות ופינוקים ודאגו לשמח אותי. יחד נודע לנו שאחת הבנות קיבלה בטא חיובית. למרות שהייתי בעומק השאול שמחתי עבורה. רק עבורה. אחר כך עוד אחת נכנסה להריון. ועוד אחת. ושוב אני. ועוד אחת. ועוד אחת. ההריון הזה הביא לי את יהונתן ועלמה. תאומים מופלאים בני שש. ביום שהם נולדו סיפרה לי האחרונה בחבורה שגם היא בהריון וכך סגרנו מעגל. עם הזמן גם הבעלים שלנו הכירו והתחברו. הילדים שלנו כבר נולדו לתוך החבורה הזה ומכירים מיומם הראשון. תמיד אמרתי שאחרי שאהפוך לאמא לא אחזור עוד לטיפולים. זו היתה עבורי טראומה. העובדה שזכיתי בבן ובת אפשרה לי להיות שלמה עם ההחלטה. שלמה לחלוטין. עד הערב ההוא לפני שנתיים וקצת. נפגשנו לערב בנות. בשלב ההוא אחת מאתנו היתה בהריון שלישי, ועוד אחת בהריון שני ועוד שתיים בשלבים שונים של חזרה לטיפולים. שוחחנו הרבה זמן על הטיפולים ועל הריון נוסף ועל הזמן הנכון ועל הסיבות לחזרה לטיפולים. למחרת שאלתי את בעלי מה דעתו על חזרה לטיפולים. הוא כמובן הופתע כי ידע כמה אני נחרצת, אבל החלטנו להמשיך ולחשוב על כך יחד. בסופו של דבר חזרנו. היו לנו מוקפאים, כך שהתחלנו עם סבב מוקפאים שלא צלח. הסבב הבא היה IVF מלא. להפתעתי נקלטתי בסבב הראשון. עם תאומים נוספים. בבת אחת הפכתי ממאותגרת פוריות לאמא מרובת ילדים. היום איתמר ואלה חוגגים שלושה חודשים ואני עדיין מנסה לעכל את הסטטוס החדש שלי. לפעמים אני מסתכלת על ארבעת הילדים שלי ולא מאמינה. לו מישהו יכול היה לתת לבוליקי ההיא- הכואבת, המיואשת, העצובה - לראות חמש דקות מחייה בעתיד, לו רק יכולתי לומר לה שהדרך הזו משתלמת. אבל אני לא יכולה לפגוש את העבר שלי. אני יכולה רק לתת לכן מסר קטן מהעתיד שלכן: זה קורה! כל מי שהכרתי כאן בפורום הפכה לאמא בדרך כזו או אחרת. והחבורה שלנו? לנו יש כרגע 16 ילדים ועוד שניים בדרך... ועוד דבר קטן: אני אשמח למסור לאחת מכן את הספר "פוריות - מאלף ועד טף" באזור השרון.

טוליתי

New member
מזמן לא קרה שבכיתי מהודעה מסכמת,

מזמן לא התעודדתי כמו עכשיו - עד שירדו דמעות שהיו תקועות שם
. תודה שבאת לספר לנו על הדרך שעברת, התרגשתי מאד. רק אושר ונחת מהמשפחה שלך

YaelHakeini

New member
תודה תודה תודה! איזה סיפור מקסים

שמחתי לשמוע שגם "האחרונה בחבורה" הצליחה בסוף... זה כרגע המצב שלי

שושונלה

New member
איזה יופי כתבת

הצלחת לגרום לי אפילו לחשוב כמה נחמד זה שני צמדים של תאומים בן ובת, ואני בכלל ממש ממש לא רוצה תאומים
. וזה נכון, לו רק יכולנו להציץ אל העתיד... היה הרבה יותר קל בהווה. גם לי יש 'חבורה' מכאן, שמחכה שהאחרונה תצטרף כבר, ממש במהרה. ורד

וואו עלמתיה

כמה שהתרגשתי. איזה סיפור מרגש ומעודד. אני מאושרת בשבילך על המשפחה שבנית, ומאחלת לעצמי ולאחרות פה הצלחה דומה. הרבה נחת מהתאומים הכפולים, אושר ובריאות.

Stella30

New member
תודה גם ממני.

הרגע סגרתי שיחה עם חברה, במהלכה סיפרתי לה שמעולם לא הרגשתי את מה שאני מרגישה היום, כשאני לקראת סיום הפסקה של חודש מהטיפולים. תמיד הייתי מתנגדת להפסקה כפויה, ורק הייתי מחכה לחזור. והפעם לא חיכיתי, ולא היתה לי שום בעיה שהמחזור ימשיך לאחר (כמעט 40 יום כבר), ובכלל, לא ששה לחזור לטיפולים. מרגישה ריקה מבפנים, למרות שיודעת שאמשיך, כי זה בטוח יחזור אלי בהמשך, הרצון...הכמיהה... חודש שלם לא בכיתי אפילו לא קצת (בעצם בכיתי אחרי דוקו על משפט רצח. זה נחשב?) ההודעה שלך, אישה שאינני מכירה (אך שאני מברכת על הגעתה), עשתה את מה ששומדבר לא הצליח לעשות במשך חודש שלם. ושמצד אחד שמחתי שנעלם, אבל מצד שני חששתי שלא יחזור יותר. כנראה שהדחקתי. גם לי מותר. ולמרות שממש לא כייף לי לבכות עכשיו, בכ"ז, זה חייב להיות דבר חיובי. ואני רוצה להודות לך על כך. אני מקווה שיבוא היום וגם אני אוכל למסור את הספר שקיבלתי בירושה מחברה. מבטיחה לנקות אותו מאבק. תהני מהילדים (שמות מהממים!!!) מכל הלב מירב

וואו!!!!!!

איזה סיפור מרגש ומהמם באמת אילו רק היינו יודעים מה צופן לנו העתיד היה יותר קל..אבל הסיפור שלך רק מעלה חיוך על הפנים ובאמת תקווה ואמונה שזה יכול לקרות לכל אחת!!!!פשוט כרגע הכל נראה שחור ושלילי עד הבטא החיובית הראשונה שתבוא ואני מקווה במהרה:)) מזל טוב והכי כיף שמזוג שכל כך רצה ילדים ועשה הכל בשביל זה להיות משפחה גדולה ומרובה!!!!!! אושר ונחת

וואו ריגשת אותי מאוד

הלואי והייתי יכולה לפגוש את עצמי אחרי שכבר יהיו לי ילדים הביטחון הזה שיהיו גם לי, זאת החוליה החלשה אצלי אבל סיפורים כמו שלך מעודדים מאוד להמשיך בדרך הלא פשוטה הזאת לאימהות תודה

תודה רבה על סיפורך המרגש!

מדהימה! כתבת נוגע ללב ומקסים! מאחלת לך אושר, בריאות והמון נחת ממשפחתך הגדולה.

me too

New member
איזו הודעה מרגשת ומעודדת

מאחלת לך רק אושר ועוד אושר

דבי87

New member
גם אני ממש מתרגשת!!!!!!!

כשאתה בתוך זה קשה להבין שזה יקרה!!!!!! מאחלת לך חיים טובים עם 4 ילדייך ובעלך....

ואוו איזו התרגשות!

איזה סיפור מדהים,תודה שנטעת בי את התקווה , את מדהימה!! אושר ובריאות מהילדים המופלאים,תגדלי אותם בנחת!!!

ספיקון

New member
עלמתיה יקרה

תודה רבה לך על המבט לעתיד! אני חושבת שזה אחד הדברים הכי נחוצים במסע הזה, בו נדמה שהחיים בהווה לעולם לא יסתיימו וכל כך קשה לפעמים לראות קדימה. האושר נקרא היטב וברור מההודעה שלך, ומחמם את הלב

ריגשת אותי....

אני רק בתחילתו של תהליך, וכבר קשה לי וכבר מחשבות שליליות, וכל סיפור חיובי רק מעלה אותי למעלה ונותן אופטימיות שתמיד תהיי מאושרת...

o o z a

New member
תודה

תודה על השיתוף המרגש. הסיפור שלך מדהים, לא פחות! אני מאחלת לך הרבה נחת ואושר
נגעת בפחד שקיים כל כך. הפחד שלעולם לא אצליח. נגעת והרגעת. ברור שאצליח! כולנו נצליח
שוב תודה!

אריאל 4

New member
תודה והמון בהצלחה

ההודעה שלך מרגשת ומעודדת כל כך.... המון תודה ובהצלחה.

בימים שכאלה, רק הודעות כאלה

גומרות לי לטיפה של אופטימיות... תודה לך יקירה..ההודעה שלך פרצה סכר של אושר כאילו הכרתי אותך מהיום שנולדנו.

למעלה