באתי.

באתי.

היי לכם, לא ידעתי בדיוק מה לעשות עם כמה דקות מיותרות. עילעלתי לעצמי ברשימת הפורומים ואז ראיתי לנגד עיניי את השם "שלמות פנימית". השם עצמו גרם לי להתרגשות קלה. מיד אמרתי לעצמי "איזה כיף להיות שלם מבפנים". אז שלום לכולכם ונעים מאוד, אני אוויר לנשימה בשבילכם. אז ככה: לתפיסתי, להיות שלם עם עצמך זה לאו דוקא להיות רוחני שמאמין באלוהים כלשהוא, או להיות זרוק עם סמים בראש במזרח הרחוק, או לרקוד בהרי צפת היפים לצלילי הטבע. להיות שלם זה לקום בבוקר ולהעריך את הדברים הקטנים שקיבלנו, לדעת לומר תודה, אפשר בלב אפשר בקול אפשר למראה ואפשר למישהו אנחנו אוהבים, להיות שלם זה לדעת שלא חשוב מה את/ה עושה אתה תדע לקחת את החלק הטוב של התוצאה. אני יכול לומר לכם שלפעמיים אני מרגיש רע, בוס מעצבן או פקק גדול בכביש, ואני יכול להרגיש עם זה רע מאוד (ותאמינו לי שלפעמים אני מרגיש רע עם זה שבא לי לירות בכולם סביבי), אבל אני יותר נהנה לנצח את ההרגשה הרעה ולנסות להפיק את הטוב! וכן, לכל מי שאומר לעצמו בלב עכשיו "עזוב אותי יא פטטי" אז דעו לכם שלהתקשר למישהו בפקק יכול להיות משהו חיובי בפקק, או סתם לפנטז על הכסף שאנחנו רוצים שיהיה לנו. שמעו , אני מרגיש שאני מאריך מידי ולהציק אני לא אוהב. אז נסו להנות ולחייך הרבה. אחזור. אוויר לנשימה www.cashinmachine.com

שיריס

New member
הי, ברוך הבא

שלום לך, אני כ"כ מסכימה עם דברייך, אני נוהגת ממש כמוך ובדיוק כמו שאתה אומר: אין צורך להיות זרוק במזרח או לרקוד בהרי צפת...(למרות שיכול להיות מאד נחמד-אבל לא התנסיתי עדיין..) אני ממש שמחה לראות כאן מישהו דומה תהנה מהפורום ומהחיים שפע וכל טוב המשך יום קסום

galgal21

New member
אולי דוקא כדאי לך לחשוב על אמונה באלוהים.

לדעתי כדאי שתנסה להתפלל אילו כל יום ולבקש ממנו הדרכה. תנסה את זה. להתפלל זה להתפלל במילים שלך ולא לדקלם טכסט כתוב של דת מסויימת. כמו כן כשאני מדבר על אלוהים אני בפרוש לא מדבר על היהדות.

להתפלל.

אני לא יכול לשלול את מה שאתה אומר כי יש משהו בדבריך. אבל נראה לי שאלוהים היה רוצה שנדריך את עצמנו. אם הוא היה רוצה להדריך אותנו, היה עושה זאת מזמן. אין יותר כיף מלהחליט החלטות להגיע למסקנות לבצע אותן, ולא חשוב מה התוצאה הכי חשוב זה ללמוד ממנה. שיהיה לך יום מצויין, אוויר

galgal21

New member
מדוע שלא תנסה להתפלל? ותראה בעצמך.

אם אני טועה - הנסיון לא יזיק לך. אין לך מה להפסיד. אם אני צודק ואתה לא תנסה את הדרך שהצעתי אתה יכול להפסיד. אגב אלוהים כן נותן לנו הדרכה (הוא לא מדבר איתנו ישירות אבל יש לנו יכולת להבין מה רצונו).

למעלה