בא לי שאלון...

• פותח הנושא xamyx
  • פורסם בתאריך

xamyx

New member
בא לי שאלון...../images/Emo79.gif

אהבתי את השאלון הזה של "השיר האהוב עליכם" אז הנה: מה השיר האהוב עליכם? למה דווקא הוא? לאיזה אלבום הוא שייך? מה השורה האהובה עליכם מהשיר? מה המילה שחוזרת הכי הרבה פעמים בשיר? (כן כן לכו לספור!) ולסיום סיומת צטטו את המשפט הראשון והאחרון בשיר: תהנו!

xamyx

New member
הו לא ידעתי שאני אמורה לעשות את זה ../images/Emo3.gif

חשבתי שזה כמו הסכמ"ש (תמיד עם אותן השאלות). אוקיי אז... אם הייתם צריכים לשמוע רק שיר אחד של רוני למשך שארית חייכם, איזה שיר הייתם בוחרים?: באיזה שנה הוא יצא? אתם יודעים את כל המילים בעל פה? מה המילה האחרונה בשיר? מה השורה הראשונה? מה השורה האהובה עליכם? מה המילה שחוזרת הכי הרבה פעמים בשיר?

xamyx

New member
טוב משעמם לי אז אני עונה

אם הייתם צריכים לשמוע רק שיר אחד של רוני למשך שארית חייכם, איזה שיר הייתם בוחרים?: אני רוצה להגיד אדוני אבל אמרתי את זה בשאלון האחרון אז אני אגיד מותק 2. באיזה שנה הוא יצא? 2005 אני חושבת.. אתם יודעים את כל המילים בעל פה? לא מה המילה האחרונה בשיר? "גמרתי" מה השורה הראשונה? המוזיקה שרק שומעים ברדיו מה השורה האהובה עליכם? "תקשיב טוב, תפנים, אני...הולכתתתת!" (כי זה כיף להגיד
) מה המילה שחוזרת הכי הרבה פעמים בשיר? "זוז" ו"מותק"

Gilital8

New member
עונה

אם הייתם צריכים לשמוע רק שיר אחד של רוני למשך שארית חייכם, איזה שיר הייתם בוחרים?: "לא עוצרת" באיזה שנה הוא יצא? 2005 אתם יודעים את כל המילים בעל פה? כן מה המילה האחרונה בשיר? לך מה השורה הראשונה? עוד מסתובבת בקצב המסחרר מה השורה האהובה עליכם? זוז עם הביט לא משתלטת זה להיט מה המילה שחוזרת הכי הרבה פעמים בשיר? זוז

למעלה