בבניין שלי, שכנים שתלו רמקולים מוסתרים

googooloo777

New member
בבניין שלי, שכנים שתלו רמקולים מוסתרים

בבניין שלי, שכנים שתלו רמקולים מוסתרים המכוונים על הדירה שלי בלבד, ויותר משנה רמקול-שופר-אזעקה [קשה להגדיר את שם התופעה] זה משדר באופן רצוף 24 שעות... אי אפשר לגלות את מקום וכיוון הרעשים ... רעשים של קטעי מוזיקה וצלילים חדים שעברו אקולייזר אכזרי והלבישו על זה צלילי אזעקות וצעקות ושאר צלילים מלוכלכים שחוזרים בקביעות על עצמם כל 10-20 שניות ... דסיבלים חזקים אבל קול נמוך,,, יתכן רמקול הותקן בתוך קירות בטון ... הרעש מועבר לא באוויר אלה בקירות או תיקות וריצפות אי אפשר לישון בליות ומצד שני מבקר שיבוא להתרשם לא מרגיש את הצלילים המוסתרים ... ולכן אין טעם להזמין שוטרים, וכמה פעמים שבאו ודיברו עם שכן מעלי, הוא מכחיש ... אין ספק שרמקולים מופעלים עם שלט רחוק - יתכן יש שידור ברדיוס מסוים , יתכן טכניקות אחרות של אינוי שלא מוכרות לנו הציבור הרגיל, השאלה מה עושים, אי אפשר לפנות לחברה פרטית מפני שנושא מעורפל ואין ביטחון שהם יכולים לעשות משהו וגם ידרשו תשלום גבוה עבור שירות שלא יתנו, איזה גוף ציבורי יכול לגלות את זה? האם ניתן לבקש ממשטרה לבצע חיפוש בבית של שכנים חשודים? האם יש להם מכשיר מתאים לגלות את המקור הרעש? והאם ניתן לתבוע את השכנים כולם ביחד בגלל חשד במעורבותם לחבלה ממושכת ללא סיבה שידועה לי?

למעלה