בבקשה עזרה

סקרנלית

New member
בבקשה עזרה

אני מעתיקה לכאן את שאלתי מהפורום השכן. אודה לקבלת מידע.

סקרנלית

New member
שאלתי אם מישהו מכם יודע מהו העונש הצפוי

לגבר שהיכה את אשתו עד כדי כך שנוצרו סימני חבלה (קטנים) על גופה? במידה והיא תגיש עליו תלונה- מה יעשו לו? יעצרו אותו מיד? ירחיקו אותו מהבית? יעשו לו משפט? איך זה עובד?

שלום לך

כיוון שאני לא מצויה מספיק בתחום לגביו את שואלת, בקשתי את עזרתה של עו"ד עירית גזית, האחראית על מערך הסיע המשפטי בויצו, ואני מביאה כאן את תגובתה: "אין תשובה חד משמעית, כי כל תיק ונסיבותיו. ככלל, אם תוגש תלונה, אז החשוד ייחקר במשטרה, ובהתאם להחלטת קצין המשטרה, הוא ייעצר או יורחק מן הבית או ייקבעו לו תנאים מגבילים אחראים או שהוא ישוחרר ללא תנאים מגבילים. אם יוחלט על מעצרו, ההחלטות הבאות בעניינו תתקבלנה ע"י בית המשפט. בד בבד, אם המתלוננת חוששת לשלומה ו/או לחייה היא יכולה לפנות לבית משפט לענייני משפחה ו/או לבית משפט השלום ולבקש צו הגנה, וכן לפנות לקבלת סיוע במרכז לטיפול ולמניעת אלימות במשפחה. לעניין העונש, הדבר תלוי בחומרת העבירה בה יואשם הנאשם, וזו נקבעת על בסיס חומר הראיות בתיק. בסוף ההליך, אם יורשע הנאשם ייגזר דינו עי בית המשפט, אשר ישקול שיקולים כדוגמת, חומרת העבירה, נסיבות התקיפה, חומרת הפציעה, עברו הפלילי של הנאשם, הבעת חרטה ועוד".

הכוכב33

New member
אבל המכות הן כן חד-משמעיות

תראו איך מערכת אכיפת החוק מתפתלת ומגמגמת ומוציאה למתלונן/ת את הנשמה. איזה פרוצדורה ארוכה של שנים.ואולי ואבל ותבוא מחר. מצד אחד מכות במקום ומייד. מצד שני שנים של חקירה ומשפט ובבל'ת. סד ו ם ז ה כ א ן

למעלה