בבקשה תעזרו לי

• פותח הנושא sun
  • פורסם בתאריך

sun

New member
בבקשה תעזרו לי

אתם אשר מתעסקים בכישוף לא חשוב איזה צפויים למוות ע``י משפט האלוהים כי בתנ``ך רשום מכשפה לא תחיה, האנשים היחידים שמותר להם ורק ע``י צו האלוהים אלה הנביאים אך בישראל של היום אין נביאים לכן אסור לכם לעסוק בכך. למען בטחונכם האישי והשקט הנפשי שלכם תעזבו אל אלוהיי הגויים וחזרו להאמין בכוחו של האל. בברכה sun

morning star

New member
קודם תעזור לעצמך

יש לי שקט נפשי בקשר לדרכי בעולם זה. בטחוני האישי? האם אני מגלה כאן איום מצידך? האם באיזשהי צורה אתה או כל אחד אחר חושב לסכן את בטחוני האישי. דבריך גובלים בהסתה. שלא כדברי אותו אחד המכנה עצמו OVERLORD KING, אשר יוצר רושם של קטין בן 14 המושפע יותר מדי מסרטי מד``ב ופנטזיה ולכן איני רואה בדבריו איום אמיתי, גישה זו כנראה תעבור לו כאשר יתבגר. אתה משדר רושם מעט אחר, אם כי מסונוור ע``י קנאות דתית(?) וחוסר סובלנות כלפי השונה והאחר. תן לאלוהים לעשות את הצדק שלו, בודאי שאינו צריך אותך. ואם אתה חושב שכן הינך ``חוטא`` בעצמך בעיסוק בנבואות. ומי קבע שהיום אין נביאים? אתה? ואולי רוח הנבואה שורה על יותר אנשים משחשבת? גם באיסלאם נטען כי מוחמד הינו הנביא האחרון עלי אדמות. ישנם גם רבים בתוך דרך אמונתך אשר לא יסכימו לגישותיך השונות (ההבדלים בין התפילה הספרדית והאשכנזית, חרדים מול מסורתיים ומול זרם הציונות הדתית, ליטאים מול חסידים והיד עוד נטויה...) MS הנווד

yofiel

New member
העידן החדש

אני רוצה לתמוך ב morning star ולהוסיף- יש יותר מדיי אנשים שהולכים בדרך מסויימת ובטוחים שהדרך שלהם היא הכי טובה ויש אפילו שחושבים שזו הדרך היחידה וכל השאר ``חוטאים`` הדרכים להגיע לאלוהים הם כמספר האנשים על כדור הארץ. כל אחד עסוק בדרך שלו , ולא יכול לראות מנקודת מבט עליונה את דרכם של אחרים , כיוון שהוא עוד לא הגיע לפסגה. אל תשפטו אף אחד , לדעתי מה שכן צריך לעשות זה לשפוט אנשים ביחס לדרך שלי - כלומר האם האדם הזה עוזר לי ללכת בדרכי האמיתית או גורם לי לסטות ממנה. אני אישית לא מאמין בדרכי הכישוף , כישוף בשבילי זה להשתמש בכוחות למען רווח אישי (רצון עצמי - אגו - מקור כל הרוע והסבל בעולם) וכך כישוף פוגע בזולת. כל בן אדם יכול לפתח כוחות על חושיים (למעשה זה לא ``על חושי`` , זה משהו שטבוע בנו עמוק ומחכה להתגלות) מה אנחנו עושים עם הכוחות האלו זה כבר תלוי בנו , אפשר לרפא ולעזור ואפשר לפגוע ולהרוס. בחירה חופשית. כיום אנחנו בעידן הדלי - ימות המשיח , ולכן כולנו מתחילים להתעורר. היום אין נביא אחד שכל העם הולך אחריו , היום כולנו יכולים להיות הנביאים של עצמנו. אז אל תאמינו לי , אל תלכו אחרי אף אחד בצורה עיוורת. לכו עם הלב , תנו לקול הפנימי שלכם להנחות אתכם אל האמת , אבל תנו גם לאנשים לעזור לכם. המשיח כבר כאן , הוא בתוך הלב של כל אחד מאיתנו , אף אחד לא יציל אותנו אם לא נציל את עצמנו. תנו לאור שבפנים להתגלות! יופיאל המלאך

michalmandel@

New member
הסבר יפה

יופיאל היי! אוהבת את הסברך המדויק. ככה זה נשמע הרבה יותר ברור. המשיח אכן בליבנו. רק צריך לפקוח עיניים ולראות אותו.מיכל

michalmandel@

New member
מצטרפת לתגובה

סאן שלום! גם אני מצטרפת לקריאתך. אין לנו מה להתעסק עם עבודת האלילים הזו. גם אני מבקשת מכולכם לחזור ולהאמין בכוחו של בורא עולם בלבד, למען בטחוננו האישי והנפשי.

morning star

New member
לאיזו תגובה בדיוק?

למה את מתכוונת ב``עבודת אלילים``? מיהו או מהו בורא עולם? זה המוגדר כ``אלוהים`` בדת היהודית? זוהי אמונתך הפרטית, אל תכפי אותה על אחרים. בזכות אותה המיסיונריות נעלמו תרבות יפות ועשירות. הרגשתי אומרת לי כי בעקיפין או במישרין את מתכוונת גם אלי, משום מה. אל תבטלי דבר לפני שתבדקי אותו, זו עצתי לך, אחרת תפגעי באנשים רבים, אשר כל רצונם בחיים הוא להיטיב עם אחרים ועם עצמם. בין אם תקבלי את המסר שאני מקווה שתראי ובין אם לאו, בידידות והבנה MS הנווד

leo McWhite

New member
אני שונא!!!!!!!!1

לדעתך יש ה` ולדעתי אין!!! אז מה את לא יכולה לחהכריח אותי זה בעיה שלך ולא שלי... אז תתעסקי בעיניינים שלך................. אני שונא את אלה שכופים על אנשים אחרים ד-ע-ה-!

Veliky_Magistr

New member
לא מסכים.

איפה יש עובדה ש התנ``ך הוא הדרך היחידה אסור לנו להגיד שדרך כלשהי לא נכונה כי יש אינסוף דרכים אל המודעות תנ``ך ללא ספק אחת מהדרכים אך זאת לא הדרך היחידה.

למעלה