בגידה?

BbB103

New member
בגידה?

היי לכולם, אני בת 27, בעלי 28
אנחנו נשואים שנתיים וחצי אבל ביחד 12 שנים מגיל קטן.
אנסה לקצר כמה שיותר, המצב הוא כזה:
אני בהריון ראשון ( שדרך אגב בעלי מאוד מאוד רצה)
כרגע אני בחודש שביעי, הריון קשה מאוד הקאות ובחילות נוראיות בכל חמשת החודשים הראשונים וגם עכשיו מדי פעם...
דימומים גם במגע למשל אחרי בדיקות וגם במאמץ, בקיצור: הרופאים אסרו עליי לקיים יחסי מין ולכן אני ובעלי אפשר להגיד כמעט מתחילת ההריון לא שוכבים.
אציין שלפני ההריון הסקס היה תקין ולא היו תלונות או בעיות מיוחדות אנחנו שומרים נידה ולכן בשבועיים שלא שומרים כן מקיימים יחסים והכל רגיל.
עכשיו.... משום מה , החל מהחודש השני של ההריון כשגיליתי שאני בהריון בכלל והתחילו ההקאות והבחילות
אני הייתי מרותקת למיטה במלוא מובן המילה ובעלי בחר פשוט לצאת למועדונים באופן קיצוני כמעט כל יום התחיל לחזור לפנות בוקר הביתה התחיל לבלות עם חברים כל יום, להוסיף בחורות באינסטגרם וכאלו הראה אטימות רגשית מוחלטת אליי.
אם הוא היה מתחיל עם ההתנהגות הזו עכשיו כשאנחנו די הרבה זמן לא מקיימים יחסים או לא יודעת מה אז אולי באיזשהו מקום הייתי יכולה להבין זאת, אבל בגלל שממש החל מהחודש השני הוא התנהג בצורה כזו קשה לי להשליך הכל על חוסר סקס (שאפשר להתמודד חודש וחצי חודשיים בלי) ועל זה שאני פחות מתייחסת אליו כי אני מרותקת למיטה.
מאז אנחנו דיי במשבר כי אני מאוד נפגעתי שבשעה קשה הוא סוג של "נטש אותי" ונתן לי להסתדר לבד עם כל התופעות והוא היה עסוק במועדונים וחברים בטענה שמשעמם לו ואני במיטה ומקיאה ולא נותנת לו.
היו כמה פיצוצים וריבים ובאחרון שהיה לפני חודש בערך פשוט קמתי לקחתי את הדברים והלכתי לאמא שלי ל-3 שבועות בערך אפילו חשבתי להתגרש וגם אמרתי לו את זה, אמרתי לו אני לא יכולה להמשיך עם הגישה האגואיסטית הזאת ואמרתי שלא ציפיתי ממנו ליחס כזה למרות שאני מבינה את המחסור שלו בסקס והכל ובתשומת לב אבל ביקשתי ממנו שינסה להבין שזה עניין זמני וזה למטרה טובה -ילד.
אני כן יכולה להגיד... שברור לי שיש עוד דרכים לספק גבר, אבל פשוט הגעתי למצב שככ הרבה זמן התמודדתי עם הכל לבד והגוף שלי היה מרוסק ופשוט לא היה אכפת לו אז הגעתי גם כרגע למצב שאין לי חשק לספק אותו בדרך אחרת כי פשוט לא היה לו אכפת ממני מהיום הראשון.
הוא בחיים לא הכין לי כוס תה לא הביא לי כוס מים לא שאל אם אני צריכה עזרה במשהו לא התעניין איך אני מרגישה ראה אותי שוכבת במיטה וקמה כל חצי שעה לשירותים או ראה אותי שוכבת במיון עם דם ולא הראה ממש רגישות לא התייחס טיפה מעבר ולכן גם לי באיזשהו מקום ירד ממנו.

אני בערך 3 שבועות אצל אמא שלי.... והוא נשאר בדירה שלנו
לא התנצל גם או הביע חרטה יותר מדי שאחזור או משהו כזה להיפך... ידע לתקוף אותי ולהאשים אותי שהכל בגלל הסקס.

לפני כמה ימים הוא עבר ניתוח כירורגי בפה קיבל תרופות לא הרגיש טוב, ואני בכוונה טובה מכוונת חברות מה שנקרא לפני שאנחנו בעל ואישה צריך להיות קודם חברים... באתי לדירה קניתי לו כל מיני דברים ובישלתי לו טיפלתי בו עזרתי לו כי הוא לא הרגיש טוב אז כבר נשארתי לישון שם יומיים.
במקרה לא יודעת למה אפילו פתחתי את המגירה ליד המיטה יש שם תמיד קופסה עם כל מיני דברים (שבמקרה לפני חודש כשעזבתי את הדירה פתחתי אותה כדי לקחת משם כמה דברים שלי) ועכשיו שוב פתחתי אותה וראיתי שם כדורי ויאגרה ספריי מעכב ועוד איזה ג'ל כזה שבולעים גם כמו ויאגרה ממה שקראתי באינטרנט.

אציין שוב... הקופסה הזאת - פתחתי אותה לפני חודש ולא היה בה שום דבר כזה בוודאות ב100%.
עכשיו בחיים שלי לא ראיתי את הדברים האלה בבית אני מנקה בכל מקום יודעת איפה כל דבר נמצא זה לא היה בבית או שהיה מוחבא במקום מאוד מאוד טוב בכל מקרה זה לא היה ליד המיטה במגירה הזו בקופסה הזו.
בחיים לא דיברנו על זה שהוא משתמש בויאגרה איתי למשל לא ידעתי על דבר כזה וגם לא שמתי לב למשהו חריג כשקיימנו יחסי מין.
בקיצור אני קצת בהלם.
התחלתי להריץ סרטים ולחשוב שאולי הוא מחפש דרכים לספק את עצמו ולקח את זה ועשה לעצמו ביד או משהו אבל אז חברות שלי צחקו עליי כשאמרתי את זה ואמרו אל תהיי תמימה אף אחד לא לוקח ויאגרה כדי לעשות לעצמו.
אני באמת באמת לא מבינה בדברים האלה הוא הגבר הראשון שהייתי איתו...
חוץ מזה... חשבתי אוקיי, אולי השתמש בזה איתי ולא שמתי לב ולא ידעתי והסתיר ממני סבבה- למה דווקא עכשיו בחודש שאני לא נמצאת זה עבר ליד המיטה לקופסה ופתאום כן ראיתי את זה? גם זה לא שעכשיו אנחנו כן נקיים יחסים אני בכלל לא הייתי בבית וכשבאתי ליומיים הוא היה במיטה גמור אחרי ניתוח , כאלו זה לא עבורי כרגע בטוח שלא.

חשבתי אולי נתן לחבר שלו את המיטה שלנו והוא שכח שם,?
שזה נשמע לי הזוי בלי קשר ודוחה אבל גם למה שהחבר יכניס לקופסה? אז אם היה שוכח היה שוכח במגירה איך הגיע להכניס לתוך הקופסה גם?

בקיצור.... אני מזה מבולבלת אני לא רוצה לחשוב שבגד בי...
אבל לא מצליחה לחשוב על משהו אחר לא מצליחה להבין לא מסתדר לי...
וגם נניח בגד אז מה לא משמידים ראיות? הרי ידע שאני אגיע מתישהו הביתה
שמים בקופסה שהיא של שנינו ושוכחים?
מה דעתכם מה זה עושה שם,? פתאום באמצע יום בהיר...
הכל מוביל לבגידה?

big ass blue

New member
תדברי איתו. תשאלי אותו.

אנחנו שלא מכירים אותך ולא אותו נזרוק קוביית ונראה מה יצא?
זה לא עובד כך.

את צריכה לנהל איתו שיחה. לראות מה הבעיה שלו,
מה הבעיה שלך. מה הבעיה שלכם.

בהצלחה.

חזקוש

New member
מה קרה אתכם? חשוב מאוד שאת תתחילי ללמוד מיומנות בזוגיות

מה שקראתי חסר מאוד מיומנות בניהול זוגיות.
אתם מנהלים מערכת כואבת וכך לא יהיה טוה לאף אחד.
אותותו את יולדת ויהיה עוד אצגר וקושי.
את לא אשמה, אלא שכאשר תרכשי כלים גם בעלך יתנהג אתך אחרת.
גשי למאמן טוב עם ניסיון באימון בשיטה רגשית.
אולי אחרי כמה פגישות גם בעלך ירצה להצטרף.

אנשים (את) מאמינים למה שהם רוצים להאמין

ועוצמים עיניים מול מה שלא מסתדר עם מה שרוצים.

ואנשים אחרים (בעלך) לא טורחים להיזהר עד הפעם הראשונה שהם נתפסים. וגם אחר כך יהיו רשלנים שוב אחרי תקופה ארוכה שלא נתפסו. או אולי לא מזיז לו שתתפסי אותו. הוא חושב שאת שפוטה שלו, ומה כבר תעשי??

בלי קשר לבגידה או לא (כן), גועל נפש היחס שלו כשאת בהריון. ועוד הריון ראשון. מאורע מכונן. זבל.

dandin40

New member
השאלה והתובנה

את התשובה את בודאי יודעת.
כשהיה איתך הוא חלם וכעת הוא מימש.
את נבגדת כי ציפית שהוא יכיל אותך למרות שלא הכלת את הצרכים שלו בצורה מוסכמת.
תמשיכי הלאה , זה אמנם קשה וישאיר אותך תמיד במתח אבל בסופו של דבר את תמצאי הזמן לשוחח איתו על זה מזוית אחרת ומבלי שזה ייראה כחטטנות .
לדוג שתסדרי החדר כשתחזרו ותשאלי אותו במודע על כך.
בסופו של דבר ההחלטה היא מורכבת כי עשית כבר הצעד ויצאת מהבית ומצד שני בעינייך זה היה זמני כי בכל זאת את חזרת .
דבר אחד בטוח, מעתה והלאה זה לא כמו שהיה לפני כן.
זה לא אומר שהכל יכול לחזור ומעבר לכך.
אבל זה יישב לך בראש היכנשהו.

למעלה