בגלל טירן/טיראן - הגעתי להסברים מופלגים על השם הזה

קלייטון.ש

Well-known member
מחכה כבר לקרוא . ולצפות.
החלטת כבר מי משחק אותך? אתה?
ופס קול?
יאללה לעבודה,הזמן קצר והמלאכה רבה. ואני לא נעשית צעירה יותר.
זו שאלה יפהפיה שאפשר לפרסם בשאלונים אישיים: אם יעשו סרט על חייך, מי בעיניך השחקן שהכי מתאים לשחק אותך?
כאסוציאציה מיידית מזכיר לי את ארין ברוקוביץ' שהופיעה לחצי דקה כמלצרית בסרט עליה, וזכתה כידוע שכוכבת ענקית תשחק אותה.

אבח"י

Well-known member
החארות לא מכירים את השם שלי. דווקא הייתי נורא סקרן.
גם לאתר באנגלית שמכיר את השם אין הרבה מה להגיד עליו. לא ספרו אותיות ולא הצמידו שום מיסטיקה.
לא סיפרו עליו שום דבר, ובמקרה שלי דווקא יש סיפור שלם מאחורי השם. סיפור טרגי. אני אכתוב אותו פעם, וגם יהיה סרט.
קלייטון, אחויה - תביא את הסיפור. יא פתיין שכמוך. הרי לספר אתה יודע ומצוין. הסיפורים שלך תמיד מענינים, מרגשים עם תוספת נוספת שתופסת. בבקשה, רק אל תהיה קלישאי ואל תבקש את בראד פיט כמגלם דמותך, לא חסרים יפי תואר שיכולים להעניק לווית חן לחיים העצובים של הניק - קלייטון.
עם זאת, גיליתי שבכתיב הזה Clayton מגיעים לאוניברסיטה חמודה. בכתיב הזה - Klayton הוא מוזיקאי . ולא אלמן ישראל, קליי יקירי, הנה התוצאה המיסטית של שמך - https://www.zolo.co.il/numerology/YourNumAct.asp
השם שבדקת:

קלייטון

הערך הנומרולוגי של השם:

8

היסודות העיקריים על פי הנומרולוגיה לשם זה הם:
ארגון , תכלתיות , צורך בסיפוק חומרי, שאפתנות

אנשים שמספרם ''שמונה'' הם אנשים תכליתיים פעלתנים, יוזמים ומתמקדים במטרה. הם אנשים מרשימים ובעלי קסם , אולם יש להם לעיתים קושי בגילוי חיבה ורגש. הם אחראים ובעלי משמעת עצמית, יש להם היכולת להתגבר בעצמם על כישלונות ומכשולים מבלי להיזקק לאחרים. הם מנפים כל דבר שיכול להפריע להם בהשגת המטרה. תכונות אלו עושות אותם לבעלי כושר ארגוני, נהולי ויכולת שיפוט עניינית. באהבה הם נאמנים ומסורים וזקוקים לאישור מתמיד על נאמנות בן זוגם. הם מאוד קנאים לבן זוגם. המספר שמונה מסמל הצלחה חומרית ותנודות קיצוניות ברכוש. אנשים מפורסמים שמספרם שמונה: דן מרגלית, יגאל שילון, אילנה דיין דן פרופר, יעל בר זוהר, מרים בנימיני

קלייטון.ש

Well-known member
קלייטון, אחויה - תביא את הסיפור. יא פתיין שכמוך. הרי לספר אתה יודע ומצוין. הסיפורים שלך תמיד מענינים, מרגשים עם תוספת נוספת שתופסת. בבקשה, רק אל תהיה קלישאי ואל תבקש את בראד פיט כמגלם דמותך, לא חסרים יפי תואר שיכולים להעניק לווית חן לחיים העצובים של הניק - קלייטון.
עם זאת, גיליתי שבכתיב הזה Clayton מגיעים לאוניברסיטה חמודה. בכתיב הזה - Klayton הוא מוזיקאי . ולא אלמן ישראל, קליי יקירי, הנה התוצאה המיסטית של שמך - https://www.zolo.co.il/numerology/YourNumAct.asp
השם שבדקת:

קלייטון

הערך הנומרולוגי של השם:

8

היסודות העיקריים על פי הנומרולוגיה לשם זה הם:
ארגון , תכלתיות , צורך בסיפוק חומרי, שאפתנות

אנשים שמספרם ''שמונה'' הם אנשים תכליתיים פעלתנים, יוזמים ומתמקדים במטרה. הם אנשים מרשימים ובעלי קסם , אולם יש להם לעיתים קושי בגילוי חיבה ורגש. הם אחראים ובעלי משמעת עצמית, יש להם היכולת להתגבר בעצמם על כישלונות ומכשולים מבלי להיזקק לאחרים. הם מנפים כל דבר שיכול להפריע להם בהשגת המטרה. תכונות אלו עושות אותם לבעלי כושר ארגוני, נהולי ויכולת שיפוט עניינית. באהבה הם נאמנים ומסורים וזקוקים לאישור מתמיד על נאמנות בן זוגם. הם מאוד קנאים לבן זוגם. המספר שמונה מסמל הצלחה חומרית ותנודות קיצוניות ברכוש. אנשים מפורסמים שמספרם שמונה: דן מרגלית, יגאל שילון, אילנה דיין דן פרופר, יעל בר זוהר, מרים בנימיני
אני ממש שום דבר מאלה, ההפך הגמור, ובמיוחד לא נכון שאני קנאי לאשתי ולא נכון שאני זקוק ממנה לאישור על נאמנותה.
אולי כי אין לי שום ספק שאני הגבר היחיד איתו שכבה כל חייה (ומיינד יו - חיינו בנפרד 13 שנים), ושום ספק שאני היחיד בו היא יכולה להיות מעוניינת.

אבח"י

Well-known member
אני ממש שום דבר מאלה, ההפך הגמור, ובמיוחד לא נכון שאני קנאי לאשתי ולא נכון שאני זקוק ממנה לאישור על נאמנותה.
אולי כי אין לי שום ספק שאני הגבר היחיד איתו שכבה כל חייה (ומיינד יו - חיינו בנפרד 13 שנים), ושום ספק שאני היחיד בו היא יכולה להיות מעוניינת.
זה כי כאן אתה קלייטון, והניק קלייטון מוליד את זה ♥

צליליתה1

Well-known member
הסרט שלך, בדיוק מתחבר לי לסרט שראיתי אתמול: "אזנבור המבט של שארל"
אז מסתבר שב 1948 אדית פיאף נתנה לאזנבור מצלמה, ומאותו הרגע הוא תיעד את חייו.
הבמאי והעורך עשו יופי של עבודה, כשהוציאו מתוך אלפי השעות סרט יפה ושלם, מלווה בקטעי הקראה של אזנבור, ובמוסיקה, ממש טעימה מהמוסיקה אבל כל רגע הנאה צרופה. ראיתי בדיגיטלי של סינימטק חיפה, סרט בטרום בכורה, כלומר, יום יבוא ובעלי דרכון ירוק, אולי, יזכו גם לשבת באולם קולנוע.

למעלה