בגלל שאני בעד העובדים , בניגוד לרוב פה בפורם

מצב
הנושא נעול.

amit1270

New member
תספר לגולשים על הפאדיחות בישיבות.......
לדעתי מוטב שהגולשים כאן יידעו על הפאדיחות בישיבות ההנהלה או בדירקטוריון... בכל מקרה יש למי לספר....... ולכן המשבר רק הולך ומחריף ויוצא מכלל שליטה. המנכ"ל הוא בכלל לא פונקצייה משמעותית בסכסוך. הוא שחקן משנה ואת זה כולם יודעים ! הקרב הגדול הוא רק בין שני שחקנים: הגב' המכובדה מכולם - מרת גילה אדרעי נגד ישראל כץ. זה הקרב ואין זולתו. בטווח הקצר ינצח ישראל כץ. בטווח הארוך תנצח ובגדול הגב' המכובדה - מרת גילה אדרעי ! האמן לי שהיא לא סופרת את כץ מסנטימטר. הוא וחבריו לא רק שלא ישברו את רוחה - נהפוך הוא - מעתה יהא הועד הרבה יותר לוחמני כי הוכח שמשרד התחבורה לא מכיר את המילה דמוקרטיה שבה מותר לשבות ואין שום צורך ליידע מראש איש, לגבי השביתה. אני מאוד מקווה שהגב' המכובדה - מרת גילה אדרעי תחל בשביתות פתע כדי להשיג את יעדיה היותר ממוצדקים. שיהא לך ובני ביתך חג חנוכה שמח...
בדמוקרטיה יש חוק ואף אחד לא מעל לחוק

לדעתי מוטב שהגולשים כאן יידעו על הפאדיחות בישיבות ההנהלה או בדירקטוריון... בכל מקרה יש למי לספר....... ולכן המשבר רק הולך ומחריף ויוצא מכלל שליטה. המנכ"ל הוא בכלל לא פונקצייה משמעותית בסכסוך. הוא שחקן משנה ואת זה כולם יודעים ! הקרב הגדול הוא רק בין שני שחקנים: הגב' המכובדה מכולם - מרת גילה אדרעי נגד ישראל כץ. זה הקרב ואין זולתו. בטווח הקצר ינצח ישראל כץ. בטווח הארוך תנצח ובגדול הגב' המכובדה - מרת גילה אדרעי ! האמן לי שהיא לא סופרת את כץ מסנטימטר. הוא וחבריו לא רק שלא ישברו את רוחה - נהפוך הוא - מעתה יהא הועד הרבה יותר לוחמני כי הוכח שמשרד התחבורה לא מכיר את המילה דמוקרטיה שבה מותר לשבות ואין שום צורך ליידע מראש איש, לגבי השביתה. אני מאוד מקווה שהגב' המכובדה - מרת גילה אדרעי תחל בשביתות פתע כדי להשיג את יעדיה היותר ממוצדקים. שיהא לך ובני ביתך חג חנוכה שמח...
אני מניח שראוי בשעה זאת לספר על גם החיוב.
הרכבת תפתח בקרוב מאוד את הקו החדש לראשון משה דיין ולקראת סוף השנה לתחנת יבנה מערב כולל 6/5 תחנות חדשות לנוסעים ו2 תחנות תפעוליות חדשות ''צומת חולון'' ו''צומת ראשל''צ דרום''. הרכבת מצויה בישורת האחרונה לקראת סיום העבודות להכפלת המסילה החשובה בקו לוד-ב''ש. הרכבת ממשיכה בקידום משמעותי של העבודות לסלילת (וחפירת) קו הרכבת המהיר לירושלים. הרכבת מקדמת את הכפלת המסילה בין תחנה תפעולית נעמן לעכו ונהריה. קידום פינוי מפגעים לקראת התחלת העבודות על המסילה לכרמיאל ומסילת העמק. עבודות לסלילת קו הרכבת החדש מאשקלון לב''ש. קידום העבודות למתחם תחזוקה בב''ש צפון הישנה. הקמה והרחבת מתחם הסדנאות הרכבתיות בחוצות המפרץ ואישור סלילת מסילה שלישית מהקישון לתחנת צומת זבולון בחיפה. סיום צפוי בשנת 2012 של הכפלת קטע מסילה סגולה- אוניברסיטה. הפעלת מערכת איתות מתקדמת לקטעים באיילון לשם תגבור מעבר רכבות בקטע. קליטת קרונות חדשים שיוכנסו בהקדם לשרות , במסגרת הפעלת רכבות בקו ההגנה-ראשונים, הוד השרון ת''א, ת''א - ב''ש, ומודיעין - ת''א. את פרוט הבעיות וה''פדיחות'' אני משאיר ל''גולש הנוטש'' הנכבד שהערב נטש זמנית את הפורום הנכבד, ובתקווה לראותו שב כבעבר לאחר מנוחה כמובן, לכתיבה נינוחה ופעילה בפורום. . ל''גולש הנוטש'' שלוחה מכאן קריאת
Lassie Come Home .

Zמבוש

New member
אני מניח שראוי בשעה זאת לספר על גם החיוב.
הרכבת תפתח בקרוב מאוד את הקו החדש לראשון משה דיין ולקראת סוף השנה לתחנת יבנה מערב כולל 6/5 תחנות חדשות לנוסעים ו2 תחנות תפעוליות חדשות ''צומת חולון'' ו''צומת ראשל''צ דרום''. הרכבת מצויה בישורת האחרונה לקראת סיום העבודות להכפלת המסילה החשובה בקו לוד-ב''ש. הרכבת ממשיכה בקידום משמעותי של העבודות לסלילת (וחפירת) קו הרכבת המהיר לירושלים. הרכבת מקדמת את הכפלת המסילה בין תחנה תפעולית נעמן לעכו ונהריה. קידום פינוי מפגעים לקראת התחלת העבודות על המסילה לכרמיאל ומסילת העמק. עבודות לסלילת קו הרכבת החדש מאשקלון לב''ש. קידום העבודות למתחם תחזוקה בב''ש צפון הישנה. הקמה והרחבת מתחם הסדנאות הרכבתיות בחוצות המפרץ ואישור סלילת מסילה שלישית מהקישון לתחנת צומת זבולון בחיפה. סיום צפוי בשנת 2012 של הכפלת קטע מסילה סגולה- אוניברסיטה. הפעלת מערכת איתות מתקדמת לקטעים באיילון לשם תגבור מעבר רכבות בקטע. קליטת קרונות חדשים שיוכנסו בהקדם לשרות , במסגרת הפעלת רכבות בקו ההגנה-ראשונים, הוד השרון ת''א, ת''א - ב''ש, ומודיעין - ת''א. את פרוט הבעיות וה''פדיחות'' אני משאיר ל''גולש הנוטש'' הנכבד שהערב נטש זמנית את הפורום הנכבד, ובתקווה לראותו שב כבעבר לאחר מנוחה כמובן, לכתיבה נינוחה ופעילה בפורום. . ל''גולש הנוטש'' שלוחה מכאן קריאת
Lassie Come Home .
מר מייקל אשבי - לא כך נוהגים
אל תדמה אותו לחיה כל שהיא למרות שניסת לעשות זאת דרך ביטוי שלא מתאים , חבל שכתבת כך אני אוכל לחלוק על דעתו של אבייתר אך אף פעם לא אעשה את מה שאתה עשיתה כלפיו .

אל תדמה אותו לחיה כל שהיא למרות שניסת לעשות זאת דרך ביטוי שלא מתאים , חבל שכתבת כך אני אוכל לחלוק על דעתו של אבייתר אך אף פעם לא אעשה את מה שאתה עשיתה כלפיו .
תודה על הערתך נכבדי Zמבוש. כוונתי חיובית
ולאחר שאמש שוב הודיע הגולש-נוטש על עזיבתו את הפורום, ולאור נסיון העבר המחזורי של נטישה/חזרה וחוזר חלילה לאורך השנים , הבעתי את משאלתי הכנה לחזרתו המהירה. הנה עינך הרואות שהגולש הנכבד המתין שעות ספורות לאחר הודעתו על נטישה וכיבדנו בחזרה מבורכת לפורום. זכרתי מילדותי הרחוקה בניכר את סיפורה המרטיט לב של הכלבלבה המתוקה לאסי שחזרה לביתה ויחלתי להבדיל אלף הבדלות לחזרתו של הגולש הנכבד לחיק החם של הפורום. אגב אורחא, אני נוטה להסכים בכמה נושאים עימו אך לא לסגנונו המתלהם לטעמי . מקווה שהבהרתי את הדברים לשביעות רצונך. שנה טובה ובשורות טובות לעם ישראל.

Zמבוש

New member
תודה על הערתך נכבדי Zמבוש. כוונתי חיובית
ולאחר שאמש שוב הודיע הגולש-נוטש על עזיבתו את הפורום, ולאור נסיון העבר המחזורי של נטישה/חזרה וחוזר חלילה לאורך השנים , הבעתי את משאלתי הכנה לחזרתו המהירה. הנה עינך הרואות שהגולש הנכבד המתין שעות ספורות לאחר הודעתו על נטישה וכיבדנו בחזרה מבורכת לפורום. זכרתי מילדותי הרחוקה בניכר את סיפורה המרטיט לב של הכלבלבה המתוקה לאסי שחזרה לביתה ויחלתי להבדיל אלף הבדלות לחזרתו של הגולש הנכבד לחיק החם של הפורום. אגב אורחא, אני נוטה להסכים בכמה נושאים עימו אך לא לסגנונו המתלהם לטעמי . מקווה שהבהרתי את הדברים לשביעות רצונך. שנה טובה ובשורות טובות לעם ישראל.
אבייתר , אינך מחויב להשביע את רצוני
אני יכול לחלוק עליך אך גם להיות חברך ואו לתמוך בך כאשר אתה צודק

אבייתר , אינך מחויב להשביע את רצוני
אני יכול לחלוק עליך אך גם להיות חברך ואו לתמוך בך כאשר אתה צודק
Zמבוש תקשיב טוב איש יקר:
אתה הדוגמה והמופת לאדם שיודע להתווכח מבלי לרדת לרמה האישית כמו הפינצ'ר הקטנטן מייקל. למרות שאתה ואני חלוקים על ענין הועד, אתה ואני לא יורדים זה עם זה לפסים אישיים, כמו חברים אמיתיים ועל כך נתונה לך תודתי !

amit1270

New member
Zמבוש תקשיב טוב איש יקר:
אתה הדוגמה והמופת לאדם שיודע להתווכח מבלי לרדת לרמה האישית כמו הפינצ'ר הקטנטן מייקל. למרות שאתה ואני חלוקים על ענין הועד, אתה ואני לא יורדים זה עם זה לפסים אישיים, כמו חברים אמיתיים ועל כך נתונה לך תודתי !
חבל שאין לך גישה להודעות המחוקות...

Zמבוש

New member
Zמבוש תקשיב טוב איש יקר:
אבייתר ,כמה דברים
עמית ובועז גם אתם יכולים לראות זאת אני לא אפגע במודע ואו בכוונה באדם אפילו אני חולק עליו כעת בנקודת הזמן הזאת אני רוצה ואפילו דורש כי יו"ר ועד רכבת ישראל תכבד את פסיקת השופטת אחרת זאת התנהגות עברינית ופלילית (אין שום צורך בפילפולי פירושים בועז ) פשוט לחזור לעבודה ,לגשת לבית הדין הארצי ולנסות להפוך את ההחלטה שקבל כעת בנקודת הזמן הזאת כל עוד לא ניתנה החלטה אחרת אזי צו בית המשפט תופש למרות ההסתיגות והבעיות שיש ללבן אותם .

אורי404

New member
בהחלט zמבוש
אין מקום לצורות התנהגויות, שכאלה.

טשאפק

New member
אין צורך ליידע מראש?!
האם בשביתת רופאים מותר לרופא המנתח להתחיל שביתה באמצע ניתוח ולהשאיר את החולה עם החזה פתוח? לא. ולעובדי הרכבת אסור לתקוע נוסעים ברכבת וגם לא בתחנה ללא הודעה מוקדמת. רוצים לשבות? בבקשה.תודיעו - "ביום שני הבא לא יהיו רכבות לבאר-שבע מהשעה חמש" או "ביום שלישי לא יהיו רכבות ברחבי הארץ בין 8 ל-9" או אפילו "מיום רביעי תופסק תנועת הרכבות בכל המסילות". האזרחים יחפשו פתרונות אחרים, מבעוד מועד. אבל אל תתקעו נוסעים בקרונות! אני לא מצדיק את הנוסעים שרגמו קטר באבנים, ביום חמישי, אבל ההתנהלות של העובדים מתחת לכל ביקורת.

omerz5

New member
אתה צודק בכל מילה !
אין פה כמעט
חובבי רכבת אמיתיים - כאלו שבאים למוסכים, עומדים עם המכונאי מתחת לליפט ו/או מגיעים לנמל לצלם ולתעד פריקות של ציוד נייד חדש. מעטים מאוד אלו שמתעניינים כאן במנועים או במבנה שלהם ומקיימים קשר קבוע עם היצרנים והסוכנים ולכן הרוב הדומם הוא רוב של נניח ''חובבים'' שעיסוקם נסיעה ברכבת וקצת צילומים ליד מסילות פעילות או בתחנות. הרוב לא מכיר את הפוליטיקה הפנימית ואת יחסי הכוחות ברכבת, אז מה אתה מתפלא? לא רק שהגב' גילה אדרעי צודקת במאבקה, היא מנהיגה אמיתית ואין לי צל של ספק שהיא עוד תילמד בבתי הספר הגבוהים למנהיגות. אם תוסיף לה מס' יועצים מקצועיים, היא יכולה להיות מנכ"ל ולא תוך קשיים רבים. היא מקובלת ומוערכת ע"י 99 אחוז מהעובדים והשליטה שלה בחומר המקצועי מדהימה לטובה. אחת הבעיות היא שמס' גברים שוביניסטיים רב מתקשה לעמוד מול גברת אחת העולה על כולם בכישוריה וביכולותיה - גברת המראה לכולם מי הגבר האמיתי ברכבת ! כל המלעיזים יכולים להמשיך ולפלרטט כאן שטויות במיץ תחת. לא יעזור לאף אחד דבר. את גילה לא ניתן לכופף. המנכ"ל הגיע למקסימום 4 שנים. אח"כ הוא יחזור לשוק הפרטי. עובדי הרכבת נמצאים בה עד לפנסייה. לכן, אין למנכ"ל שום זכות הגיונית או אחרת לקבוע לעובדים את שארית חייהם בצורה שנראית לו. הוא בא רק לארבע שנים שלאחרייהן מה יהא אכפת לו מהרכבת?? הוא יעשה את עבודתו וישכחו אותו לאחר 4 שנים. שבוע לאחר שייכנס המחליף שלו, מי יזכור את צפריר ברכבת? הוא יודע זאת היטב ולדעתי עם הזמן, כוחו מול הועד יילך ויירד עד שהוא ירוץ לשר כץ להחזיר את המנדאט. אנחנו נתנו לו 50 ימי חסד. עברו 23 ימים מאז נכנס לתפקיד ואלו הם 23 ימים של דממה מוזרה ולא מוסברת.....אולי לחקי הראל הפתרונים???
אביתר היקר אתה חי פשוט חי בסרט
גילה אדרעי מנכלית? אתה מקשיב לעצמך? מה היא יודעת חוץ מלצעוק? אני מאחל לך שתהיה רק יום אחד, יום אחד בלבד בחייך נוסע ולא עובד רכבת לא אובייקטיבי. תהיה נוסע אובייקטיבי ותבין כמה כעס ותסכול יש על הרכבת. תבין למה קשה לנו הנוסעים להזדהות עם מאבק כזה ועוד כשבראשו עומדת מישהי שרק מאיימת וצועקת. לא סתם שום מנכל לא מצליח לשנות שום דבר מהותי ברכבת ועף בבושת פנים הביתה. ככה זה היה עם חקי הראל וככה זה היה עם לינצ'בסקי. ובימים כאלה של סליחות אני מקווה אביתר שתלמד להבדיל בין טוב לרע בסיפור הזה, שתבין מה זה עושה לאדם שקם בבוקר להגיע לעבודה בשעתיים איחור בגלל גבר/ת אחת. ושיהיה לך חג שמח.

גילה אדרעי מנכלית? אתה מקשיב לעצמך? מה היא יודעת חוץ מלצעוק? אני מאחל לך שתהיה רק יום אחד, יום אחד בלבד בחייך נוסע ולא עובד רכבת לא אובייקטיבי. תהיה נוסע אובייקטיבי ותבין כמה כעס ותסכול יש על הרכבת. תבין למה קשה לנו הנוסעים להזדהות עם מאבק כזה ועוד כשבראשו עומדת מישהי שרק מאיימת וצועקת. לא סתם שום מנכל לא מצליח לשנות שום דבר מהותי ברכבת ועף בבושת פנים הביתה. ככה זה היה עם חקי הראל וככה זה היה עם לינצ'בסקי. ובימים כאלה של סליחות אני מקווה אביתר שתלמד להבדיל בין טוב לרע בסיפור הזה, שתבין מה זה עושה לאדם שקם בבוקר להגיע לעבודה בשעתיים איחור בגלל גבר/ת אחת. ושיהיה לך חג שמח.
נתחיל בחג שמח ! שנית:
במקרה אני מכיר את כל היסטוריית מנכ"לי הרכבת מאז 1948 ועד היום. (סה"כ היו 21 מנכ"לים. הנוכחי הוא ה-21). כתבתי בזמנו מאמר על כולם. ידועה לי ההיסטוריה של כולם ללא יוצא מן הכלל ובעבר - מנכ"ל שהיה מקובל על הועד הצליח ולא נתקל בבעיות וזאת רק אם צמח בתוך הרכבת. ידוע מקרהו המצער של המנכ"ל המעולה - יוסי מור אשר התפטר בעצמו ולא פוטר כזכור. הועד לא הערים עליו קשיים כי יוסי צמח ברכבת. לכן דרוש רק מנכ"ל מקצועי שצמח ברכבת ולא מינוי של איזה שר תחבורה שבעוד שנתיים איש כבר לא יזכור את השר הנוכחי שיהפוך לנחלת העבר. שבת-שלום.

kobiz99

New member
בזמן לינצבסקי גילה לא היתה בועד בכלל

בזמן לינצבסקי גילה לא היתה בועד בכלל
אבל עזוב: הבורות כאן בפורום שברה
את כל שיאי השיאים מאז 2002. מאבקכם צודק בהחלט והנהלת הרכבת המתעמרת בכם תבין שהיא הולכת הביתה במוקדם או במאוחר יחד עם השר שלה מיסטר כץ. בטווח הארוך אין למיסטר כץ שום סיכוי מול הועד. איומיו הוכחו כחסרי תוכן. בבחירות לכנסת נבוא איתו חשבון ועם כל מפלגת השמאל הקיצוני הקוראת לעצמה -"הליכוד". מה הם מלכדים? את אחורייהם ביחד? מיום שהם עלו לשלטון נהרסה המדינה. גם מפא"י הרסו לא פחות...נאחל לביניומין נתניהו פנסייה טובה ומועילה - כמה שיותר מהר הביתה.

Zמבוש

New member
אבל עזוב: הבורות כאן בפורום שברה
את כל שיאי השיאים מאז 2002. מאבקכם צודק בהחלט והנהלת הרכבת המתעמרת בכם תבין שהיא הולכת הביתה במוקדם או במאוחר יחד עם השר שלה מיסטר כץ. בטווח הארוך אין למיסטר כץ שום סיכוי מול הועד. איומיו הוכחו כחסרי תוכן. בבחירות לכנסת נבוא איתו חשבון ועם כל מפלגת השמאל הקיצוני הקוראת לעצמה -"הליכוד". מה הם מלכדים? את אחורייהם ביחד? מיום שהם עלו לשלטון נהרסה המדינה. גם מפא"י הרסו לא פחות...נאחל לביניומין נתניהו פנסייה טובה ומועילה - כמה שיותר מהר הביתה.
בחייך אבייתר
מעשיי הביריונות (לפי אישור ההנהלה ) של ועד העובדים משניאים את ציבור הלקוחות שלהם עליהם נמאס לבדוק כל יום האם הרכבת עובדת או שהיא בשביתה כי יו"ר הועד לא מצאה חולצה אחרת ואו על מי להתגולל הפעם . דיי נמאס מאותן משפחות אשר הוציאו לעובדים את השם הרע עם הנפוטיזם המוגזם שהכניסו לרכבת בדוק בבקשה את חמולת עוקייש ברכבת ישראל בדוק בבקשה את חמולת פרץ ברכבת ישראל אז באמת אבייתר ניתן להבין עובדים הרוצים לשמור על מקום עבודתם אך לא בצורה שהגברת הנ"ל עושה זאת , לא משתוללים בבית הדין ולא מפירים צווים שלו , אחרת נהפוך לאנרכיה וכאוס , האם אתה מוכן שכיום כל אזרח במדינה יקח דוגמה מראש ועד עובדי הרכבת ויעשה מה שהוא רוצה כאן ? אז באמת לא תהייה כאן מדינה . אם אתה בעד כאוס ואי כיבוד צווי בית משפט אחלה , אני ממחר יתחיל להכות כל עובד רכבת כי זה מה שבא לי , זה מותר לפי החוק החדש שקבעת כאן , לא ?

בועז ל

New member
בחייך אבייתר
מעשיי הביריונות (לפי אישור ההנהלה ) של ועד העובדים משניאים את ציבור הלקוחות שלהם עליהם נמאס לבדוק כל יום האם הרכבת עובדת או שהיא בשביתה כי יו"ר הועד לא מצאה חולצה אחרת ואו על מי להתגולל הפעם . דיי נמאס מאותן משפחות אשר הוציאו לעובדים את השם הרע עם הנפוטיזם המוגזם שהכניסו לרכבת בדוק בבקשה את חמולת עוקייש ברכבת ישראל בדוק בבקשה את חמולת פרץ ברכבת ישראל אז באמת אבייתר ניתן להבין עובדים הרוצים לשמור על מקום עבודתם אך לא בצורה שהגברת הנ"ל עושה זאת , לא משתוללים בבית הדין ולא מפירים צווים שלו , אחרת נהפוך לאנרכיה וכאוס , האם אתה מוכן שכיום כל אזרח במדינה יקח דוגמה מראש ועד עובדי הרכבת ויעשה מה שהוא רוצה כאן ? אז באמת לא תהייה כאן מדינה . אם אתה בעד כאוס ואי כיבוד צווי בית משפט אחלה , אני ממחר יתחיל להכות כל עובד רכבת כי זה מה שבא לי , זה מותר לפי החוק החדש שקבעת כאן , לא ?
אני שמח לראות שביצעת הבחנה בין ועד העובדים
שפעל "באופן בלתי מידתי" (זהירות: לשון המעטה) כהגדרת השופטת לקסר, לבין ציבור העובדים כולו. לך תדע, יכול להיות שגם קוביז עצמו מסתייג מאופי המחאה. עניין מיקור החוץ? זה כבר סיפור אחר.

Zמבוש

New member
אני שמח לראות שביצעת הבחנה בין ועד העובדים
שפעל "באופן בלתי מידתי" (זהירות: לשון המעטה) כהגדרת השופטת לקסר, לבין ציבור העובדים כולו. לך תדע, יכול להיות שגם קוביז עצמו מסתייג מאופי המחאה. עניין מיקור החוץ? זה כבר סיפור אחר.
בועז , נושא כיבוד החוק
הוא ראש וראשון אחרת אין כאן שום מערכת ואנחנו בכאוס מה יקרה אם היום במוצ"ש נוסעים יחליטו לנקום במנהל אחת התחנות ולהכותו עד זוב דם כי הוא מייצג עבורם את עובדי הרכבת ? כן בועז זה כבר קרה בעבר כאשר עובדי חברת החשמל פרצו בשביתה פראית (אבל המשיכו לייצר חשמל ) ואז קראו בראש חוצות ובחדשות להכות ,להפלות את המשפחות שלהם , להוציא את הילדים ממערכת החינוך ומהגנים , רק כפסע היה מעשי לינץ . כן זה קרה כאשר אותו וועד מיליטנטי החליט לא לכבד צוו של בית משפט , הרי היום זה יכול לחזור ,וזה יקרה בועז , הועד זרע רוח וקוצר סופה (שינאה ) , מה לעשות כך קורה כאשר מתעמרים עד בלי סוף בנוסעים . אני משוכנע כי קוביז מזדהה עם יו"ר הועד אחרת הוא היה כותב אחרת ומבין כי בסופו של יום אם לא יהייו נוסעים לא יהייו מקומות עבודה בכלל . מיקור החוץ לא אנחנו צריכים להתערב בו , זה לא תפקיד הנוסעים בסאגה הזאת ,אנחנו צריכים לקבל שרות טוב , מקום ישיבה גם בימים העמוסים , קרון נקי ולא ממורטט ,אנחנו הנוסעים נלחם עם הועד כאשר יובטחו לנו כל אלו ,כי אז נרצה להמשיך לקבל את השירות הטוב .

מצב
הנושא נעול.
למעלה