בדד

יעלה.ה

New member
בדד

אני חיה בנפרד כמעט שנה לאחר שניסנו למרות הכל לעשות שלום בית. שבוע שעבר קיבלתי את הגט. ומה שאני מרגישה זה בדידות. אמנם אני אמא לשלושה ילדים אבל חסר, חסר .......מה עושים? מתי מתבגרים. יעל - בת 32.

מיכל לב

New member
היי יעלה

נכון, את צודקת חסר. חסר מאוד למרות כל הסיסמאות ומה שתמיד אנשים מסביב מנסים להגיד:`` תעשי משהו עם עצמך, תצאי תבלי,תיצרי... הזמן יעשה את שלו..`` זה תופס ברגעים הקטנים, ברגעים שאנחנו לא ממש מוכנים...הנה אב מרים את בתו..הנה משפחה נחמדה..פתאום זוג מתנשק..יש להם אהבה.. ולפעמים פתאום בלילה המיטה נראית כל כך גדולה..ואנחנו בקפדנות יתרה מספרות לעצמנו את הסיפור שהיה ולפעמים מדלגות על החלק הרע. לפעמים ה``ביחד`` הוא יותר לבד מלבד ואם הגעת לאן שהגעת סימן שהיה מספיק לא נחמד. אז יש עוד אהבה שאת עוד לא אהבת ויום אחד היא עוד תפגוש אותך.אבל עכשיו זה נראה רחוק, עכשיו זה נראה קודר, עכשיו זה פשוט חסר. יום אחד זה יסתדר :cool:

חיים.ג.

New member
בדידות לאחר גירושין

ליעלה.ה שלום אני מבין את הקושי והבדידות אותה את חשה בעקבות הגרושין.אין ספק מאד טבעי ,אנושי ומובן להרגיש את שאת חשה.יש ארבעה שלבים רגשיים אותם עליך לעבור כדי לצאת לדרך חדשה. א.אבל-זה השלב להתאבל על הקשר שהיה,זמן לבכות ולכאוב על דברים שהיו ואינם. ב.כעס-בשלב זה מותר לכעוס ולהאשים את כל העולם ואת כל מי שנראה לך כאשם בפרוק הקשר. ג.השלמה-בשלב זה את משלימה עם המציאות החדשה בה את חיה מקבלת את מצבך וסולחת לאקס. ד.חיפוש דרכים חדשות ויציאה לחיים חדשים-בשלב זה את מחפשת מה מתאים לך,בודקת אפשרויות ויוצאת לדרך חדשה עליה החלטת. אין קיצורי דרך ואין מי שיגיד כמה זמן לוקח כל שלב.הקצב הוא אישי שונה מאדם לאדם ושונה מגברים לנשים.קחי לעצמך את הזמן לעבור כל שלב בקצב האישי שלך.אני כאן לרשותך במידה ותרצי לשתף בעובר עליך או להמשיך לשוחח.בהצלחה. :cool: :cool:

למעלה