בדידות ופרדה

dooki

New member
בדידות ופרדה

התמול נפרדתי מחברתי לאחר קשר של שנה וחצי. מכוון האבה עפה ופרחה לה (אך לא חזרה) עשית צעד זה. בפועל רציתי לעשות זאת לפני כחצי שנה, אולם פחדתי מהתחושה הרעה של להיות לבד..לבד... לבד..לבד... לבד..לבד... התאום שנפרעה בחיי הוא גדול ומפחיד, כיצד מתמודים?? אני באמת רוצה לדעת, מכוון שזו הפעם הראשונה שאני מתמודד עם פרידה כול כך קשה.

Mאיה

New member
דוקי יקר,

כל פרידה היא קשה. אתה כותב כאן שהאהבה פרחה לה ושהחשש שלך הוא רק מהבדידות המעיקה. עם זאת,נפרדת מחברתך רק אתמול,ואתה כבר חש בדידות. אתה מגדיר זאת כבדידות,אני הייתי מגדירה זאת כפחד מהעתיד. הפחד להיות לבד,הפחד מלהוותר ערבים שלמים ללא בת זוג ליציאה וכדו`... אני הייתי ממליצה לחדש קשר עם חברים שאיבדת במהלך החברות בינכם,לחזק קשרים עם חברים שהקשר עימם היה רופף. והכי חשוב,אל תפחד מהלהיות לבד...להיות לבד זה לפעמים נחמד,לעשות דברים שאתה נהנה מהם,לגלות דברים חדשים שאולי יגרמו לך להנאה. ו...כתבת שחשבת כבר על פרידה כבר לפני חצי שנה...אל תגרום לפחד מהלבד להשתלט עלייך. התקדם הלאה,עוד תהיה מישהי חדשה שתגרום לך לחוש אהבה ואת הביחד הזה. אבל,אל תתעסק רק בחיפוש אחריה,חפש לך כעת עיסוקים שיגרמו לך הנאה. ו...תחייך--עשה כעת למען עצמך. בהצלחה, Mאיה.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
דוקי... זה אחד הדברים הכי כואבים

ונראה לך אולי עכשיו שלא תוכל לעולם להתגבר על הכאב הנורא. אבל אתה כן תוכל! אתה תראה. עם הזמן, זה יהיה יותר קל. אל תכנע, אל תתן לכאב הזה להטעות אותך, זה כן יכול להיות אחרת. וזה יהיה.אחרי תקופה של אבל, תוכל שוב לאהוב ולהתחיל מערכת יחסים חדשה, טובה יותר כי אתה למוד ניסיון. מכל קשר לומדים איך להיות עם אדם אחר.

dooki

New member
תודה לסהר ו- Mאיה :)

תודה לכם על התמיכה הפרידה היתה לפני יומים בלבד והיא עדיין כואבת, אך אני מאמין שאני התגבר. העצה שלך Mאיה אכן טובה וכבר התחלתי לממש אותה תודה לכם אני חושב לאמץ את הפורום הזה

למעלה