בדיוק בזמן...

גם לי יש כאב כרוני בגב ,

בעוד שלושה שבןעות אקבל זריקת קורטיזון לגב התחתון. מה שעזר לי מאוד להפגת הכאב במשך חודשים. כדאי שתבררי במירפאת כאב.

נימ 1

New member
ה EMG - לא כואב,

(בהנחה שעושים אצל רופא מיומן),וסה"כ אני מניח שמי שעושה את הבדיקה יודע מה הוא עושה. אני עוד רציתי שיעשו לי אי אמ ג'י בפנים :) זה דקירה שנמשכת שבריר שניה , בקושי מרגישים, פחות מבדיקת דם.. בכמה נקודות בגוף. תראי, אם האיבר עצמו כואב לך ,אולי הנגיעה באיבר היא זו שתפעיל את הכאב. אבל הבדיקה עצמה, כבדיקה , היא גג כמה דקירות ממש לא נוראיות (ואני אחד שמתעלף מבדיקות דם)

זו אמירה מכלילה

אי אמ ג'י תלוי במי שמבצע,אבל גם תלוי במהשרוצם למצוא. אם מדובר בעצבים קטנים במיוחד או עמוקים במיוחד- זה כואב. זה לא נעים. זה יכול להיות ממש לא חוויה שהייתי ממליצה. אם מדובר בעצבים מרכזיים - זה עניין אחר. אם מדובר במצב של פגיעה מג'ורית, גדולה, שעולה מיד בתחילת הבדיקה- זה עניין אחד, אם מדובר בכאב מטורף, אבל שלא מזהים אותו מיד בבדיקה וצריך לחפש עוד ועוד - זה כבר עניין אחר לגמרי. אני למשל, שונאת את הבדיקה הזאת. מסרבת רשמית לבצע אותה שוב.

נימ 1

New member
אה.. לא ידעתי .. אני יודע מהחויה שלי

ואני באמת יכול להתעלף ממחטים (לא ייאמן כמה מחטים ראיתי בשנה וחצי האחרונות, ולאן הזריקו לי אותם (אחת לתוך הגרון :), - כנראה שזה מאוד סימלי- דווקא ה EMG עברה כמעט בלי להרגיש, ואפילו רציתי שיעשה לי EMG בפנים עצמן כדי למצוא אולי שם הבעיה (ופה הרופא שם את הDCUK :9 וגם האנשים בתור לפני שהיו די מבוהלים לפני הבדיקה - יצאו מאוד בסדר ואמרו שזה שום דבר. אבל , כמובן שאני לא מכיר הכל, ומאוד הגיוני מה שרשמת.. .שיש מקומות ודברים שמחפשים שאולי הבדיקה יותר עמוקה. אני מציע אולי למי שכתבה את השאלה, פשוט לשאול בכנות את הרופא. רופאים יודעים להגיד כשבדיקה היא "לא נעימה" ואפילו כואבת.

חיה קרן

New member
תלוי איזו בדיקה

אם זו הבדיקה המשולבת, שכוללת החדרת מחט לשריר, היא לא נעימה עד כואבת מאוד, תלוי רופא, מצב העצב וכן הלאה. אצלי הבדיקה ארכה למעלה משעה, ולא היתה פשוטה כלל. אני שמחה בשבילך שזו היתה חוויה טובה, אבל היא לצערנו לא גורפת, יש כאלו שבשבילם הבדיקה אכן מאוד לא קלה

נימ 1

New member
קיבלתי את התיקון. אני אכן לא מכיר את כל המקרי

סיפרתי מחוויתי האישית. ומקווה שלא אתקל במשהו כואב שכזה.

למעלה