בדיוק הפורום שחיפשתי...

בדיוק הפורום שחיפשתי...

בוקר טוב
כבר ותיקה יחסית באמהות אבל מעונינת לרכוש טיולון לבן 9 חודשים שיחליף את המוצי הכבדה שלא נכנסת לי לבגאז' בקלות...
חייבת כמובן גב מתכוונן שנשכב כמה שיותר, קיפול נוח וקומפקטי, אם אפשר גלגלים שיודעים לעבור גם בשביל לא סלול, קלה, גגון רחב שמצל יפה, יציבה.
המליצו לי על הסיטי מיני אבל ראיתי שכשמשכיבים אחורה הרגליים נשארות בתנוחת ישיבה (מקופלות) וזה לא נראה לי, לא בגיל הזה לפחות.
אשמח להמלצות ספציפיות, לפני שאני הולכת לחנות למשש

אני גם שוקלת לחפש ביד 2- אז אם יש עגלות שבדגמים ישנים יותר היו טובות יותר או בעיתיות יותר - אשמח לדעת...

טיולון לבן 9 חודשים

את נמצאת בפני דילמה של הורים רבים.
את מחפשת עגלה שתהיה נוחה לתמרון גם בשבילים לא סלולים (=גלגלים גדולים), יציבה, גב מתכוונן ומנח רגליים מתכוונן וגגון רחב.
כל אלו מחייבים טיולון מאסיבי יותר מטיולון מטריה או טיולון סטנדרטי אחר.

קיים טרייד אוף בין הרשימה של הדרישות שלך לבין הדרישה לקיפול קומפקטי ומשקל.

טיולונים שיענו על רשימת הבקשות שלך:
עגלת מקלרן mx3, איזי בייבי סטאר לייט, במבלרייד אינדי, מונלייט איזי בייבי.

קניתי בלידה האחרונה ביד 2 עגלת ספורט ראנר של ד"ר בייבי

עגלה עם 3 גלגלים-גלגלי אוויר, הולכת מצוין בכל מקום, מטפסת מצוין מהכביש למדרכה, מסיבית וחזקה, מנח רגליים מתכונן, גגון גדול, שכיבה מלאה חייבת לציין שהעגלה כבדה להרמה (12 ק"ג) אבל נכנסת מתקפלת ביד אחת, ונכנסת מצויין לתא המטען.
מקדימה יש לה משולש גדול, הושבתי שם ילד כמעט בן שנתיים והוספתי רצועות לקשירה כדי שלא ייפול.
הבעייה היא שדוקטור בייבי כבר לא מייצרים את העגלה הזאת (כנראה שהיתה מידי חזקה) כך שיש אותה רק ביד 2.
אני מאד מרוצה ממנה וממליצה גם הלאה.

למעלה