בדיחה גסה... מי שלא רוצה שלא יקרא

צפרדעית

New member
בדיחה גסה... מי שלא רוצה שלא יקרא

איך להרוג צלופח? ג`וני הקטן היה בן 7 וכמו שאר הילדים היה סקרן. הוא שמע הרבה מילדים אחרים על חיזור ולא הבין איך זה נעשה. יום אחד הוא שאל את אמא שלו את השאלה והיא הסמיקה, במקום להסביר לו את העניין, היא ייעצה לו להתחבא מאחורי הוילון לילה אחד ולהציץ לאחותו הגדולה והחבר שלה. ככה הוא עשה ולמחרת בבוקר הוא תאר הכל לאמא שלו: ``אחותי והחבר שלה ישבו ודברו קצת, אחר כך הוא כבה כמעט את כל האורות, אחר כך הוא התחיל לחבק ולנשק אותה, אני חושב שהיא התחילה להרגיש רע כי הפנים שלה קבלו הבעה משונה. גם הוא הבין שהיא מרגישה לא טוב כי הוא הכניס את היד שלו מתחת לחולצה שלה כמו שהרופא עושה. פרט לזה שהוא לא לא כל כך טוב כמו הרופא, כי מסתבר שהייתה לו בעיה למצוא את הלב. הוא התחיל להרגיש לא טוב גם כן כי שניהם התחילו לנשום מאוד כבד, הידיים שלו התחילו להיות קרות כי הוא שם אותם מתחת לחצאית שלה. באותו הרגע אחותי פנתה לקצה הספה, זה היה כשהחום התחיל לעלות. אני יודע שזה היה חום כי היא אמרה לו שהיא חמה. בסוף גיליתי מה עשה אותם כ``כ חולים… צלופח גדול נכנס לו למכנסיים באיזו שהיא צורה שאני לא יודע, קפץ מהמכנסיים ועמד שם בערך 25 סנטימטר גדול, אלוהים י שמור, בכול אופן הוא תפס אותו ביד לשמור שלא יברח, כי אחותי ראתה את זה והיא נהייתה מאוד נפחדת, העינים שלה גדלו והפה שלה גדל והפה שלה נפתח גדול מאוד והיא התחילה לקרוא לאלוהים ודברים כאלה. הייתי צריך להגיד לה על זה שראיתי באגב, בכול אופן , אחותי נהייתה גבורה וניסתה להרוג את הצלופח. היא נסתה לנשוך לו את הראש, פתאום היא עשתה רעש ועזבה את הצלופח, אני מניח שהוא נשך אותה בחזרה. אחר כך תפסה אותו בשתי ידיים והחזיקה אותו חזק בזמן שהוא הוציא מחסום מהכיס והחליק אותו מעל לצלופח כדי שלא ינשוך שוב. אחותי נשכבה ופתחה את הרגליים כדי שהיא תוכל לתפוס בתפיסת מספרים עליו, הוא עזר כשנשכב מעל הצלופח , הצלופח נלחם, אחותי התחילה להתפתל וללחום. החבר כמעט הפך את הספה, אני חושב שהם רצו להרוג את הצלופח בלמעוך אותו ביניהם. אחרי כמה זמן שניהם הפסיקו לזוז ונאנחו. החבר שלה ישב ועל בטוח הם הרגו את הצלופח, אני יודע שהוא היה מת כי הוא רק חלה שם וחלק מהבפנים שלו גם חלה. אחותי והחבר שלה היו קצת עייפים מהמלחמה , אבל הם המשיכו לחזר אחד אחרי השני. הוא התחיל לחבק אותה ולנשק אותה שוב ושוב. ובאלוהים הצלופח לא היה מת אחרי הכל! הוא קפץ בחזרה והם התחילו להלחם שוב. אני חושב שהצלופחים הם כמו חתולים, יש להם 7 נפשות או משהו, באותו הרגע אחותי קפצה וישבה על הצלופח כדי להרוג אותו. אחרי בערך 35 דקות של מלחמה הם סוף סוף הרגו את הצלופח. אני יודע את זה כי ראיתי את החבר של אחותי מקלף לו את העור וזורק אותו בתוך השירותים ומוריד את המים. …..אמא התעלפה…. משהו שקיבלתי במייל....אותי זה הצחיק :)

grabbit

New member
צפרדעיתתתתתתתתתתתתתת

היה אדיר אגב בנושא צלופחים יש לי נסיון לא רע... אני מסוגל לחסל אחד תוך 20 עד 25 דקות אם תרצי.. אני יכול להוכיח חה חה חה ארנבי

ארנבי באמת???

לא שיש לי פחד להומופוביה היתי כבר בשלישיות של שני גברים ואישה אבל לטעון שאני מסוגל לחסל צלופח הממממממ לא נראה לי שהיתי רוצה לנסות-חחחחחחחח. אך במה שקשור לחיסול צלופח שלי היתי אומר שאני מתעקש על חצי שעה ומעלה. שלך, סגול

צפרדעית

New member
20-25 דקות???

זה לא ממש מחמיא, לא? חחחחחחחחחההההה (שלא ישמעו כולם.... תלמד להתאפק)

אוי ויי זמיר..למה לכתוב כמ&#14

שאני אמות!!!!!! יש קליניקה און באזור???? ארנבי לא מתאים לך.... למרות שארנבים זריזים..הגזר הוא....

grabbit

New member
אני מתחייב

למה שכתבתי כמובן שאני יכול להפתיע אבל את ההתחייבות ללא ספק אקיים אנלא נוהג להתרברב במספרים שלא בטוח שאמנם אפשרי להגיע אליהם דבר אחד ברור אני נוהג להפתיע...ולטובה ארנבי

ניקול*

New member
חחחחחחחחח

אני אהבתי את זה...כל שורה צחקתי יותר ויותר גדוללללללל אחותי.

צפרדעית

New member
ראבק...

דווקא את זה??? {תתקרב יותק קרוב, כניראה לא ממש שמעת טוב.....} שיוו אתה הורס לי את הרפיוטיישן

דספרדו

New member
חההההההההה

מצטער לא מסוגל להתאפק הנה שוב מקפיץ ן_ן לחיי הפורום המוקפץ {ברור שזו טקילה} B-)

HP86

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחח תביאו מים מים..... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי נחנקתי יורד לי דמעות.... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח (תגידי את גם עושה ארונות?) סתםםםםםםםםםםםםםםם גדולה גדולה (אבל בחיים אני לא אצליח לספר את זה חחחחחחחח

סנרגיזם

New member
בדיחתך

היי המייל שלי מתפוצץ מכאלה + תמונות מדהימות אני חושב שצריך לפתוח אתר/מאגר לכל הדברים האלה ... מה דעתך???

למעלה