בדיקה

• פותח הנושא da15
  • פורסם בתאריך

da15

New member
בדיקה

אני חייל בשירות סדיר שמעונין לבצע בדיקה אני לא מעונין לעשות זאת במסגרת הצבא היכן אני יכול להיבדק<?

תשובה

תוכל לבצע בדיקה אצלנו, במרכז הרפואי ת"א. הבדיקה מבוצעת בחינם בדיסקרטיות מלאה. הבדיקות מתבצעות 3 פעמים בשבוע: יום ב' מ-8:00-9:45 בבוקר ובימים ג', ה' בין השעות 15:00-16:45. הבדיקות מבוצעות בבניין המרפאות, קומת קרקע אגף א'1 במשרד הקבלה של המרפאות, דלפק 6 ו-7. לקבלת תשובה:יום ד' מ-08:00-9:45 בבוקר. התשובה ניתנת באופן אישי, וכמו כן בעת מתן התשובה ניתן מענה וייעוץ. בהצלחה. ד"ר דן טורנר

בדיקת איידס

במרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי (איכילוב) מתבצעות בדיקות איידס לקהל הרחב. השירות ניתן לכל המעוניין (תושבים, תיירים, עובדים זרים, חיילים) חינם ובאופן דיסקרטי. אין צורך בהפנייה לבדיקה ואין צורך לקבוע תור לביצוע הבדיקה, כל שצריך הוא להגיע לביה"ח בימים בהם אנו מבצעים את הבדיקות, יש להצטייד בתעודה מזהה עם תמונה. לאן מגיעים? יש להגיע לבית החולים סוראסקי, רח' ויצמן 6 תל אביב. הבדיקות נערכות במשרד הקבלה של המרפאות (דלפק 6 , 7 ) , בקומת הקרקע של בנין המרפאות. מתי? הבדיקות מתבצעות 3 פעמים בשבוע: יום ב' משעה 08:00 עד 09:45 בבוקר ימים ג' , ה' משעה 15:00 עד 16:45 אחה"צ. קבלת תשובה: יום ד' משעה 08:00 עד 09:45 בבוקר. התשובה ניתנת באופן אישי לכל נבדק. כמו כן בעת מתן התשובה ניתן מענה וייעוץ לנבדק.

למעלה