בדיקת רמת תרופת למיקטל בדם

etieeliyaho27

New member
בדיקת רמת תרופת למיקטל בדם

שלום לכולם

חייבת את עזרתכם בדחיפות
אני חייבת באופן בהול לבצע בדיקת רמת התרופה בדם על מנת לבדוק העלאת מינון

אני בקופת חולים כללית
הם אמרו שהם לא לוקחים דם בקופת חולים של רמת תרופה הזו
ואני צריכה ללכת פיזית לאיכלוב או בלינסון נתנו לי מספרי טלפון והם לא עונים שם

מה עושים? למי פונים?

YuMi2017

Member
מוזר מאוד

אשתי בקופת חולים מכבי ושם זו בדיקת דם שגרתית שהיא מקבלת עליה את רמת הלמיקטל בדם כעבור יום...
נשמע לי מאוד תמוה שבכללית אין את זה...יש מצב שהנציגה שדיברת איתה לא מבינה כלום מהחיים שלה...
בגדול הולכים למעבדה של הקופה, מבצעים בדיקת דם על רמת למיקטל וזהו.
אם את ממהרת ורוצה ללכת לאיכילוב, את מוזמנת ללכת לשם למכון התרופות זה קומה מינוס אחד בבניין סמי עופר (כניסה רחוב ויצמן/דפנה שם בפינה) הבדיקה מיידית את רק צריכה הפניה.
תבדקי שוב את נושא הבדיקת דם בקופה עצמה

גליה185

New member
למיקטל וקופת חולים כללית

הכל נכון לצערי.
בקופח חולים כללית בדיקת למיקטל לא מתבצעת הקופה.
את צריכה לקבל מרופא המשפחה הפניה לבדיקה ואיתה ללכת למלרם שבאיכילוב בקומה -1 בבניין סמי עופר. את לא צריכה לקבוע תור ולכן אין צורך להתקשר.
בדיקה עולה כסף.

דיגי21

New member
ב2021 ....
גם אני נתקלתי באטימות של קופת חולים כללית....
בשביל לקבל את הבדיקת דם המיוחלת.... יש מחוזות ירושלים ומרכז שמאשרים את הבדיקה
הגשתי בקשה להפנייה לבדיקת דם הנ"ל , קיבלתי דחייה על סעיפים של סוג של אפליה מגדרית ובין היתר גם אנשים דו קוטביים ....
למה מאשרים מתן קבלת תרופה דרך הקופה ובדיקת דם דרך הקופה לא נכלל בסל זה קצת לא ברור....
פניתי לפניות הציבור אחרי שהרופאה ערערה ושוב פעם התקבלה דחייה , דיברתי עם נציגה בפניות הציבור אולי מנהלת שהייתה ממש אטומה לא היה כל כך עם מי לדבר והייתה ממש לא נעימה.
אמרה לי לפנות למשרד הבריאות כי זה לא בסל והרופא יכול להמליץ מה שהוא רוצה זה לא אומר שאפשר כל דבר לאשר , ואמרתי לה שבקופות אחרות מאשרים אז מה זה קשור ללא בסל ? אמרה זה המצב ...
טוב פניתי למשרד הבריאות , במכתב מנומק ומאוד נוקב על המצב , אחרי שרשמתי מכתב לפניות הציבור שלא קיבלתי שום תגובה חוץ מזה שזה התקבל ויטופל.
משרד הבריאות למרבה הפתעתי באמת עובדים ועושים דברים .... קיבלתי עדכונים על זה שהגישו בקשה על רקע המכתב שלי הייתי ממש מופתע , אמרו לי שזה בטיפול , לקח הרבה זמן רשמתי הודעה אמרו לי אפילו מצטערים על העיכוב ויעדכנו אותי ....
אחרי כמה זמן נאמר לי שהבקשה נדחתה על ידי הקופה אבל המשרד הגיש בקשה לערעור וזה ייקח עוד קצת זמן
לקח זמן
בסופו של דבר קיבלתי מכתב על סיום טיפול
על ידי עורכת דין של המשרד !
שיש לי אישור.
אממה , אני צריך לשלם על הבדיקה , ורק אחר כך אני מקבל החזרים ....
חוצפה שאין כדוגמתא , מה הבעיה לעשות את הבדיקה בבית חולים של כללית ?
או פשוט לתת התחייבות לביצוע הבדיקה? אין סוף לאטימות ולטמטום !!!!!
קופת חולים כללית שלום .... מדינת חלם !!!!
אה כן ודרך מכבי לא צריך לשלם ולא עושים בעיות .... הרופא שלי מקבל דרך מכבי , הוא אמר פשוט אין קץ לאטימות והוא לא מבין את זה....
שאלתי אותו לפתרון ... הוא אמר פשוטו כמשמעו תעבור למכבי אין לי מה להגיד לך חחחח

למעלה