בדר"כ אני בעד שיוויון מגדרי

shaycn23

Well-known member
אבל לאחרונה יש תופעה של נשים בתפקיד מקבלות החלטות שרק תוקעות פרוייקטים במקום לקדם. אז אחרי ניסיון כואב עם עינת קליש בחיפה שהחליטה להשבית את רוב הפרוייקטים עם היכנסה לתפקיד לפני שנתיים, קבלו את משביתת הפרוייקטים הבאה של ישראל:

עם דוגמא אישית כזו, מי יקדם בעתיד נשים לתפקידי מפתח במשרדים של עשייה?

אבח"י

Well-known member
אבל לאחרונה יש תופעה של נשים בתפקיד מקבלות החלטות שרק תוקעות פרוייקטים במקום לקדם. אז אחרי ניסיון כואב עם עינת קליש בחיפה שהחליטה להשבית את רוב הפרוייקטים עם היכנסה לתפקיד לפני שנתיים, קבלו את משביתת הפרוייקטים הבאה של ישראל:

עם דוגמא אישית כזו, מי יקדם בעתיד נשים לתפקידי מפתח במשרדים של עשייה?
זה לא קשור למגדר, זה קשור לאשה הטיפשה והמטומטמת הזו.

shaycn23

Well-known member
חחחחחחח
בהחלט מסביר מה חושב רה"מ על נשים מחוץ לדלת אמותיו. כי זו הפרטית שלו אומרים - מו33ת לו את הנשמה לאט לאט.
"שכבה על הגב והשתוללה תוך שהיא מניפה ידיים באוויר ורוקעת עם רגליה ברצפה".. תיעוד של העוזרת

RossieL

Active member
לא, היא לא!!
היא מייצגת את עצמה ואת כפילתה בלבד!!
:sick:

קבצים מצורפים

• מאחוריך.jpg
    מאחוריך.jpg
    KB 27.8 · צפיות: 1

shaycn23

Well-known member
לא, היא לא!!
היא מייצגת את עצמה ואת כפילתה בלבד!!
:sick:
אני גם לא אוהב את הרעיון ששוביניסט גמור הוביל את ארה"ב והעולם, אבל מודה שהוא מייצג את המין הגברי, אם אני מעוניין בכך או לא.

Harrington

Well-known member
מנהל
קבלו את משביתת הפרוייקטים הבאה של ישראל:

היא לא ״משביתת פרויקטים״. ההיפך הוא הנכון. היא מסבירה מדוע היא משביתה פרויקט אחד, כדי לאפשר בכך קידום יותר מפרויקט (אחר) אחד.

אפשר לאהוב את החלטה ואפשר להתנגד לה. כל דעה לגיטימית כמובן. אבל מן הראוי להקפיד על האמת העובדתית לפני שמכנים אנשי (או אם תרצה, נשות) מעשה בכינויי גנאי.

R 1 3

Well-known member
היא לא ״משביתת פרויקטים״. ההיפך הוא הנכון. היא מסבירה מדוע היא משביתה פרויקט אחד, כדי לאפשר בכך קידום יותר מפרויקט (אחר) אחד.

אפשר לאהוב את החלטה ואפשר להתנגד לה. כל דעה לגיטימית כמובן. אבל מן הראוי להקפיד על האמת העובדתית לפני שמכנים אנשי (או אם תרצה, נשות) מעשה בכינויי גנאי.
זו השבתה שנועדה לפגוע - כי המטרו תחזיר את ההשקעה בה - מדובר למעשה בהלוואה.. רכבת לאילת לא תניב כלום.שוב אתה משקר בלי הכרה כדי לתמוך במפלגת פשע

shaycn23

Well-known member
זו השבתה שנועדה לפגוע - כי המטרו תחזיר את ההשקעה בה - מדובר למעשה בהלוואה.. רכבת לאילת לא תניב כלום.שוב אתה משקר בלי הכרה כדי לתמוך במפלגת פשע
בולשיט, לא יהיה פרויקט רכבת לאילת ולא יהיה מטרו. אין להם כסף לפרויקטים כשהמדינה בקרשים.

Harrington

Well-known member
מנהל
נו באמת. להגדיר את זה כהלוואה? אתה רציני?

R 1 3

Well-known member

אנשי מעשה ? חחחח הצחקת היא חיה ע״ח אנשי מעשה .
מעולם לא סללה חצי מטר כביש כמו שעשו השמאלנים אותם היא מנאצת בשמות כמו אליטה

Harrington

Well-known member
מנהל
אנשי מעשה ? חחחח הצחקת היא חיה ע״ח אנשי מעשה .
מעולם לא סללה חצי מטר כביש כמו שעשו השמאלנים אותם היא מנאצת בשמות כמו אליטה
נסה להבין את המושג אנשי מעשה.
כשתצליח, אולי תגלה שקשר לסלילת כבישים, אין לו בהכרח.
שבוע טוב.

R 1 3

Well-known member
נסה להבין את המושג אנשי מעשה.
כשתצליח, אולי תגלה שקשר לסלילת כבישים, אין לו בהכרח.
שבוע טוב.
שכחת מזמן מהו מעשה.. מבחינתך תפילה היא מעשה .
מעשה הוא משהו שמותיר אחריו עדות.
מה הותירה רגב? הבל ורעות רוח ובטויים שמביישים את הציונות.
היא עצמה טענה ששני שרים אחריה לא יצליחו לתקן מה שעשתה במשרד התרבות.
לא מאשים אותה.. כנראה משהו בגנים.

Harrington

Well-known member
מנהל
שכחת מזמן מהו מעשה.. מבחינתך תפילה היא מעשה .
כשאמרתי שעליך לנסות להבין את המושג 'אנשי מעשה', לא התכוונת שעליך לנסות להחליט עבורי מה אני רואה במושג הזה...
בכל אופן גם נסיונך לעשות זאת צר לי לומר, כשל כשלון חרוץ.
אולי בכל זאת תנסה שוב? כך נוכל להתקדם לדיון ענייני...
מעשה הוא משהו שמותיר אחריו עדות.
הגדרה מעניינת. אני לא בטוח שאני לגמרי מסכים איתה, שכן אפשר לעשות הרבה גם מבלי להשאיר בלוק בטון באמצע הרחוב, אבל שמח שהחלטת להתקדם לכיוון רלוונטי.
מה הותירה רגב?
הרבה מאוד, אבל בשביל לראות את זה, צריך ר"ל לפתוח את העיניים קודם ולהסכים לראות.
הבל ורעות רוח ובטויים שמביישים את הציונות.
לא, אנחנו מדברים על מה שבן אדם עשה. לא על מה שכתבו עליו בעיתון עם אג'נדה.

R 1 3

Well-known member
כשאמרתי שעליך לנסות להבין את המושג 'אנשי מעשה', לא התכוונת שעליך לנסות להחליט עבורי מה אני רואה במושג הזה...
בכל אופן גם נסיונך לעשות זאת צר לי לומר, כשל כשלון חרוץ.
אולי בכל זאת תנסה שוב? כך נוכל להתקדם לדיון ענייני...

הגדרה מעניינת. אני לא בטוח שאני לגמרי מסכים איתה, שכן אפשר לעשות הרבה גם מבלי להשאיר בלוק בטון באמצע הרחוב, אבל שמח שהחלטת להתקדם לכיוון רלוונטי.

הרבה מאוד, אבל בשביל לראות את זה, צריך ר"ל לפתוח את העיניים קודם ולהסכים לראות.

לא, אנחנו מדברים על מה שבן אדם עשה. לא על מה שכתבו עליו בעיתון עם אג'נדה.
א. פתחו בתי כנסת ל 10 מתפללים ומנעו פרנסה ואוכל לילדים מרוכל קטן ברחוב. כלומר שיקרת שהתפילות לא חשובות לך.
ב. רגב עשתה הרבה הרבה רוח - תן דוגמא אחת למעשה - פרט נמק - הרי אתה מקשקש ללא תקנה.

SupermanZW

Well-known member
א. פתחו בתי כנסת ל 10 מתפללים ומנעו פרנסה ואוכל לילדים מרוכל קטן ברחוב. כלומר שיקרת שהתפילות לא חשובות לך.
ב. רגב עשתה הרבה הרבה רוח - תן דוגמא אחת למעשה - פרט נמק - הרי אתה מקשקש ללא תקנה.
למיצי רקב יש מגע צונאמי, כל דבר בו היא נוגעת היא הורסת.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא הבנתי במה לדעתך שיקרתי או מה דבריך קשורים לדברי, אבל אודה שהם הוציאו לי את החשק להמשיך להתייחס ברצינות. זה פשוט לא הולך עם אנשים מסוימים.

shaycn23

Well-known member

כן, היא גם מסבירה. היא מבטלת פרויקט לאומי(פרויקט לאומי זו לא סיסמא, זה פרוייקט שמיועד לתושבי מדינת ישראל בגלל המיקום הגיאוגרפי והאסטרטגי שמושך אליו את תושבי מדינת ישראל ולא רק את תושבי מדינת ת"א), ומתעדפת בתקציב לפרויקט זה -> פרויקט לפריפריה שמונה מיעוט.
אין סוס טרויאני גדול יותר ממירי רגב.

למעלה