בהכפלת הקו לוד נען אמורה לקום תחנת

מצב
הנושא נעול.

רכבת נוספת ברמלה(כבר קיימת שם אחת למיטב ידיעתי) מישהו יודע מה המיקום המדוייק שהיא אמורה להיות? הכפלת המסילה ,יישור התוואי והקמת תחנת רכבת ברמלה. אורך התוואי : 10.5 ק"מ.

urilei

New member
אני לא חושב שאמורה

רכבת נוספת ברמלה(כבר קיימת שם אחת למיטב ידיעתי) מישהו יודע מה המיקום המדוייק שהיא אמורה להיות? הכפלת המסילה ,יישור התוואי והקמת תחנת רכבת ברמלה. אורך התוואי : 10.5 ק"מ.
אני לא חושב שאמורה
המידע לא כ"כ מעודכן, מה גם שההכפלה תדרוש מן הסתם שדרוג משמעותי של התחנה הקיימת

אוקיי תודה...

אני לא חושב שאמורה
המידע לא כ"כ מעודכן, מה גם שההכפלה תדרוש מן הסתם שדרוג משמעותי של התחנה הקיימת
אוקיי תודה...
אני מכין רשימה של אי דיוקים במידע על תוכנית הפיתוח, כי לפי האתר אמורה לקום תחנה שבעצם קיימת וייתכן שתשודרג במהלך ההכפלה שכבר הייתה אמורה להסתיים, אבל בקושי רואים ניצני התחלה.

talitalitali

New member
שבי שים לב

אוקיי תודה...
אני מכין רשימה של אי דיוקים במידע על תוכנית הפיתוח, כי לפי האתר אמורה לקום תחנה שבעצם קיימת וייתכן שתשודרג במהלך ההכפלה שכבר הייתה אמורה להסתיים, אבל בקושי רואים ניצני התחלה.
שבי שים לב
בתכנית החומש הגודרו שדרוגים של תחנות כהקמת תחנות. כך מופיע שדרוג תחנת אשדוד כהקמת תחנת אשדוד וכו'. הרי תחנת אשדוד היתה גם קודם לכן. נראה לי שזו הכוונה גם לגבי רמלה - הכפלת הקו תחייב הכפלת רציפים וכו'. לא ברור אם זה מין מינוח פנים רכבתי מקובל או שהמטרה היתה להראות שעושים יותר ממה שמתבצע בפועל.

../images/Emo127.gif../images/Emo51.gif

שבי שים לב
בתכנית החומש הגודרו שדרוגים של תחנות כהקמת תחנות. כך מופיע שדרוג תחנת אשדוד כהקמת תחנת אשדוד וכו'. הרי תחנת אשדוד היתה גם קודם לכן. נראה לי שזו הכוונה גם לגבי רמלה - הכפלת הקו תחייב הכפלת רציפים וכו'. לא ברור אם זה מין מינוח פנים רכבתי מקובל או שהמטרה היתה להראות שעושים יותר ממה שמתבצע בפועל.

mucool2

New member
למיטב ידיעתי, התחנה תשאר באותו מקום

למיטב ידיעתי, התחנה תשאר באותו מקום
רק יתווסף לה עוד רציף.

Shark Alarm

New member
אמורה לקום תחנה בלוד-גני אביב|שאמל|

השאלה אם זה קשור להכפלה..
ומה מצב העבודות שם ד"א

../images/Emo26.gif../images/Emo8.gif

ומה מצב העבודות שם ד"א

נראה לי שזה קשור להכפלה לגבי עבודות אני יודע שמבאר שבע לנען יש עבודות אבל מנען ללוד לא נראה לי.

XrayCharlie

New member
אין שום קשר להכפלה.

ומה מצב העבודות שם ד"א
אין שום קשר להכפלה.
תחנת גני אביב נבנת בקטע לוד - ת"א (או יותר מדויק על קטע לוד - כפר חב"ד) ובקטע זה המסילה כבר כפולה (הרבה שנים). אני לא יודע מה מצב העבודות על התחנה אבל בעיקרון אין שום דבר שצריך לעקב את העבודות.

Shark Alarm

New member
תודה =] ../images/Emo26.gif

אין שום קשר להכפלה.
תחנת גני אביב נבנת בקטע לוד - ת"א (או יותר מדויק על קטע לוד - כפר חב"ד) ובקטע זה המסילה כבר כפולה (הרבה שנים). אני לא יודע מה מצב העבודות על התחנה אבל בעיקרון אין שום דבר שצריך לעקב את העבודות.
תודה =]

גני אביב דיווח מהשטח נכון להיום.

אין שום קשר להכפלה.
2 הרציפים בשלבי בניה הדרומי מתקדם יותר. מבנה התחנה עומד כבר על מקומו. תוואי כביש הגישה לתחנה מוכן אך ללא אספלט, כולל אבני שפה וכן החניון הצמוד לתחנה מכוון מזרח גם הוא ללא אספלט. העבודות במקום נמשכות ללא הפסק. בתחנת גני אביב אמורה לעצור בעתיד רכבת אחת בשעה לכל כוון . אין לי תאריך יעד לסיום העבודות .

urilei

New member
אני צופה לה עתיד דומה לזה של רמלה

2 הרציפים בשלבי בניה הדרומי מתקדם יותר. מבנה התחנה עומד כבר על מקומו. תוואי כביש הגישה לתחנה מוכן אך ללא אספלט, כולל אבני שפה וכן החניון הצמוד לתחנה מכוון מזרח גם הוא ללא אספלט. העבודות במקום נמשכות ללא הפסק. בתחנת גני אביב אמורה לעצור בעתיד רכבת אחת בשעה לכל כוון . אין לי תאריך יעד לסיום העבודות .
תחנה שאולי כשלעצמה היא לא רעה, אבל בגלל שבמרחק 3 דקות נסיעה ממנה יש תחנה שעוצרות בה פי 7 יותר רכבות, מעט מאוד ישתמשו בה.

Shark Alarm

New member
התחנה נועדה לעודד את המגורים ../images/Emo26.gif

תחנה שאולי כשלעצמה היא לא רעה, אבל בגלל שבמרחק 3 דקות נסיעה ממנה יש תחנה שעוצרות בה פי 7 יותר רכבות, מעט מאוד ישתמשו בה.
התחנה נועדה לעודד את המגורים

ולהעלות את רמת המחייה בשכונת גני אביב בלוד... (זה לפי מה שאני הבנתי)

מענדי

New member
משכונת גני אביב לתחנת לוד

משכונת גני אביב לתחנת לוד
זה קצת יותר מ3 דקות צריך לחצות את כל העיר ואם אני לא טועה באוטובוס צריך 2 אוטובוסים - או להסתובב בכל העיר עם 461

../images/Emo41.gifלמישהו יש מושג, כמה תושבים גרים

למישהו יש מושג, כמה תושבים גרים
בשכונת גני אביב?

Roobie

New member
מספר התושבים פחות רלבנטי

למישהו יש מושג, כמה תושבים גרים
בשכונת גני אביב?
מספר התושבים פחות רלבנטי
מדובר בשכונה בלוד שאמורה למשוך אוכלוסיות קצת יותר חזקות (לא עשירות, אבל עדיין) מאשר בשאר העיר, ומכיוון שהתשתית המסילתית כבר קיימת יש בהחלט צורך להקים שם תחנת רכבת. מה גם שאזור תחנת הרכבת של לוד לא בדיוק מסביר פנים, ויוצא לי לקחת רכבת משם לא מעט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה