בהצלחה לפורום החדש, יש לי שאלה

בהצלחה לפורום החדש, יש לי שאלה

בתקופה האחרונה אני מתעניין בקורס מסאג' בשביל מקצוע (עם תעודה וכו') מאלו שבתחום, האם זה מקצוע עם הכנסה טובה? אני יודע שיש כאלו שעובדים פרטי, ויש כאלו שעובדים בספא, אשמח לדעת איפה יותר כדאי מבחינה כספית. סורי אם ההודעה חומרית מדי, שלא יהיה ספק, אני אוהב את תחום הריפוי והמגע, פשוט .. החיים אתם יודעים :)

חן M

New member
../images/Emo13.gifשלום לקקטוס איש יקר וחביב

תשובות: -בהחלט,עם השנים חלה התקדמות עצומה בהבנה של אנשים לגביי העיסויים וטיבם. כיום אפשר לחלק את הלקוחות לכמה סוגים: -חלק באים בשביל לקבל תחושות שונות כגון:כיף,הנאה,רוגע,שמחה ועוד... -חלק מגיעים בשביל לשחרר שרירים תפוסים. -חלק מגיעים לשם טיפול בפתולוגיות ובכדי לטפל בבעיות המטפל נדרש ללמוד מס' שנים מס' טכניקות והתמקצעות בהם וגם מס' קורסים עיוניים כמו: אנטומיה,פיזיולוגיה,פתולוגיה,תזונה ועוד... העבודה כמטפל פרטי מכניסה יותר כסף פר שעה... כיום לוקחים על טיפול בין 150-230 ש"ח לשעה. החסרון של מטפל פרטי הוא עיניין כמות שעות העבודה ובתור מטפל מתחיל סביר שלא יהיו לך מספיק לקוחות ובכדי לצבור ניסיון מוניטין וקהל לקוחות זה יקח לך מס' שנים. בספא משלמים בין 50-80 ש"ח ל-50 דק' טיפול פלוס מינוס. גם שם זה מאוד תלוי באיזה ספא אתה עובד ואיזה סוגי עיסויים אתה יודע כי יש עיסויים שאינם נפוצים בספא ואם אתה התמקצעת רק בהם אז סביר שלא ימצאו לך מספיק שעות עבודה בהם. בתור מטפל מתחיל רצוי שתנסה לשלב בין עבודה פרטית לעבודה בספא. העיסוי המוכר ביותר שהולך הכי חזק הוא העיסוי השבדי (אין זה אומר שהוא העיסוי הכי טוב),הוא גם ייתן לך בסיס למגע בלקוחות ובעבודה עם שמנים. בתור סטודנט מתחיל מומלץ שתתחיל עם השבדי ולאחר מכן תחליט לאילו קורסי עיסוי נוספים אתה מעוניין להירשם (תוכל גם להתייעץ איתנו
). בכל אופן רוב המטפלים אינם מיליונרים אך הם מאושרים כי הם עובדים במקצוע שהם אוהבים והמקצוע שלהם הוא מתן עזרה לאנשים אחרים ואין טוב מזה. שיהיה לך המון המון בהצלחה
, חן.

Spiritualized

New member
כמה הערות מספריות

מסכים 100% עם כל מילה שחן אמר פרט למספרים שהציג... בקשר לספא... 50-80 ש"ח? אני מכיר יותר מספא אחד שמשלם פחות מ40 ש"ח עבור טיפול (של 45 דקות וגם של 50). אני מכיר אחד בלבד שמשלם יותר מ80 ש"ח לטיפול של 50 דקות
רוב רובם משלמים לפי שקל לדקה אגב... בקשר לטיפולים פרטיים... בין 150 ל230 זה לא ממש מדוייק... אני בתחילת דרכי לקחתי 120, אני מכיר כאלה שלוקחים אפילו 100, ומעטים שלוקחים 250 ש"ח לטיפול רקמות עמוק של 45 דקות...

למעלה