בהצלחה לתנועה...

mr dish

New member
שטויות מוטעות. היכן שניצב היום הליכוד, עמדו

לפני עשור-שניים, כל השאר במרכז...אם זה רבין, אמנון לפקין ז"ל ושאר אנשי הפוליטיקה השפויה בשנות השמונים.

להזכירך את דברי אלוהים הקטן, רבין, שלושה ימים לפני הבחירות ב-92? את שאמר על התל ברמת הגולן? או לגבי הישיבה למו"מ עם עראפת?

די לך בזה ?

shaycohen2

New member
אמנון ליפקין שחק, ז"ל

נכנס לפוליטיקה בסוף שנות התשעים, אחרי שהשתחרר (אז עוד לא המציאו את חוק הצינון), מתוך כוונה להחליף את ממשלת ביבי הכושלת הראשונה. הדעות שלו, גם לאחרונה, לקראת מותו, היו רחוקות מדעותיך כרחוק מזרח ממערב. לטעון שהוא תמך בעמדות של הליכוד של היום זה שקר וחוצפה.

mr dish

New member
מה אתה מערב את דעותי שלי? באשר למקום בו ניצבו

בזמנו לפקין וחברו, מטריד החיילות...הוא הוא המקום בו ניצב הליכוד כיום.

נסה לדבר בהיגיון, בבקשה מבלי לערב אותי בויכוח. דעתי לא הובעה.

shaycohen2

New member
לא לערב אותך בויכוח?

אני מתווכח איתך. קצת קשה לא לערב אותך בויכוח. בכל מקרה, אני גם לא יודע אם הדעות שאתה חושב שמייצגות את הליכוד אכן מייצגות אותו. ביבי אמנם הצהיר, תחת לחץ, שהוא מוכן לפתרון שתי המדינות אבל בינתיים נראה שחלק גדול מהסיעה העתידית שלו מתנגד לכך בכל תוקף. לא כ"כ ברור עם הליכוד זה ביבי או פייגלין, דנון ואלקין.

mr dish

New member
אני לא נותן את דעתי הפרטית, באשר לנושאים במחל

וקת. אני לא משייך עצמי, כמוך, לשום פלג, תנועה או סיעה, כמוך.

אני נותן לך ויכוח על העמדות הפומביות, על המעשים השגוים והשליליים בעבר, על השקרים, חצאי האמיתות (כמו המענה שלך בעניין חוק טל, למשל...) הצביעות והאגו-מניה, של גבירתך.

אם הייתי מביע נחרצות באשר לפרסונה בה אני תומך, יכולת לתפול לי דעות כאלה, או אחרות, ממש כפי שאני עושה לך....

shaycohen2

New member
בקיצור - אתה לא בעד כלום. אתה נגד.

אני חושב שזה מסכם אותך פחות או יותר.

mr dish

New member
אני מאד בעד. מאד מאד, אבל זה לא על הפרק, היות

ואיני משכיר את שירותי לשוני למען זה שאני בעדו...

אתה, מאידך, עומד מנגד, משליך את גופו למען גבירתו כאותו פורפור אובססיבי, "פנקס הקטן" של ציפיטפוטי...

כל ביקורתי מכוונת, ממוקדת ומיועדת להדגיש את מכשלותיה, צביעותה ומיותרותה של גבירתך - על בסיס דבריה, מעשיה והצהרותיה, נטו.

shaycohen2

New member
התפיסה שלך מעוותת

הבנתי. לפי התפיסה שלך, טוב לבקר (בנימה פוגענית ולא עניינית) את זה שאתה חולק עליו אבל להביע תמיכה באלו שאתה מאמין בהם אסור. ברור שאם אני מציג את מה שאני תומך בו ואתה לא, קל לך לתקוף אותי. אבל במה אתה מועיל? התפיסה שלך מעוותת. הגישה שלך הרסנית ולא בונה.

אקס בחוף דור

לכתוב במשפט אחד : מחנה פליטים ואידיאולוגיה,
זה כשל לוגי, זה טימטום קיצוני!

למעלה