בהתחלה כיף באמצע מעייף ונגמר מהר?

voodoo

New member
בהתחלה כיף באמצע מעייף ונגמר מהר?

טוב אם ניחשתם החופש הגדול אז צדקתם ( ביחד עם עוד כמה דברים שלא ניתן לפרסם בגלל הצינזורה
) ובכלל עכשיו זה נראה מרגיז...בכל מקרה למצא ישועה בתפוז לא מצאתי וכל הפורומים נראו לי משעממים ...לא יודע למה אז חזרתי לכאן כי במהלך השבוע אני אתחיל לפרסם את ההסברים לשירים של CO1 כי למרות מה שכולם חושבים זה אלבום די טוב, אומנם שונה מ4 הראשונים במיוחד ה1-2 אבל בכל זאת יש לו קסם מיוחד והרגשה שרק האופספרינג יכולים לתת ד"א למי שעדיין חושב שזה האלבום שאני הכי אוהב ...טועה אני הכי אוהב את ixany on the hombre ולמה? טוב ...דיי בגלל המוסיקה למרות שהליריקס נוטה להיות רציני ברוב השירים

Magma sXe

New member
Ixnay אחלה אלבום!!

אני הכי אוהבת אותו
ו CO1 הוא נחמד אבל לדעתי הכי גרוע מכל האלבומים שלהם 1) Ixnay One The Hombre 2) Ignition 3) Smash 4) S/T 5) Americana 6) Conspiracy Of One Magma sXe

OPERATi0N_iVY

New member
IXNAY ON THE HOMBRE

אתם חייבים להסכים איתי שהוא נשמע כאילו חצי הם הקליטו והיה בסדר וחצי לא היה להם כוח לגמור אז הם סתם כתבו משהו מסריח ולא איכותי והנה תראו - יש 14 שירים בדיסק..... דוגמאות : 1) DISCLAIMER ו-INTERMISSION - זה היה כ"כ נחוץ? 2) שירים 11 ו-12 נשמעים כמו איזה משהו שנעשה על ידי GARTH BROOKS WANNABES ... והם גם ילדותיים 3) ME & MY OLD LADY - הייתי עורך מחדש וזורק חצי מהשיר - הוא נשמע כמו איזה "פאנק-טראנס"... 4) CHANGE THE WORLD - יותר מדי בשביל שיר אחד - הייתי חותך את השיר באמצע ועושה ממנו שני שירים - יותר מדי מושכים את הזמן ומזיינים את השכל...

Magma sXe

New member
אני לא מסכימה

1) Intermission נכתב במטרה לצחוק על אותם הורים ששמעו את סמאש וחשבו שאופספרינג הורסים את הנוער, את הילדים הרכים והתמימים אז הם פשוט אמרו שהכל בסרקאסטיות ולא לקחת שום דבר ללב 2) בקשר ל Don´t Pick It Up אני מסכימה בהחלט (למרות שזאת ל-א סיבה לרדת על האלבום כי בכל אלבום יש שיר אחד או שניים (או שלושה) גרועים/ בינוניים לדוגמא: Mota- בינוני Leave it Behind- גרוע ללא כל ספק Don´t Pick it Up- סתם שיר סקא מפגר 3) Way Down the Line- הוא שיר נהדר בפרוש נהדר גם מוזיקלי (מלודי) וגם ליריקס רציניים (לאבא שיכור ומכה יהיה בן שיכור ומכה, לאנשים שמנים יהיו גם ילדים שמנים וכו´ נכון מאד). 4) Me & My Old Lady- זה כבר עניין של טעם אני שנאתי הקרבה זמן את כל הצעקות והשורה המעצבנת She Aint no balls & Chains אבל מה לעשות זה השיר אי אפשר לשנות אותו, ולמדתי לאהוב ולהנות ממנו כמו שהוא. הצעקות האלה (בייחוד בסוף זה פשוט מ-פ-ח-י-ד) מביעות רגש. 5) לא ללכלך על Change the World הפתיחה ארוכה מדי בשבילך? תעביר במהירות לתחילת השיר כמו שאני לפעמים עושה זה שיר יפה מלודי וכתוב נהדר (ואם קולות רקע של דייבי איך אפשר לא לאהוב אותו??) Magma a very very proud sXe -------------------------- Davey Havok is My Gothic-Punk GOD A.F.I Rocks EBHC!!!!!

אני חושב ש.....

בקונספירסי יש די הרבה שירים טובים כמו: come out swinging want you bad million miles away dammit, i changed again all along (קצר אבל נחמד כזה) vultures Co1 Huck it שזה בערך חצי אלבום הכי אהוב עלי זה גם ixnay on the hombre אלבום ענק ושום שיר לא יכול להחליף את gone away קונספירסי מגיע אצלי שני שלישי s/t רביעי ignition חמישי smash שישי americana

חולוני

New member
ומה עם Offspring הראשון ?

הוא הכי טוב שלהם, ולא הזכרת אותו בכלל. קונספירסי זה הכי גרוע שלהם, ויש בו רק שיר אחד טוב - מיליון מיילס אוואי.

Manic Subsidal

New member
לא רק

גם all along שיר נחמד ו special delivery ו livin in a chaos , רק שהוא בסגנון קצת שונה

גם הוא לא יפה....

מה יפה במליון מיילס אווי הוא נורא פופיסטי והוא ממש לא יפה עם הוא השיא של האלבום(שאותו לא שמעתי) אז לאופספרינג יש בעיה משמעותית

חולוני

New member
תראה

לא פעם אמרתי שקונספירסי זה האלבום הכי גרוע שלהם. ובאמת יש להם בעיה משמעותית אם זה השיא של האלבום ( וזה באמת השיא של האלבום..). אני בכלל לא אוהב את אופספרינג החדשים מאז אמריקנה.

OPERATi0N_iVY

New member
אין שום דבר פופיסטי...

זה בולשיט - זה דווקא השיר הכי רציני שיש בדיסק הזה

Magma sXe

New member
Milliom Miles Away

הוא שיר נהדר גם Huck It יפה (ולדעתי הוא השיא של האלבום) בכל מקרה Consiparcy of one הוא בינוני מידי נראה לי שאופספרינג ניסו יותר מידי לשלב בין אופספרינג של MTV (אוריג´ינל פראנקסטר ו Want You Bad) לבין אופספרינג שהמעריצים האמיתיים רוצים לשמוע והם לגמרי פספסו את המטרה והתוצאה היא Conspiracy Of One אחרי Ixnay לאופספרינג לא היתה שום מטרה לכבוש מצעדים וכאלה ו Americana הוא אלבום מאד יפה גם פריטי פלי נעשה (לדעתי) לא במטרה למכור אלא פשוט זה שיר שהם רצו לעשות אבל אחרי מכירה של עשר מיליון עותקים הגיעו כל האדיוטים ואמרו שאופספרינג הם Sellout המטרה היתה לעשות אלבום שימכור מליונים (אחרת הוא ייחשב לכשלון מסחרי) ושהמעריצים יאהבו (אחרת זה יחשב לכשלון אומנותי) ואופספרינג נכשלו הם לא הצליחו ליצור אלבום (אולי בגלל כל הלחץ עליהם) שימכור ושהמעריצים יאהבו (בניגור ל Ixnay שמכר יחסית מעט לסמאש אבל המעריצים אוהבים אותו מאד) מאגמה sXe --------------------- Today´s Lesson Here is your lesson for today, ya better listen up real fucking good! My cloud always has a silver lining, and I love everything that I see. My world is wonderful and no one could ever hurt me. You hate yourself, yes you do, and that´s why right now I hate you. You hate yourself, yes you do, and that´s why right now I can´t stand you. Have you learned your lifes lesson yet? No? Well let me tell you something. I am your teacher you have a lot to learn from me you must love yourself. You are my teacher you teach me about my life. Theres a lot I can learn from you. And that´s why right now I love you... So fuck you! AFI Shut Your Mouth and Open Your Eys

voodoo

New member
תשובה מושלמת! ../images/Emo8.gif

אני מזדהה עם הכל חוץ מהקטע של הבינוניות של CO1 הוא אומנותי ביותר גם השירים הפחות טובים... אבל זה אני ..

למעלה