בואו נהיה ריאלים (מומלץ לנעוץ),

1עדנה1

New member
ביזיון בשידור חי

אם מדברים על מינהל תקין , כדי שנמשיך לשלוח sms ולא נעשה חרם על התוכנית יש להודיע על החזרת כסף הודעות ה sms שנשלחו היום עבור ההדחה שבוטלה !!! בתודה פעילה באיגוד הצרכנים .

עדנה,

למרות, שעשרה SMSים שהלכו לפח לא יגרמו לי להתעשר, אבל אשמח לאיזושהי התאגדות ופניה לקשת במטרה לא לחייב על ה-SMSים הרבים אך ורק בגלל העיקרון....

בואו נהיה ריאלים (מומלץ לנעוץ),

כולם מדברים, מתרעמים צעקים "גנבים" ואפילו מאיימים בתביעה של תצא לפועל, כי למי יש כוח, זמן ואפילו רצון לתבוע את "קשת" על כמה SMSים בודדים שלי, שלו וככה "קשת" מתעשרים.... יש לי רעיון שלא דורש הרבה מאמץ, וליתר דיוק, לא דורש כלל מאמץ לא מצביעים בתוכנית הבאה של "האח הגדול". לפחות נתלכד לפרק אחד למען ובשביל העיקרון, אח"כ כל אחד יבחר לפי ראות עיניו כן להצביע או לא להצביע. בעיקר מוזר לי שההפקה בחרה "לטעות" עם יוסי הפייבוריט, ובעצם לא כ"כ מוזר בהתחשב בזה, שהוא מוסיף עניין לתוכנית ופלפל וההדחה שלו פשוט זעקה "מוקדם מדי, או, שלהפך "אצביע 100 פעמיים שילך". אנשים, מקווה לתמיכתכם מי שבעד ומתכוון לפעול כך שיסמן
בראש ההודעה וכך עוד אנשים יצטרפו. מבחינתי בוריס הלך הבייתה אין סיבה שאצביע שוב...

אגב, גם אם הם טעו ובלי להכנס

לכל עניין הקונספירציות וקשת המפלצת הירוקה עם השיניים הגדולות, מותר לטעות כולנו בני אנוש, מבחינה מוסרית כמו שהם גרמו עוול לבוריס והחזירו לווילה מן הראוי, שיפתחו את האתר להצבעות...

idanoosh17

New member
לא תצביעי ולמי תעשי דווקא?

תאמיני לי שהם לא ממש בונים על הכסף של האסאמסים? אם הם היו בונים על זה היית מקבלת הרבה אבל הרבה יותר מ10 דקות הצבעה בודדות ומסכנות.... הם מקבלים כסף מהוט על השידורים ומקבלים כסף מכל כניסה שלך לאתר של קשת ועל כל צפייה בכל סרטון לייב שם ועל כל צפייה שלך בטלוויזיה הם מקבלים כסף בגלל הרייטינג ועל החסווית בגלל הבאז התקשורתי והרייטינג המטורף.... בקיצור, הם ממש לא בונים על האסאמאסים שלך ושל כל מדינת ישראל. אז אם תצביעי או לא וגם אם יהיו איתך עוד 200 זה לא ידגדג להם..... לילה טוב :)

א'-אני בן

ב'- העניין הוא עקרוני ג'- והכי חשוב, עובדה שהאסמסים כן מעניינים אותם, אם באמת שליחת אסמסים לא מדגדגת להם באצבע כמו שתיארת אז למה הם סגרו את האתר להצבעות?! בפרט, שקראתי היום שתפרסמו קישורים לצפיה ללא פירסומות דבר המהווה הפסד של 10,000 דולר בחודש לקשת. חוץ מזה, איך אפשר להשוות צפיה בנט של מכורי ריאלטי אל מול התוכנית עצמה בפריים טיים בערוץ 2 שכל עם ישראל צופה ושולח אסמסים

idanoosh17

New member
א-מצטער

הייתי בטוח שקראתי הודעה בלשון נקבה. ב- אם זה עקרוני אז חבל על הכסף שלך ואל תצביע בכלל.... ג-בפריים טיים הם שמים רק את הדברים החשובים, אל תשכח שרק אתמול הייתה תוכנית קצרה על יום אחד, תחשוב שזה יהיה שעה בשבוע ויצטרכו להכניס משימה והדחה, בקיצור באינטרנט תמיד תוכל לראות ובטלוויזיה רק דברים ממש קריטיים.

ShukyD

New member
אולי כולנו נחכה ליום שני

לשמוע מה באמת קרה שם? או איזושהי הודעה בנושא? מה כל אחד נהיה לי פה מומחה? חלאס איזה דרמות

למעלה