בואו נמשיך לדבר סדרות-נילס

Lion_Heart

Well-known member
בואו נמשיך לדבר סדרות-נילס

נילס הולגרסן-סדרה נהדרת שבוססה על ספר , הספר מתאר את קורותיו של נילס, ילד שובב החי בחווה בשבדיה. נילס הוא עצלן וחסר כל התחשבות בזולת, המתאכזר לחיות בחווה של הוריו. כעונש על מעלליו הוא מכווץ לגודל של ננס (על ידי גמד בו התעלל) ומקבל גם את היכולת לדבר עם בעלי החיים. נילס מצטרף בעל כרחו לאווזי הבר למסע הרפתקאות ברחבי שבדיה, במהלכו הוא רוכב על אווז בשם מרטין (בסדרה המצוירת האווז כונה "מולי" ולנילס צורף אוגר בשם אוגי שלא הופיע בספר). במהלך המסע אופיו של נילס משתנה והוא הופך לידיד החיות. בסוף הסיפור חוזר נילס להיות כאחד האדם, אך מזגו שהשתנה לטובה מלווה אותו בהמשך חייו.
אני אהבתי את הסדרה הזאת כי...פשוט היה בה הכל, דרמה, אקשן(לא,ברצינות) והיא הסתיימה בצורה ממש דרמטית, אני בכיתי...כמובן שאז הייתי בכיתה "ב"
יש למישהו דיעה על הסדרה? שאלות?

וולפהרט

New member
אני בדיוק מקליטה נילס

סדרה חזקה:)
לא רק הפרק האחרון, יש את הפרק שמולי בטוח שנילס הרג את דפי...
בכלל גם הסיפור של גורגו, ההנהגה של אקה, העצבים של מולי
האנימציה הנאמנה לתנועות החיות, מה שאין בכל סדרה.
ואיכשהו אני דווקא הכי אוהבת את גונר, הסגן. אולי בזכות שמעון כהן שמדבב אותו.
בכלל, דיבוב עברי ענק. ואורנה לביא פלינט מפליאה לעשות שם 3 תפקידם ראשיים בקולות שונים!

Lion_Heart

Well-known member
לגמרי!

והיו את הפרקים עם העיר האבודה וכל הקטע (כמה פרקים)שנילס בכלל איבד את האווזים ומצא עייט בשם גורגו שהיה כל כך זמן בגן החייות שהוא פשוט לא ידע לעוף ,ובצירוף מקרים מזעזע היה בנה החורג של מנהיגת להקת האווזים (אמא אקה,לא?)
בקיצור, סדרה נהדרת
את גורגו אהבתי כי לנילס סוף סוף היה דרקון(בערך,נו...גריפון ,שיהיה) לרכב עליו

וולפהרט

New member
אז נילס נפל ממולי

אבל בדיוק ראיתי את הרק שהם שוכחים אותו...
ואז מולי מתעורר ואומר: "משהו חסר לי" וסופר את הילדים: "אחת שתיים, שלוש, ארבע", מושך בכתפיים וחוזר לישוןXD

למעלה