בואו נעשה פינה של מילים לא כל כך

Human Nature

New member
למה הייתה לך הרגשה כזו? ../images/Emo13.gif

ואני כתבתי על מכירות כי נתבקשתי להכין "הידעת?", ולא היה לי מה לשים- אז שמתי את הנמכרים ביותר שלהּ.

שעטנז

New member
לא יודע, אתה נראה לי כמו רועי כזה

שיודע כל פרט על מכירות וחרטה כאלה...
צדקתי

שעטנז

New member
כאילו מה נסגר?? למה את רושמת כל

כך הרבה
את סתם נטפלת מסיבות לא ידועות
אין שום דבר שחצני בהודעה הראשית
רק אמרתי שיכולה גם להיות פינה של מילים שלא תשמעי ביום יום
זה שלך יש תמונה בראש של איך הפורום צריך להראות ולהתנהל, לא אומר שאת צריכה לחפות אותו עליי... אם תשאלי אותי, זה דבר לא פחות מתנשא
זה כמו בכל פורום אחר, לדוג' פורום בוני אתרים... יש שם אנשים *מומחים* שמדברים על דברים שתאמיני לי אין לי מושגגגגג על מה הם מדברים. הם גם אלה שעוזרים לאלה שמבקשים עזרה... אפ'חד לא אומר להם לא לדבר על משהו מסויים, בגלל שחלק מהגולשים לא יודעים על מה הם מדברים
וזה בדיוק מה שאת עושה.

שעטנז

New member
שמעתי אתמול שתי מילים שאין מי מושגג

איך מאייתים אותן... RINIGGLE ו-ANTISICIS איך מאייתים אותן נכון?

אממ...

אולי אתה מתכוון ל-anthesis? באשר ל-riniggle.. אין לי מושג. יעזור אם תכתוב את הפירוש שלהן, אתה יודע.

שעטנז

New member
לא נראה לי שככה מאייתים את אנטסיס

... אני לא מוצא באוקספורד, למרות שאפילו שזה לא נימצא יש סיכוי גדול שזה ככה. למישהו יש אלאלאיי, איך שלא קוראים למילון הזה? אם ככה רושמים, אז בטוח זה נמצא שם.

שעטנז

New member
UMMM מה זו המילה הזו../images/Emo35.gif לא נראה לי

שאופרה ווינפרי תגיד מילה כזו מטומטמת... כנראה שיש פירוש אחר.
ד"א איזה אתר חבל"ז

Arana

Active member
מנהל
אתה יודע מה אמור להיות הפירוש שלהן?

או לפחות באיזה הקשר הן הופיעו?

שעטנז

New member
זהו שאין לי מושג מה זה ריניגגל...

תודה על האנטסיס. ריניגגל שמעתי את זה באותו הקשר של נגוסיאיישון משהו.

adidushim

New member
הערות...

לגבי הרעיון של שעטנז,אני חושב שאפשר להפיק ממנו משהו טוב,אך כדי לעשות זאת כדאי לבצע קצת שינויים. אנגלית טכנית כמו שהוא מציג כאן לא נשמעת ממש ראויה ללמידה עוד לפני שחברי הפורום מבצעים כאן טעויות תחביר ואיות -בסיסיות (אנני מתכוון לזלזל פה באף אחד..). אני חושב שכדי להעשיר את אוצר המילים אתם לא זקוקים ל"אנגלית טכנית" בשלב זה (כגון: אדמת,שעלת,זיבה וכו'...).מבחינתי זה כמו לקפוץ כמה מדרגות למעלה עוד לפני שבכלל נעמדת על המדרגה הראשונה. כדאי להתמקד במילים בסיסיות ובצורות ה"גבוהות" שלהן,וגם בתחביר באנגלית. דעתי הצנועה.

antithesis and opra whinfree???

כן, אני יודע שבוודאי כתבתי לא נכון את השם של אופרה וינפרי, אבל מה אכפת לי ממנה? בכל מקרה אני לא רואה איך הטו-שואו שלה מתקשר לתיזות ואנטי-תיזות. אולי תביא את ההקשר השלם בוא נאמרו המילים האלו, נגושיאיישן לא ממש מספיק כי, זה תלוי באיזה נושא נערך המו"מ(למשהו גם זה לא נראה לי סגנון אופרה).

שעטנז

New member
פשוט שמעתי את המילים בתוכנית שלה.

ובאמת לא יכול להיות שהיא התכוונה לפירוש שדיקשונארי.קום נותן. ד"א הטוקשואו שלה מתקשר להמוןןן דברים, זה לא טוק שואו סטייל ריקי לייק, אבל זה ביסיידז דה פוינט. בקיצור אז הפסיכולוג שם דיבר ואמר ריניגגל. *חושב מה היה המשפט*... YOU NEED TO X YOUR INITIAL DECISION. יש סיכוי ענקקקק שאני טועה. זה היה בשעה 4 בלילה פשוט שמעתי את שתי המילים והייתי חייב לקום לכתוב אותם... חבל שלא רשמתי את המשפט
מקסימום נשאל את המורה שלי, שיודעת את כל המילים בעולםםםםםם.. *מקנא*

לא אנטי-תיזות...

anthesis זה איזה מושג שקשור לפרחים. למרות שגם זה לא נשמע לי כמו נושא לתכנית של אופרה.

למעלה