בואו נפסיק לדבר ונתחיל לעשות

photoface

New member
בואו נפסיק לדבר ונתחיל לעשות

יותר ויותר אני קוראת בעיתונים ורואה בחדשות דברים שמדאיגים אותי ומכעיסים אותי. יותר ויותר חוסר הגינות ויושר וכבוד מתגלים מצד אלה שאמורים לייצג אותי ולפעול לטובתי. אני את האמון שלי בכל מי שנמצא היום בעמדת כוח איבדתי. אני לא מאמינה לאף מילה שיוצאת מפי פוליטיקאי א' או ב'. יותר ויותר אני שומעת דעות דומות לשלי בקרב הציבור. צעירים ומבוגרים כאחד. נמאס! פשוט נמאס! ואם פעם נדהמתי למחשבה ש"האם ייתכן שרק אני שמה לב למה שקורה כאן?" הרי שהיום ברור לי שיש כאן ציבור נרחב שמבין שמאלו שעומדים היום בממשלה לא תבוא הישועה. אז למה אנחנו מחכים? בעוד שנתיים, אם לא יקרה משהו בלתי צפוי (או בעצם.. צפוי) יערכו בחירות חדשות לממשלה, במי תבחרו? עוד לא דובר על מועמדים וכבר אני יודעת שלא אדע במי לבחור וייתכן שגם לא אבחר, למרות שזה נוגד כל עמדה שלי, אני לא אסכים לבחור ברע במיעוטו ולתת שוב ושוב ושוב לחבורת איוולים לנהל אותי בהסכמתי. אנחנו מודעים לבעיות, וגם נשמעות הצעות רבות ומגוונות לפיתרונן, אז קדימה. בואו נתאחד. נתחיל ונתגלגל וננסה להרים כאן משהו חדש, רענן, לא מושחת מהיסוד. משהו שמושתת על ערכים, על הגינות, ועל רצון משותף להחזיר למדינה הזאת את הכבוד הראוי לה, כדי שנוכל להגיד שבאמת טוב לחיות כאן, ושנשאר כאן כי פה אנחנו רוצים לחיות ולגדל את ילדינו, כי זוהי המדינה שלנו שבנינו ונלחמנו על קיומה והפכנו אותה למקום ראוי. אני קוראת לכם להצטרף אלי. כי משהו חייב להעשות. אי מייל לתגובות הצעות והצטרפות: [email protected]

מה אפשר לעשות

צילי שלום זה בדיוק מה שאנחנו מנסים לעשות בקול קורא ובארגונים רבים אחרים שעובדים איתנו ובנפרד. אנחנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר שסטודנטים יכולים להשפיע על מה שקורה במדינה, זה דרך יזימת פרויקטים והשפעה על מדיניות ציבורית - דרך הצעות חקיקה, רגולציה, יוזמות שניתן להעלות לשלטון שלא יעלו מיליארדי דולרים, דרך העלאת המודעות הציבורית לנושאים הסובבים אותנו, ודרך עידוד להתנדבות - כך שכל אחד מאיתנו יעשה משהו לשיפור פני החברה. את וכל סטודנט/ית שרוצה מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהצטרף למאבק עמית אשכנזי יו"ר קול קורא [email protected]

למעלה