בואו נפתח לנו פינה: הצלחות קטנות

בואו נפתח לנו פינה: הצלחות קטנות

בעקבות ההודעות של מבדידות לבהירות, ואתגרי פייסבוק שמתעקשים לאתגר אותי בהם, אני רוצה להציע פינה חדשה: הצלחות קטנות.
בואו כל יום (או כשיש חשק) נעשה "ספירת מלאי" קצרה, של הדברים הטובים שהיו לנו:

מה עשיתי שאני גאה בעצמי בגללו?
מה גרם לי להרגיש טוב עם עצמי היום?
מה אני רוצה לעשות יותר טוב מחר?
וכמובן - כל דבר נוסף שבא לי לשתף (מחשבה, תמונה, שיר... כל מה שבא לי באותו רגע)

ואני אתחיל

מה עשיתי שאני גאה בעצמי בגללו?
גמרתי לצבוע ולארגן את החדר של הילדות שלי.
זה היה פרוייקט די גדול. החלטנו לארגן להן את כל החדר מחדש - להוציא הכל החוצה, למיין, לארגן מחדש. הוצאנו מהחדר שלהן כוננית ספרים ענקית, וארון למשחקים, ובמקמם שמנו כוורת קטנטונת, שני מדפי ספרים ושתי מגירות (שבאו מובנות עם השולחן החדש שקנינו). ואז אני החלטתי שאם כבר מוציאים הכל - בואו נצבע להן את החדר בצבעים שהן תאהבנה. נבחרו צהבהב וסגול. שני קירות בצבע אחד, ושני קירות בצבע השני.
זו הייתה עבודה ענקית (לא להאמין כמה דברים יש בחדר של שתי ילדות בנות 6. רק כמות הבגדים שלהן הייתה אדירה). אבל אתמול בחצות זה נגמר.

מה גרם לי להרגיש טוב עם עצמי היום?
שני דברים:
הראשון - אתמול, כשהבנו שמשימת הצביעה והסידור לא יגמרו מוקדם, בעלי הציע להזמין אוכל מבחוץ. הפעם בחרתי באופציה "בריאה" (יחסית לבחירה הקבועה שלי - פיצה) והזמנו המבורגר וסלט מאגאדיר. היה טעים ומשביע.
השני - הבוקר הכנתי לי סנדוויץ לעבודה. וגם זכרתי לקחת את קופסת הקורנפלקס שקניתי לי למשרד (כדי להכריח את עצמי לאכול משהו במהלך היום, ולא להגיע מורעבת לערב). שיפור משמעותי בהרגלי האכילה!! (רק שיחזיק ליותר מיום אחד...)

מה אני רוצה לעשות יותר טוב מחר?
עזבו מחר... הערב: אני רוצה לשבת עם הילדים לאכול ארוחה. אני רוצה להכין משהו עם ירקות שגם אני אוכל (אני מתעבת ירקות, והילדים שלי אוהבים). מספיק עם take out.
ועוד משהו - אני רוצה להכין לי אוכל שאני אוהבת בקופסא לקחת מחר לעבודה.

וכמובן - כל דבר נוסף שבא לי לשתף (מחשבה, תמונה, שיר... כל מה שבא לי באותו רגע)
אז אני מצרפת תמונה של הצבע החדש בחדר.
באור יום הוא יותר בהיר...
אני מרוצה מאוד (וגם ה"לקוחות" )

Ron W

New member
איזה יופי מוזמנת לצבוע גם אצלי

מתעצל כבר הרבה זמן..
מאידך אמש פתחתי לבד סתימה מניקוז של המטבח, המדיח הציף קצת
יצאתי דרך המרפסת עם סולם לגגון שמתחתי מה שדרש פרוק חבלי כביסה רופסים ממילא
העברתי ספירלה מאולתרת עם סקוטש שקשרתי עליה והג'יפה יצאה..
אח"כ שטיפה נקוי מקלחת ויצאתי לקניון לקנות חבלי כביסה חדשים.
על הדרך התחדשתי ב 2 זוגות מכנסיים שקצת נמתחים עד שאחזור לאלו שמחכים בארון
והתפנקתי עם סופגניה אחת כי בבית אין מתוקים. הבקר כיבסתי והחבלים כבר מתוחים ועמוסים
וגם העבודה שמחכה לי כמובן
המשך יום נעים

הי שרון, כל הכבוד על הצביעה ועל

השינוי בהרגלי האכילה.
אני הייתי גם באו איי, כחלק מחיפושיי בנושא האוכל. הרבה דברים לא לקחתי משם, אבל כן את "רק להיום" גם רבי נחמן מברסלב דיבר על להתחיל כל פעם מחדש. אפיךלו כמה וכמה פעמים ביום. אז מה Gשעשית אתמול הוא נהדר!!!! ולא חשוב כהרגע מה יהיה מחר (מגיבה לך בקיצור כי אין לי זמן ככ, סליחה)

אני מאוד מאוד שמחה בפינה החדשה, תודה על היוזמה

מה שהיה היה

והיום יום חדש!!!!
(מה שהיה זה התנהגות מבישה אצל מ שביקשתי שתפנק אותי בתה ופתי בר שראיתי על השולחן ופשוט הסתערתי עליהם, והיא הביאה גם בייגאלעך ששל עבאדי והתסתערתי עליהם גם, והיא פדוט ברגע מסויים לקחה את השקית ושמה אותה בקוםסה וסגרה. רציתי למות!!! מבושה!!!!!)
אבל, לעומת זאת:
כן בשילתךי מרק בשבת, ועל כן בלילה אכלתי מהמרק. אם לא היה מרק, הייתי בטח מסתערת על פחמימות. אז מעולה!
(אמנם לא שלוש שעות, אבל) הפסקתי לאכול כשעתיים לפני השינה.
(אמנם לא אספיק לעשות אימון כמו שתכננתי כי אין לי מספיק זמן, אבל) אני בעוד כעשרים דקות יוצאת לחדר כושר ומה שאספיק אסםיק!!! פי מיליון יותר טוב עשרים דקות בחדר הכושר מאשר בכלל לא! (לךזכור לא לחכותמעצמי למושלמות, אלא להיות בהשתדלות כאשר אני מצליחה, ולנסות להימנע מלהלקות את עצמי כשאינני מצליחה, כמו אתמול)
ישנתי שמונה שעות! (כמה זה חשוב לי לישון מספיק מכמה סיבות, אבל בהקשר של האוכל שאם אני עייפה אני פחותך שולטת באוכל)
רוצה להספיק להכין לי לעבודה שני סנדויצים, אפילו בחיפוף עם יקות ושני תפוחים ובננה.

תודה לכולכם. שרון שוב תודה על הפינה הזאת. עוזר

למעלה