בואו נתחיל להריץ את הפורום הזה...

בואו נתחיל להריץ את הפורום הזה...

בשאלה באיזה תדירות אתם מקיימים יחסי מין?

GGOODD

New member
אההה

אני בטוח שהבחור שאיתך מתפלל כל לילה לאלוהים שתתחילו אני פשוט בטוח!

כן,האמת שהוא כבר די הבהיר לי את זה

אבל הוא לא יקבל את זה מהר כמו שהוא חושב

GGOODD

New member
ולגביי

הפעם האחרונה ששכבתי הייתה לפני חצי שנה בערך... וזה היה בתקיפות של 3 - 4 פעמים בשבוע...

Morphia

New member
לפני שנתיים

והתדירות... אהה... אחת ליומיים פלוס מינוס.. חוץ מהפעם שההורים שלו נסעו לחו"ל :x ולא הטרו, ארם... כשיוצא לי לפגוש אותה... אנחנו גרות די רחוק...

בן או בת? בעצם...

זה לא משנה! אחי/אחותי (מחק את המיותר) לבנים זאת לא בושה להיות בתול להיפך עם כל הדאווין בדבר של אני עשיתי את זה בגיל צעיר אין מה לתפוס מזה כי בסוף היום אתה נשאר רק עם הדאווין...אז תחכה כשזה בא מהרגש זה הכי טוב....ואני אומר לך את זה מניסיון כי רק פעם אחת בחיים שלי זה בא מרגש וזה מכסה על כל הפעמים שעשיתי את זה. תאמין לי שלהתחנף לכל הסתומות האלו בשביל קצת "מושי" זה משתלם אולי...אבל שאתה יודע שזה בא לא מתוך שרמוטיות אלא מתוך אהבה ורצון לבטאות את האהבה בדרך הכי טובה שיש אז זה לא שווה! ולבנות (זה דיי קצר) כל הכבוד לך כבודה של אישה נמדד בין הרגליים...אני אישית מאמין שרק עם האהבה בא הסקס כי זה חלק בלתי נפרד(כן אבל מה לעשות שיש גם יצרים) אבל לאישה בתולה זה לא קיים כמו אצל גבר...(באופן המדעי הקרום דיי מונע את זה זה קיים אבל לא עד כדי כך) תחשבי על זה שאת תלכי ברחוב ולא יהיה אף אחד שיסובב את הראש ויגיד... אתה רואה את זאת...כל הלילה בכתה שאני יפסיק...וזה הכבוד האמיתי היחיד שבחורה יכולה להביא לעצמה!

nir y agus

New member
מסכים עם הדעה שלך../images/Emo183.gif

ולשאלת הדיון אני בתול ואני גאה בזה

אתה יודע זה דיי...

שובניסטי שכבודה של אשה נמדד בין הרגליים שלה!! אז נגיד שמישהי היא לא בתולה אבל גם לא שרמוטה אז זה אומר שאין לה כבוד?

אך אך איך חיכיתי לזה...

טוב תשמע...תסתכל על זה ככה...לך מה איכפת, יש לך איזה דבר שמתנדנד לך בין הרגליים ונכנס וחוקר מקומות חדשים...אבל היא פולשים לה לגוף אחי אני לא מבין את זה וני אף פעם לא יבין את זה...אבל אני אנסה...תחשוב על זה חודרים לך לגוף זה כניעה! זאת הכניעה הכי גדולה שיש...אפילו אם זה מרצון... ועכשיו לדימוי....: כשמלך כובש ארצות הוא נהייה יותר ויותר חזק...אבל איזה כבוד נשאר למדינה הכבושה?

nir y agus

New member
דימוי ספרותי מעניין../images/Emo183.gif

הרהרתי על כך בשנית. תודה לך.

nir y agus

New member
אין בעיה חמודתי../images/Emo183.gif

נקווה שנתרגל ונכיר אחד את השני.. אני בכל מקרה אצטרך קצת להתרגל כי זה רק פורום חדש....... חחחחח נו די מה אני מבלבל במוח..... השיעמום

חמודתי?!?!

מה אתה.......סתום? מה אתה.......סתום? (לא להילחץ מאלי ומריאנו) אני בן בנאדם....רגע...כן כן בדקתי שוב להיות בטוח ואני בן

nir y agus

New member
הכינוי בילבל אותי../images/Emo183.gif

שכן אני לא בודק כרטיסים איישים כי הם אף פעם לא מועילים.

ני3ו3ות

New member
יש סקס אין דאגות../images/Emo47.gif

כשיש סקס וכל החושים עובדים, וואלה מתפרעים בכייף
כשאין, מסתפקים בלדבר על זה חבל

למעלה