בוא ננסה שוב!!

Athaclena

New member
בוא ננסה שוב!!

שלום, אני רחל ואני רוצה לעשות מפגש פורום. אני גרה בחור שכוח-אל אבל נחמד מאוד, לא רחוק מכביש 6 ומרכבת. יש אוטובוס טוב לירושלים, אוטובוס פחות טוב בשם 947 ועוד כמה למרכז העיר. מי רוצה לבוא מתישהו בנובמבר, והאם למישהו יש העדפות? יום שישי, מהבוקר ועד מספיק זמן לפני כניסת שבת. לא מתאים לנו ה-13 לנובמבר (לא בגלל שזה יום שישי ה-13, סתם מתכננים משהו) אבל יש עוד ימי שישי! לכו על זה!! דרך אגב, יש כמה סרטי DVD אבל אין מסך טלויזיה (רק המחשב). אבל יש מלא ספרים, ויש את ספר הבישול של נני (עוד ארוז באיזה ארגז) ויש DVDים שממש צריך לראות (וולאס וגרומיט לפחות). ויהיה שוקולד, אני מבטיחה!

ויימס

New member
../images/Emo45.gif

אין לי כרגע העדפות ספציפיות, חוץ מזה שנובמבר זה טוב. אני מציעה שאם למישהו יש את ספר ה... נו, הספר שמכיל הרבה מידע על עולם הדיסק, אז שיביא אותו ונוכל לעשות חידון.

אוקטרין

New member
../images/Emo45.gif

אם לא יהיו לי הרבה שיעורים, ואני לא אהיה בב'ש, אז למה לא. אני מוכן גם להביא את The New Discworld Companion אבל שמישהו אחר יארגן את החידון.

ויימס

New member
אבל אז אנחנו כבר ניפגש אצלך, לא? ../images/Emo3.gif

ומזל טוב, אגב. זה יפה איך שהשחלת את זה ככה ב... אלגנטיות.
אני די מופתעת שאתה מסוגל להסתכל על בחורה אחרת מלבדי, אבל... נו מילא.

limilu

New member
באופן תיאורטי אני מניחה שאוכל

אם כי, כשיהיה תאריך ממשי אני אוכל להגיד באמת.

Athaclena

New member
מה פתאום לא עונה למסרים?

למסר אחד עניתי, רק לשני לא
והתשובה: הוא כתב את זה בשירשור על המפגש החיפאי. עכשיו נראה אם את זוכרת מה השאלה

Athaclena

New member
ועדכון מהיר:

ה-6 לחודש לא אופציה, ה-13 דוקא כן כנראה. אין עוד אף אחד? גם חדשים מוזמנים להצטרף. גם אם קראתם רק ספר אחד!

ויימס

New member
תראי, ככה זה אנשים,

הם צריכים דיקטטור נחמד שיחליט בשבילם.
פשוט תפתחי הודעת "בעקבות יואל משה סלומון: מפגש בפתח תקווה" עם תאריך, שעה, תוכנית אומנותית ודרישה שאנשים יגיבו ב
/
, תשלחי סמס ו/או מסר לכל מי שנראה לך שירצה לבוא (או שאני אעשה זאת?), ובסוף יהיו אצלך בין 2 אנשים ל-7.
ככה זה עובד פה. רק שיואל משה סלומון לא באמת נחוץ.

J e n i e

New member
אולי?

אני לא יודעת מעכשיו אם אני אוכל ב13, אבל פתח תקוה קרובה אלי אז סביר להניח שכן.

למעלה