בוהריים טובים וסופ"ש נעים וחמים

saritbs

New member
בוהריים טובים וסופ"ש נעים וחמים

ושיהיה כבר הופעה בירושלים אמן ואמן

solenko

New member
ערב טוב לך , אני שמעתי כמה עדכונים מעניינים

איתן תשתף את החברים , שיהיה סופ"ש נעים לכולם .

בוקר טוב , ומזל טוב למירי לוי רוזנברג ../images/Emo49.gif

למירי יש היום יום הולדת (27) עד 120 שנים של אושר בריאות והצלחה , יש לה אחריות גדולה לשמור לנו על פבליטו , ונראה לי שהיא עושה זאת בהצלחה רבה
לגבי עדכונים : השבוע בפני פלוס כתבו שפבליטו מעד ( נפל ) בברזיל על הפנים , אבל לריצפה ולפבליטו שלום . ביום שישי הבא תשודר סוף סוף תוכנית הבישול שצולמה עם מרינה וחיים כהן ..הללויה ! בחול המועד פסח - פבליטו מופיע בזיכרון יעקב , מתארגת קבוצה להופעה כולם מוזמנים ... שבת שלום ומבורך לכולםםםםםם .

myh350

New member
מזל טוב למירי.. ותודה על עידכונים....

בריאות אושר המון הצחה בכל שתעשה ושתגשים את כל חלומותיה גם לי יש איזה עידכון קטנטן....שבוע הבא פבלו באילת הופעה בגורן

saritbs

New member
צהריים טובים ושבת שלום

איזה עידכונים מעניינים מזל טוב למירי היקרה והעיקר שלפבליטו שלום ותהנו בהופעות הלוואי הופעה בירושלים ובהרבה בריאות. ההייתי בערב של יום המשפחה מטעם העבודה הייתה הרצאה של דר' צבי ברק (אח של אהוד ברק שר הבטחון) מטעם מדעי התנהגות היה ממש מצחיק על כל היחסים בבית והעבודה ואחר כך הופעה של אייל גולן 10 דקות אחרי שאייל גולן התחיל לשיר אני אבדתי את ההכרה לרבע שעה ובלעתי את הלשון ממש ברכת הגומל וההייתי מאושפזת בבית החולים. אז כולם שאלו אותי עם איבדתי את ההכרה בגלל אייל גולן ...... אני אמרתי מילא היה פבליטו אולי ההייתי מאבדת את ההכרה אבל עכשיו הכל בסדר . סתם רציתי לעדכן ולספר.

שתיהיה לנו בריאה שרית , ואני חשבתי שרק ברק

מצליח להרוס את האוירה ואת הסביבה בהרצאות שלו ... אבל אני רואה שגם צביקה מצליח לגרום לאנשים לבלוע את הלשון
ולאבד הכרה ,ואחרי הכל ובלי בושה הוא מרצה לכם על התנהגות ויחסים ? שיבדוק מה קורה במלפגה שלו קודם כל .. חבל שלא נהנת מהופעה של אייל גולן , תרגישי טוב ובקרוב ב"ה תפצי את עצמך בהופעה של פבליטו ! .

myh350

New member
קודם כל מאחלת לך רק בריאות....

ובשורות טובות יותר.... בסוף פבלו יגיע גם לירושלים את תראי זה יקרה יותר מהר ממה שאת חושבת.....

למעלה