בולי צעקה עלי !!!!

Happy1

New member
בולי צעקה עלי !!!!../images/Emo2.gif

" איפה הדיווח ????" מזל, מזל שיש לי אותה ! מאפסת אותי...
ובכן חברים, מה אגיד ומה אומר
הימים האחרונים לא סופר טובים, אבל גם לא גרועים. מה שכן, אני באיזון. אמנם ספורט לא עשיתי אתמול וגם היום כמעט והיה לי תירוץ למה לא לעשות
אבל התירוץ התבטל ועתה אני חייבת לנסוע הביתה, להחליף בגדים, להכניס קלטת ולהתחיל לזוז למשך 45 דקות. כנראה שהיום אעשה עבודה של משקולות לכל הגוף + שילוב של קצת אירובי. משום מה הגב קצת מציק לי היום, אבל מעט מתיחות ישחררו אותו. אתמול חזרתי הביתה מאוחר אבל לא ויתרתי על "לעשות חושבים". כל יום יושבת וחושבת מה אני יכולה לעשות למען עצמי שאני לא עושה. והמלל שמיכל ל. שלחה אתמול מאוד דיבר אלי. להתעסק בדברים הגדולים ולהניח לשטויות. לעשות רשימת עדיפויות בחיים. אולי באמת הרזיה זה לא עדיפות ראשונה שלי ? חשבתי לעצמי...אבל איך זה יכול להיות ? מצד אחד כל כך רוצה, מצד שני כל כך עייפה מלנסות. ואולי זה פשוט השתלט לי על כל החיים שאני נלחמת בעצמי כל הזמן ? והשעון מתקתק...והנה שוב עובר שבוע, שבוע "מבוזבז" של חוסר מעש. מזל שיש את הספורט. זה הדבר היחיד שמאזן אותי. היום בקושי היה לי זמן לנשום ועל כן בכלל לא קראתי או השתתפתי כאן...עכשיו יש קצת מרחב נשימה ואנסה לתפוס מה התחדש. שיהיה לנו יום טוב !!

boolee

New member
עכשיו נרגעתי

תשמעי הפי, כשאין דיווח שלך אני מרגישה שכאילו חלק משגרת יומי נפגעת ואת הרי לא רוצה להיות אחראית לכזה דבר אני מקווה ... יופי שהתבטל התירוץ, אחרי פעילות גופנית בהחלט תרגישי שעשית משהו למענך. ואין הרגשה יותר טובה מזו ... אין דבר כזה "שבוע מבוזבז" אחרת עוד תגידי שכל השנים האלה שחלפו הן מבוזבזות והרי שתינו יודעות שלא כך הדבר
אני בטוחה שאם תקדישי פחות מחשבה ל-איך ויותר מחשבה ל-מה יהיה לך יותר קל להתמודד ואם תמצאי זמן בשבילי מחר - מבטיחה שאפרט יותר באופן אישי. המון המון חיבוקים,

למעלה