בול של תחנת מרכזית ישנה

מצב
הנושא נעול.

eggedan777

New member
בול של תחנת מרכזית ישנה

בול של תחנת מרכזית ישנה
שנמצאה כעת בהודעת מכירה שמאתר איי ביי לפי מה שקראתי בויקופדיה לא תחנת מרכזית ישנה שפעם היה ממש יפה כל כך מודרני של פעם ידעתי שהיה משהו מיוחד בה אז אשמח מאוד שיהפכו את המתחם הזה לשימור כי המקום הזה ספג מספיק טילים במלחמות ישראל כיום אחת מודרנים שראיתי זה בירושלים

eggedan777

New member
אפס......./images/Emo2.gif

בול של תחנת מרכזית ישנה
שנמצאה כעת בהודעת מכירה שמאתר איי ביי לפי מה שקראתי בויקופדיה לא תחנת מרכזית ישנה שפעם היה ממש יפה כל כך מודרני של פעם ידעתי שהיה משהו מיוחד בה אז אשמח מאוד שיהפכו את המתחם הזה לשימור כי המקום הזה ספג מספיק טילים במלחמות ישראל כיום אחת מודרנים שראיתי זה בירושלים
אפס.....

ברח לי קישור של ויקפדיה בבקשה קישור מחדש ואם לא יצא אז בבקשה תרשמו תחנת מרכזית ישנה http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%A0%D7%94_%D7%94%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96%D7%99%D7%AA_%D7%94%D7%99%D7%A9%D7%A0%D7%94_%D7%91%D7%AA%D7%9C_%D7%90%D7%91%D7%99%D7%91

אלון 58

New member
יפה,../images/Emo51.gif../images/Emo70.gif

בול של תחנת מרכזית ישנה
יפה,

קובי לו

New member
זה לא בול אמיתי של הדואר

בול של תחנת מרכזית ישנה
זה לא בול אמיתי של הדואר

אם תביט בארכיון הפורום תראה שהבול

נו אז מה
לפחות זה אומנות של חזיתה בתקופה של פעם
היפה הזה כבר הופיע כאן בעבר. הוא מיוחד ונמכר תמיד בזול. מומלץ לכולם. באותה עת היו שני בולים זהים כאלה. לשני היה רקע כחול בהיר.

eggedan777

New member
הבנתי .תודה

היפה הזה כבר הופיע כאן בעבר. הוא מיוחד ונמכר תמיד בזול. מומלץ לכולם. באותה עת היו שני בולים זהים כאלה. לשני היה רקע כחול בהיר.
הבנתי .תודה
מכיר את זה לידעתך כללית עשית לחי שטיפת מוח . מרוב כל פעם אתה כותב על איי ביי בזכותך אני התחלתי לגלוש באייביי שם מדי פעם כי יש שם דברים מעניינים . בעיקר תמונות תל אביב ישנה

היי ! המדריך לרחובות תל-אביב

הבנתי .תודה
מכיר את זה לידעתך כללית עשית לחי שטיפת מוח . מרוב כל פעם אתה כותב על איי ביי בזכותך אני התחלתי לגלוש באייביי שם מדי פעם כי יש שם דברים מעניינים . בעיקר תמונות תל אביב ישנה
היי ! המדריך לרחובות תל-אביב
הוא ספרון נחמד מאוד ומעלה הרבה נוסטלגיה. יש לי אותו במצב טוב יותר. לדעתי, מחירו באי.ביי יקר מדי כי אין בו שום תמונה מיוחדת. אני שמח שאתה מביא לכאן דוגמאות מאי.ביי והמשך לעשות כך תמיד ! כל-הכבוד ! זה מאוד חשוב ! אני רוצה להמליץ בפניך ובפני שאר המאזינים על חנות נהדרת ומעולה בירושלים שבה יש מוצרי תח"צ ישנים - מן הנדירים ביותר שיש: שמה של החנות הוא "טריאונפו" והיא ממוקמת ברחוב דורות ראשונים מספר 9 בסמוך למדרחוב בן-יהודה. בעל החנות הוא אבריימל'ה והוא מוכר לעיתים גם ב- eBay. מספר הטלפון של חנות זו הינו: 02-6232368. ד"ש ממני. אבריימל'ה נראה כמו...משה המוביל את עם ישראל בסיני עם זקן לבן - אישיות מרתקת ומדהימה בפני עצמה - אדם אדיב ביותר, נחמד עד אין קץ ומומלץ ! המחירים - סבירים בהחלט ! ממנו השגתי עד היום מאות רבות של פריטי רכבות ואוטובוסים נדירים ! חנות נוספת הינה "הגלרייה לספרות" ברחוב ש"ץ מס' 8 במרכז העיר גם כן. פנה למויישל'ה ומסור לו ד"ש. טלפון: 02-6231087. בחנות זו מגוון ספרים מ-ט-ו-ר-ף כולל ספרי תח"צ ! אני ממליץ לכולם ! מחירים: סבירים פלוס. האיש נחמד מאוד ונותן שרות מצויין. אני מכיר את כל חנויות המציאות גם בתל-אביב וגם בצפון אך חנות כמו "טריאונפו" לא תמצא ! חוויה "מסמרת שיער" במובן החיובי וחזרה מאסיבית אל העבר במלוא מובן המילה ! שבת-שלום, אביתר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה