בוקר אור ו,,,,,, שבוע טוב

מוקהה22

New member
בוקר אור ו,,,,,, שבוע טוב

בטח ראיתם את הפשלה שקרתה לזמרת פטי סמית אתמול,
בטקס חלוקת פרס נובל בשטוקהולם,
הזמרת התבלבלה במילים של השיר המקסים של בוב דילן,
ואני דווקא זוכרת את השיר הישן והנפלא שלה,
וזו הזדמנות להאזין,,,,,,

אגב,
צפיתי אמש ב-ד'ה וויס, והיו קטעים נחמדים ומרגשים,

ו,,,,,, קצת אכזבות

ו,,,,,,,, קצת עצוב

ו,,,,,,,,,, קצת צחוקים

בוקר נפלא ושבוע מצויין למוקה ולכולם

יופי של שיר הבאת לנו הבוקר... נפלא

ולא, לא ראיתי את הטקס. לא שמעתי.
צפינו ב'גב האומה' ובמקביל הקלטנו את 'דה וויס'
כך שאחרי שגב האומה הסתיים עברנו לצפות בדה וויס וכך יכולנו לנטרל את הפרסומות הבלתי נגמרות.
הפרק של אמש היה פחות מעניין מהפרק הקודם. צמד האחים היה מקסים ואני חושבת שהם יגיעו רחוק. אף אחד לא השאיר בי את חותמו אתמול. שום שם שיגרום לי לחפש ביוטיוב את הביצוע שלו אמש.
במקביל הפסדתי את המשחק של ריאל מדריד עם לה קורוניה

וגב האומה אתמול לא הצחיקה במיוחד. הפאנל היה חלש אתמול. היו חסרים תום ואורנה בנאי.

אז בנימה חיובית זאת נפתח את השבוע בנחת ובשלווה
והחלמה מלאה לכל הפצועים שנאבקים על חייהם באשר הם.
אתמול היה יום זכויות האדם הבינלאומי ובטורקיה התפוצץ מחבל מתאבד ורצח
29 בני אדם. 166 בני אדם נפצעו.
בני אדם הפכו למספרים. חסרי כל משמעות. כל מספר הוא בן אדם.
אדם שהזכויות שלו נרצחו.

מוקהה22

New member
האמת גם אני לא צפיתי / צופה, בטקס, אבל זה היה בחדשות

את מי מעניין כל הנאומים,,,,,,

אגב, שמעתי הבוקר דעה על "הפשלה" שככה ה-"אייטם" והזמרת יזכרו יותר

בקיצור מעין גימיק

sashalola

Well-known member
שתי המלצות חמות אש1 ושבוע טוב

https://www.youtube.com/watch?v=-fny99f8amM
רק למי שיש סבלנות

הסרט הזה, היפרנורמליזישן, אורכו כמעט שלוש שעות, כלכלה, פוליטיקה, כוח וכל הגודיז שמנסים להסביר את היסטוריית התנהלות שהתפתחה לעולם שבו אנו חיים היום.
מתמקד בעיקר בהשפעה האמריקאית, בסבטקסט עולה ובולטת ההשפעה עלינו, ישראל.
ואחרי הצפיה בסרטון הנ"ל שתכווצץ אתכם ותישארו אולי חסרי נשימה...
ראו הוזהרתם

המלצתי השנייה להרגעה והנאה גדולה:
https://www.radioparadise.com/rp_2.php?#
תחנת רדיו עצמאית עם מוסיקה נהדרת נון סטופ, בלי ברבורים, בלי פרסומות, עריכה מוסיקלית למופת, תענוג מובטח.
היכנסו לקישור, פשוט תלחצו play והתרשמו.
מאחר ורעננתי את מערכות הקול אצלי בתוספת טלוויזיה חכמה, משדרג את מוסיקת הרקע הנשמעת אצלי ביית , זאת ועוד.
מי שאוהב את מה ששומע, ממליצה גם לקרוא קצת על הזוג המעניין שמפעיל את התחנה.
שבוע נפלא ובשורות טובות לכולם

תודה רבה רבה על שתי ההמלצות

תיכף אתפנה לקרוא אותן או יותר נכון לצפות בהן.
ארוחת בוקר בריאה וטעימה מחכה לי

אז קודם כל התחברתי לתחנה ולמוזיקה

לגבי הסרט אני אצפה בו מאוחר יותר כשאתפנה ממטלות הבית שנפלו עליי אחרי
סופהשבוע.
בכל מקרה הבוקר קראתי מאמר מרתק בעיתון כלכליסט על הסיבות שהביאו לטראמפיזם.

מצאתי את הקישור
http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3703320,00.html

יהיה שמח...

sashalola

Well-known member
אוו, מכירה בטח!

קראתי גם את המאמר ודברים נוספים שלו.
הוא מדבר ברוח הדברים של הסרטון שצרפתי.
הסרטון פשוט נותן סקירה היסטורית רחבה מאוד והסברים מודגמים שמובאים במבחר קולות וממגוון כיוונים.
האיש שלי, שהוא לבטח מבין יותר לעומק ולרוחב בנושאם הללו, קצת הסתייג מחלק מהדברים והצביע על מגמתיות מסויימת שגוייסה לטובת האמירות הגורפות, אם כי הדי נכונות ברובן, שעולים בסרט.
אני צפיתי בזה כמו בסרט מתח רב עלילות שבו שזורים אלמנטים של בלש, מדע בידיוני ופנטזיה מפולפלים ומלווים בקורטוב של חיזוי חורבן.
אגב, שום דבר סקסי לא היה שם

ואגב 2, אהבתי בעיקר את האופן שבו ניתן להבין וגם לפרשן את התהליכים הכלכליים חברתיים בארצינו.
ואגב 3, בניגוד למאמרים וסרטונים אחרים, בסרט הזה אין ביקורת מובהקת שמפנה אצבע מאמשימה, אלא יותר ניסיון התבוננות ודבקות בעובדות המובאות as it is.

וזה מה שמפחיד בעצם

כי אלה תהליכים שלפי הבנתי, אם הבנתי נכון, אז לא ניתן לעצור אותם ע"י שינויים כאלה או אחרים בשלטון. זה משהו בלתי ניתן לעצירה ודי מפחיד הייתי אומרת.

sashalola

Well-known member
והנה התחזית: ביבי גם רוצה להיות טראמפ

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, קרא אתמול לאישור מינויים פוליטיים ללא מכרז - ומאחורי הקלעים ממשלתו מקדמת תוכנית שתאפשר לשרים לתפור מכרזים למקורביהם ■ נציבות שירות המדינה תעביר את הסמכות לניסוח תנאי הסף במכרזים לידי משרדי הממשלה.
"אצל טראמפ יש 4,000 מינויים שהם משרות אמון, וגם אצלנו צריכים להיות כמה מאות מינויים שלא צריך עבורם מכרז. גם אנחנו צריכים להיות מסוגלים לשלוט" — כך אמר אתמול ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בתום ישיבת הממשלה השבועית.

אחרי שביבי סימן (די בהצלחה,) את התקשורת, השמאלנים והערבים כאוייבי העם,
נשארו לו רק עוד כמה סידורים קטנים לאיוש yesmanim מוחלט צייטן והדרך פתוחה וחלקה למשילות שקטה ומוחלטת.
יפה!
כבר אני חושבת להידחף לתור לאיזה ג'וב נחמד.
מה צריך? לא הרבה. השכלה? מקצוענות? ניסיון? לההה...
מספיק שאכריז: ביבי מלך ישראל, והתקבלתי!
לפרטים נוספים:
[URL]http://www.themarker.com/news/1.3149684[/URL]

sashalola

Well-known member
וגם יצא דוח העוני, חדש דנדש - המספרים עולים יפה

כן, כן, אני יודעת... אוכלי חינם שלא רוצים לעבוד,
ילדים מפונקים והורים שמבזבזים כספם על סיגריות,
אין עוני, סתם מגזימים השמאלנים, זה רק החרדים והערבים שעושים יותר מדי ילדים, אז שלא יבואו בטענות... וכו' וכו', שנה אחר שנה..
עם ישראל נוסע לחול, גודש את בתי הקפה וחנויות האופנה...
כן, כן, רק שמאלנים שרוצים להפיל את השלטון רואים אנשים רעבים.
אין עניים בארץ!
אה, שכחתי לציין, שגם כאשר בוז'י היה שר הרווחה, גם אז היו ילדים רעבים, אז מאיפה החוצפה השמאלנית הזאת לבוא עכשיו בטענות לביבי?.
וכו'

את לא מבינה

העניים נוהרים לעבר נמל התעופה והשמאלנים מסיעים אותם לבן גוריון בהמוניהם באוטובוסים...

והנה מאמר נהדר על מכחישי העוני בשירות הממשל

http://www.ha-makom.co.il/post/haim-har-zahav-where-are-the-poor

והנה קטע
"עכשיו דמיינו לרגע מה יקרה למי שיעז לומר ״אין לי כסף, למרות שאני עובד ולא מבזבז״. כמה זמן ייקח עד שיבררו איפה הוא גר ולמה הוא גר דווקא שם? או אפילו, שאלה שנשאלתי לאחרונה - נשבע לכם! - כשכתבתי לאיזה ליברטריאן שבניגוד לטענתו על כך שכולם טסים לחו״ל וזאת עדות לכך שאין עוני, אני ממש לא טס: ״אז למה בחרת להיות עיתונאי ולא מנתח מערכות?״.דמיינו מה היה קורה לאותו אדם, אותם אנשים, שהיו צועדים צעד קדימה. הייתם שוחטים אותם כי הם היו מפחידים אתכם. כי הייתם מזהים את הבבואה שלכם, בצדק, בפנים שלהם - אף אחד לא רוצה להודות שאין לו, בחברה שמקדשת את הרווחים במקום את הרווחה."

כל כך מזכיר לי את הדיונים שהיו בפורום אחר על עוני ועל בתי הקפה המלאים וההמונים שיוצאים לחו"ל ושפע המכוניות החדשות בכבישים...
אז בתי הקפה מלאים ונמלי התעופה גדושים בנוסעים וטוב שכך, אבל את העניים לא רואים כי הם בביתם או בבית של הוריהם. הם עובדים מצאת החמה עד צאת הנשמה. הם עניים והם בלתי נראים. אל תחפשו אותם בבתי הקפה ובנמלי התעופה. ואם הם בטעות מסתננים לנמל התעופה לאיזה דיל באנטליה, זה בדרך כלל ממקום העבודה בתשלומים ועם עזרה מההורים. הם לא עשירים. הם עניים.

אני לא מבינה מה הבעיה שלו

גם ככה הם שולטים עשר שנים ללא מינויים פוליטיים לכאורה...
כל המדינה הזאת היא מינויים פוליטיים אבל עכשיו הוא רוצה שזה גם יהיה מעוגן בחוק כמו בארה"ב. עכשיו נותר לך רק לכתוב פוסט כזה מרהיב כמו שאת יודעת לכתוב ולפרסם אותו בפייסבוק של ביבי והופ התקבלת לכל משרה שרק תחפצי.
מה אני אגיד לך?
נפלא.

sashalola

Well-known member
הרמתי את הכפפה. תידרש לי עזרתם של הבקיאים בחצרו

אנסה להתברג באיזה משרד שאמור לעסוק ברווחה.
אני לא צופה שום קושי.
אז איפה מתחילים?
נדמה לי שדבר ראשון אשיג לי פנקס חבר,
אה, לא, התבלבלתי, הפינקסים זה המושחתים ההם...
אז איך בעצם מיתפקדים? תכף אבדוק...
הנה:
אני החתום/ה מטה מבקש/ת להצטרף ולהיות חבר/ה בליכוד, תנועת לאומית ליברלית.
אני מצהיר בזה כדלקמן: אני מזדהה עם מטרותיה של תנועת הליכוד,
(סעיף קצת בעייתי, לא יודעת בדיוק על איזה הזדהות להצהיר, אני לא חושבת שמישהו יודע, מאידך זה נראה לי כמו סעיף שאפשר לחתום עליו באוטומט ובלי יותר מדי שאלות, מהתרשמותי בשיחות המכולת הנינוחות עם כמה חברי המפלגה הם בעצמם לא ממש מסוגלים להצביע על המטרות איתן הם מזדהים אבל ניחא, אסתדר גם אני.) איני חבר/ה במפלגה אחרת, (בסדר) , ולא הורשעתי בעבירה שיש עימה קלון. (חחח
)

ידוע לי, כי דמי החבר הינם שנתיים וכי תשלומם יעשה אחת לשנה באמצעות הוראת קבע בהרשאה לחיוב חשבוני בבנק או כרטיס אשראי שלי וכי לא תישלח לי הודעה מיוחדת לפני החיוב.
ידוע לי כי דמי החבר השנתיים הינם סך של 64 ש"ח ליחיד וסך של 96 ש"ח לזוג וכן כי שיעור דמי החבר השנתיים יקבע מעת לעת, בהתאם להוראות חוקת תנועת הליכוד.
(באופן יחסי למוצר הנחשק זה יוצא די זול והגון)
אני מסכים לקבל מהליכוד הודעת דואר אלקטרוני ו/או הודעת מסר קצר. כמו כן אני מרשה לתנועת הליכוד להעביר לחברי התנועה את שמי ואת הפרטים שלי לצורך יצירת קשר, לרבות את כתובת הדואר האלקטרוני שלי.
עכשיו רק צריכה להכיר מישהו שיכיר בי כמקורבת.

למעלה