***בוקר אור יקום***,,,,,

שאל את המומחה/tapuzforum/images/Emo66.gif

הבנתי מרונית כאן ומגילי שהיום זה היום לכל המכוונים והמיעצים ולכן אני כאן לשרותכם היום אני עם קלפיי הקוסם הפנימי

בני33

New member
***בוקר אור יקום***,,,,,

בפתיחת מחברת המסרים ובחירת מסר,הועלה הבוקר,זה המסר; ***המינרלים,הצומח והחי נטולי יכולת בחירה ורק לאדם ניתנה זכות מיוחדת זו. אולם רוב בני האדם מתעלמים מזכות זו וזונחים את התפקיד הפעיל שביכולתם, למלא בחייהם וביקום***

NlNין lcNlc

New member
../images/Emo259.gif עם ../images/Emo97.gif לסופ"ש

מתישהו נערכה בפייסבוק תחרות סטטוסים ולהלן 20 המקומות הראשונים... מקווה שחלקם יצחיקו אתכם כמו שהם הצחיקו אותי
עידכוני פייסבוק מנצחים... עדי דבול / מקום 24-25, עם 241 לייקים
אתמול הלכתי לרופא לבדיקה. הוא ביקש שאוריד את החולצה ושלף סטטוסקופ. ישר ברחתי משם! מה אני צריך שישמע את כל הסטטוסים שיש לי בלב
Gili Tal ‏גילי טל / מקום 24-25, עם 241 לייקים (ברשימה הקודמת: 11, 228)
ספרתי עכשיו, יש לי עשרים קוביות בבטן. רגע, אני הולך להביא עוד שוקולד מהמקרר
Anya Skoblo ‏אניה סקובלו / מקום 23, עם 242 לייקים (10, 238)
זה חתיכת פאק באמינות, שג. יפית משכיבה את הנכד לישון במילים" אל תפחד, אין מפלצת בחדר"…
Asaf Shmuelian ‏אסף שמואליאן / מקום 22, עם 245 לייקים
מחפש מישהי עם מזגן לקשר רציני
Avi Ron ‏אבי רון / מקום 20-21, עם 256 לייקים (9, 253)
אתמול בלילה קמתי לעשות פיפי, הסתכלתי על המניאק הקטן ואמרתי לו "אתה רואה כשאתה צריך אני קם ועומד"
Eyal Bandler ‏איל בנדלר / מקום 20-21, עם 256 לייקים
למה פולניות לוקחות הכל כמובן נעלב?!
dkapuchino ‏דניאל ק / מקום 19, עם 267 לייקים (8, 261)
קיבלתי ממס הכנסה סמס: "ער?" אני חושש שהם הולכים לזיין אותי בקרוב
דוד כוכבי דוד כוכבי / מקום 18, עם 269 לייקים (7, 268)
נשים רבות מחכות לאביר על סוס לבן… ועולות על כל חמור שעובר בדרך…
Dudi Rosenthal ‏דודי רוזנטל / מקום 17, עם 275 לייקים
הייתי בטוח שהמוכר דפק אותי עם בובת מין של אישה זקנה, אבל התברר שפשוט לא ניפחתי מספיק
‎NoniMade ‏נועה סיוון / מקום 15-16, עם 286 לייקים (6, 284)
כשאת בת 5, את חופרת בארגז חול; כשאת בת 17, את חופרת במסיבת טבע; כשאת בת 23, את חופרת לבן הזוג; כשאת בת 31, את נופלת לכל הבורות שחפרת
Tal Tutka ‏טל טוטקה / מקום 15-16, עם 286 לייקים
אם מגה בול ושופרסל דיל היו גבר ואישה היינו מציעים להם חדר, שיזדיינו וייגמרו עם זה כבר
‎Yossi Shalev ‏יוסי שלו / מקום 14, עם 288 לייקים (5, 285)
ניסיתי את הרעיון של להתאבד מעזריאלי. מה אני אגיד לכם…לא נפלתי
Idan Mihaelov ‏עידן מיכאלוב / מקום 13, עם 312 לייקים
אני לפעמים מעדכן את הסטטוס מהפלאפון שיחשבו שיצאתי מהבית
Gadi Navon ‏גדי נבון / מקום 12, עם 323 לייקים
התקשרתי לגרושתי לבקש סליחה. ענה בעלה. אמרתי סליחה וניתקתי
פרצון טלמור פרצון טלמור / מקום 11, עם 342 לייקים
בשבוע שעבר הגעתי לבטוח לאומי אחה"צ ולהפתעתי הסניף היה סגור. שאלתי את השומר: "מה, לא עובדים פה אחה"צ"? והוא ענה: "אחה"צ סגור – בבוקר הם לא עובדים"
Benny Nuri ‏בני נורי / מקום 10, עם 347 לייקים (4, 337)
מרוב שלא הולך לי עם בנות אני שולח להן סמס: "אני ער"
Dan Seggev ‏דן שגב / מקום 9, עם 356 לייקים
העוני בהרצליה פיתוח עובר כל גבול, אתמול ראיתי שם מלא מכוניות בלי גג
Yaron Ten-Brink ‏ירון טן-ברינק / מקום 8, עם 361 לייקים
לילה. הלכתי לשירותים. היה שם ג'וק כה גדול שפשוט אמרתי "סליחה, לא ידעתי שתפוס" וסגרתי את הדלת
xdmag‏ / מקום 6, עם 376 לייקים (3, 369)
הדבר הכי קשה בלהיות טכנאי מזגנים זה שלכל מקום שאתה הולך, המזגן שם מקולקל
נועה אנגל / מקום 5, עם 386 לייקים (2, 372)
אתמול בצהריים הלכתי עם התרמיל שלי על שפת הכביש. פתאום אני רואה מרחוק מרצדס בנץ נוסעת לכיווני. הרמתי את האגודל. עצר לידי ושאל: כן חמודה, לאן את צריכה. אמרתי לו: לשום מקום, סתם עשיתי לך לייק לאוטו
Phoebe Ben‏. פיבי בן / מקום 4, עם 417 לייקים
הלוואי שאגיע הביתה ואגלה שהכביסה פיתחה נטיות אובדניות ותלתה את עצמה
Eliav Alaluf ‏אליאב אללוף / מקום 3, עם 420 לייקים
אתמול פנתה אלי נציגה של "הוט" והציעה לי לעשות מנוי. "בתנאי שתנשקי אותי!", אמרתי לה. "לנשק אותך?!" היא הזדעזעה, "מה פתאום?". ואני הסברתי בחיוך "בדרך כלל, מנשקים אותי לפני שמ&#@^ים אותי"
‎nashdidanit נאשדידנית / מקום 2, עם 456 לייקים (1, 441)
קיבלתי מהוט 2000 דקות חינם בחודש, הן בוזבזו כולן בניסיון להתנתק מהוט
אניה סקובלו / מקום 1, עם 510 לייקים
אבא שלי מילא קודם שאלון בפייסבוק "כמה אתה חרמן" ויצא לו "חרמן אש". אמא שלי עשתה לו לייק. אני כל כך לא ישנה בבית היום
שבת שלום!

Simply Miri

New member
מתגלגלללללללללת מצחוק פה לבדי מול המחשב ../images/Emo6.gif

ולהלן שלושת ההכי מצחיקים שלי: עדי דבול / מקום 24-25, עם 241 לייקים אתמול הלכתי לרופא לבדיקה. הוא ביקש שאוריד את החולצה ושלף סטטוסקופ. ישר ברחתי משם! מה אני צריך שישמע את כל הסטטוסים שיש לי בלב נועה אנגל / מקום 5, עם 386 לייקים (2, 372) אתמול בצהריים הלכתי עם התרמיל שלי על שפת הכביש. פתאום אני רואה מרחוק מרצדס בנץ נוסעת לכיווני. הרמתי את האגודל. עצר לידי ושאל: כן חמודה, לאן את צריכה. אמרתי לו: לשום מקום, סתם עשיתי לך לייק לאוטו אניה סקובלו / מקום 1, עם 510 לייקים אבא שלי מילא קודם שאלון בפייסבוק "כמה אתה חרמן" ויצא לו "חרמן אש". אמא שלי עשתה לו לייק. אני כל כך לא ישנה בבית היום שבת של צחוקים מתגלגלים...

kagome10

New member
הסמיילים פה מעצבנים

ואני לא מסתדרת איתם, לכן אני משתמשת בהם לעיתים רחוקות בלבד. זה שלא רואים שאני צוחקת לא אומר שאני לא עוה זאת לעיתים קרובות :)

../images/Emo140.gifיומטוב לכולנו../images/Emo140.gif

כבר לא כל כך בוקר
אלא שאני עכשיו יצאתי מהמיטה וגם זה אחרי שאמא כבר דאגה שמא משהו לא בסדר כי..הלכתי לישון בסביבות 2 בלילה, ולא עשיתי שום סימן שאני מתכוונת להתעורר. אמא אומרת שאפילו לא זזתי, פשוט שכבתי שם, נוחרת
, וזה סימן החיים היחיד שנתתי לה. בכל זאת כשהשעון
הראה 2 בצהריים אמא באה להעיר אותי בעדינות. אני.. הייתי ועדיין בהלם.
לא זוכרת מתי ישנתי כל כך הרבה מבלי לזוז או לקום לשירותים, או כל דבר אחר. הלא בדרך כלל, בתקופה האחרונה אני לא ישנה יותר משלוש שעות רצוף, קמה, עושה סיבוב בבית ואז חוזרת למיטה. כנראה שבאמת חסרות לגוף שלי שעות
שינה או מנוחה, והנה אני משלימה אותן בהפתעה כזו עד כדי דאגה. טוב.. התעוררתי, אני עם כוס קפה,
שוקוקפה (מערבבת) מול
המחשב, בבית הוירטואלי קוראת את כל המילים ומתנדנדת בין כמעט כעס
על עצמי על ש"ביזבזתי" את הבוקר בשינה, לבין הבנה
כאמור שהגוף זקוק לשינה הזו. מכל מקום, מאחלת לעצמי ולכולנו יום קסום, בריאות ושמחת חיים, כל הטוב שבעולם!

למעלה