בוקר, האם שווה ?

stilgur

New member
בוקר, האם שווה ?

סתם בשביל הקטע חשבתי להציע הצעה לממ"ן על טנדר סובארו שנת 93. חשבתי להציע 600 שקל. אין לי מושג מה מצב הרכב ולכן הסכום המגוחך, האם זה שווה ואם אני זוכה (ב"ה) אז כל הטיפולים/שיפוצים/החלפות עדיין לא יגיעו לי לסכום המחירון ואני יוכל להעמיד רכב דנדש על הכביש . מה דעתכם ? אפשרי ? כדאי ? שווה לנסות ? יש מצב ?

המטיייל

New member
אחי החרגול, גם כאן אנחנ נפגשים?

מה בדיוק אתה מחפש ובכמה כסף? יש לי "מהלכים" וקשרים בכל מיני מקומות. דבר, נראה מה אני יכול לעזור.

zvit

New member
לקנות מממ"ן

1. ממ"ן משמש רק מתווך. 2. יכול להיות שתהיה היחיד שנתן הצעה לרכב מסוים או שהיית בעל ההצעה הגבוהה ביותר על רכב מסויים אבל אם ממן יחליטו שהמחיר לא ריאלי, הם יכולים לא למכור (מה שקורה ב-30-40% מהמקרים) 3. לאור האמור לעיל לא נראה לי שתזכה אם תציע 600 ש"ח, ואם זכייתך בכל זאת תאושר - אז הם יודעים למה....

stilgur

New member
מומחי מנועים נקראים לדגל

אפשר לשים מנוע של חיפושית בטנדר סובארו ? כמה עולה מנוע לטנדר סובארו בערך ? ואיך הגיר אוטו´ לעומת הגיר הידני בסובארו ? שוב, אלפי תודות מראש

itzik93

New member
גיר ידני או אוטומט והחלפת מנוע

קודם כל לעניין הגיר - במודלים האלו יש גיר אוטומטי של 3 יחסי העברה, מסרס את ה"ביצועים" של הרכב בעשרות אחוזים, מעלה את צריכת הדלק וממש לא כדאי - אני ממליץ (לכולם) מי שמעוניין לקנות רכב בסגנון זה (גם פרטי), רק י-ד-נ-י, זה חזק יותר, חסכוני יותר ומהנה יותר - - פשוט אי אפשר להשוות 3 הילוכים באוטומט מול 5 הילוכים בידני.... גם תוספת של 2 הילוכים וגם תוספת עצבנית של כוח (שהולכת לאיבוד באוטומט). לגבי מנוע, זה צריך לעלות בסביבות 2500-3000 ש"ח (1600 סמ"ק). איציק

למעלה