בוקר טוב??? אז זהו שלא!

אה חייב

New member
בוקר טוב??? אז זהו שלא!

הי, אני עברתי לדירה חדשה לפני כחודש. ומאז אני לא ישנה ככ טוב - מתעוררת באמצע הלילה, מתקשה להרדם, מסתובבת עצבנית עם עיגולים שחורים... ולהלן התיאור: רציתי את המיטה בכיוון מזרח אבל שם יש יציאה למרפסת באמצע הקיר אז - הצבתי את המיטה בכיוון מזרח ובמקום שולחן לילה בצד הצבתי אותו בין המיטה לחלק של הקיר (מאחורי הראש) וכך אני יכולה לפתוח את היציאה למרפסת (שנמצאת גם מאחורי הראש אב במרחק שולחן הלילה. האם הייתי מובנת? בנוסף, לא הספקתי לשים וילונות. האם לפי הפנג שואי זה בסדר? האם זה יכול להשפיע על השינה שלי? תודה..

אה חייב

New member
:לא ממש אבל אני אסגנן את השאלה אחרת

חשוב לי זוגיות, יחסים ושלווה. אז כמה שאלות: 1. מה עדיף להציב מיטה צמוד לקיר או ששני הצדדים פתוחים? 2. מהו הכיוון המועדף? בנוסף, המחשב בחדר כנראה קצת מפריע לי לישון - יש דרך לצמצם קרינה/אנרגיה? תודה..

איילת29

New member
אה חייב..

לגבי המיטה, עדיף ששני צדי המיטה יהיו פתוחים..(זהו סידור לנוחיות של שני אנשים..). לגבי הכיוון המועדף אינני יודעת.. על מנת שהמחשב לא יפריע לישון- כדאי לכבות אותו, להוציא מהשקע ולכסות אותו עם בד.. שבת שלום

אה חייב אילת צודקת../images/Emo9.gif

ביחס לטלויזיה כך מתנהגים איתה, מנתקים מהשקע ומכסים בבד שצבעו מתאים לצבע הכוון. לגבי המיטה הראש צריך להיות לצפון ורגליים לדרום. שבת שלום

אה חייב

New member
תודה ../images/Emo13.gif

קראתי בספר שהראש בצפון - זוהי עמדת המוות - נשמע מפחיד, לא? לא ידעתי שיש לכל צד צבע משלו....

ממש לא מפחיד-תלוי בך../images/Emo9.gif

וכן לכל צד יש את הצבע שלו, קראי את המאמר של אביבה אורינשטיין ושנני אותו.

יטבת

New member
כיוון ראש המיטה

ישנן אסכולות שונות בפנג שואי. לפי האסכולה שאני למדתי כיוון ראש המיטה נקבע באופן אישי לאדם על סמך תאריך הלידה שלו. כמו כן, גב למיטה הוא אכן דבר חשוב. קיר לא תמיד מספיק, אני לא מכירה הרבה מקומות ששמים שרפרף בין ראש המיטה לבין הקיר. צריך להיות למיטה גב. (מה שנקרא גב מיטה) ואפשר להוסיף את זה לכל מיטה.

Micky47

New member
איפה שמים את המיטה../images/Emo12.gif

לאה חייב שלום! לפי מה שאני למדתי למיטה חייב להיות צב, (צב מוגדר כגב יציב שנוכל לסמוך עליו, במידה ונמצא שרפרף בין קצה העליון של המיטה והקיר את מעבדת את הגב (בטחון) בזמן שינה. לפי סיימון בראון: ראש לכוון מזרח אומר: "זה כוון מיטבי לאנשים צעירים, הוא גורם לך לחוש שהכל לפניך,שמחר יהיה יום חדש, ושהכל יכול לקראות. מומלץ לבניית קריירה, שאפתנות ומימוש תוכניות. כוון מיטבי לצמיחה ולהגברת הפעילות. תחפסי מה את יכולה לשים בכדי שלמיטה יהיה ראש ולא תהיהי חשופה ובלתי מודנת מככן הראש מיקי47

גב מיטה../images/Emo22.gif

לכל אדם ע"פ תאריך הלידה שלו, מתאים גב מיטה אחר, אם זה גלי או מעוגל וכו´... לא בריא לשים שרפרף המפריד בין המיטה לקיר.

למעלה