בוקר טוב אנשים

בוקר טוב אנשים

תרגישו צעירים, תחיו כמו צעירים... אה אבל אתם בעצם עדיין צעירים

https://www.facebook.com/photo.php?v=121793638018057&set=vb.136336876521150&type=2&theater

יש שביתה באל-על
הטיסה של דרור נדחתה למועד בלתי ידוע,
אני מקווה בשבילו שזה יסתיים מהר
אני מקווה בשבילי שזה יימשך עוד קצת

קשה להיפרד ורוצים למשוך עוד יום ועוד יומיים
אבל אין אף פעם יום טוב לפרידה

בחוץ מעונן ויורד גם קצת גשם
אני מקווה שאצלכם הכל נפלא מלבד איזו שביזות קלה
של יום ראשון, אבל גם זה עובר
ואפשר להמשיך הלאה לעבר שבוע נהדר

שבוע מצויין לכולם

http://www.youtube.com/watch?v=nOYuhLNwh3A

הדסהש1

New member
שבוע טוב לכולם. תמיד הסובל מכל זה

האזרח הקטן. טוב שאני לא נוסעת. נשארת בארץ.
לא רוצה להיות במקום אלה שהטיסה נדחתה.

Aronsona

New member
בוקר טוב יחפונת

קיוויתי, בשביל דרור, שתספרי לנו בבוקר שהוא עלה על אחת מ- 17 הטיסות שהוקדמו ללילה.
אני מודה שנחישות הממשלה וחברות התעופה בנושא הזה הפתיעה אותי.
אני לא מצליח להבין את שורש הבעיה על מה השביתה בדיוק ולמה יש כזו סכנה לחברות התעופה.

בוקר טוב אביעד

משום מה הייתה לי הרגשה חזקה שהשביתה אכן תצא לפועל בניגוד לדעתו של דרור ואחרים. מתאים להם לקבוצות הלחץ לשבות ככה סתם ולספוג הפסדים גם כאשר באמת אין שום סיבה לשביתה. בסך הכל הסכם 'שמיים פתוחים' פותח את הכל לתחרות חופשית וכתוצאה מכך להתייעלות של חברות התעופה הישראליות.
http://www.haaretz.co.il/news/whatis/1.1998357

Aronsona

New member
הי יחפונת

את הסיפור העקרוני אני כמובן מבין.
אני מבין שישנה איזו סיבה אמיתית,למה חברות התעופה הישראליות מפחדות מהמהלך הזה ומרשות לעצמן לשבות ואותה אינני מבין.
לו זה היה סתם כי הרווחים שלהם יקטנו אז אין לזה שום הצדקה אבל זה כנראה לא בדיוק כך ואת זה אני לא מבין.

טוב, אז בינתיים הילד בבית

וכמובן שנחמד לי, אבל אני מאמינה שהשביתה הזאת תסתיים מהר כי אין להם ברירה. יהיו להם הפסדים כבדים מאוד. האמת היא ששמעתי היום שיחה עם מישהו מאל-על בקשר לנושא ואני מודה שממש לא הבנתי מה הסיבה לכך שהם מתנגדים לשמיים פתוחים, ממה שהצלחתי להבין זה שהם דורשים את אותם הדברים גם לחברות התעופה הזרות ולנמלים הזרים בדיוק כמו לחברות הישראליות ולנמל בן-גוריון. מסתבר שבכל זאת הדברים הם לא בדיוק כמו שנראים לנו האזרחים שאין לנו מושג מי נגד מי.
מה שבטוח הוא שההסכם שייחתם היום כנראה, יגרום לתחרות חופשית לגבי הטיסות לארץ ולחו"ל והכרטיסים יוזלו מאוד. נקווה שאכן כך יהיה

טוב, אז אם נחזור לנושא השביתה

אז לא רק שהטיסה בוטלה להיום, יש סיכוי סביר שגם נמל התעופה יושבת ביום שלישי, כך שאפילו אם ירצה לטוס חזרה בחברת תעופה גרמנית, הוא לא יכול לעשות זאת. יש סיכוי שכל השבוע הוא יצטרך להישאר בארץ וזה גורם לו נזק בעבודה. במקרה שלו המצב יחסית לא נורא לעומת תיירים שחייבים לחזור ואין להם בית מארח והם חייבים לשלם לבתי מלון ומסעדות. זאת פשוט חוצפה ממדרגה ראשונה לגרום לכזה נזק לאנשים

Aronsona

New member
את בוודאי יודעת שלצעקות הללו מחכים המשביתים

תיאורטית, דרור יכול לנסות ולטוס לגרמניה מחר.
או ישיר בלופטהנזה אם יש מקום, או דרך עמן, איסטנבול, פראג, ציריך וכן הלאה. אם יחפש ימצא אלא שזה בוודאי יעלה הרבה כסף וצריך לעשות חשבון.
אני טסתי בעבר כמה פעמים דרך וינה, איסטנבול ופראג.

גם לופטהנזה שובת מחר

אבל בלי שום קשר אין יותר כרטיסים מחר לשום טיסה לברלין. טיסות אחרות מחר דרך איסטנבול או וינה יעלו לו הון תועפות והוא לא רוצה להוציא כל כך הרבה כסף כשהוא לא יודע מתי הוא יראה את הכסף הזה בחזרה. יש לחכות שהשביתה הזאת תסתיים עד סוף השבוע בין אם מעצמה ובין אם מצווי מניעה.

להרגיש טוב ולהיות צעירים

חבלז על הזמן
והשיר כל כך יפה
שכל מה שנותר לך זה לחבק אותך על הבוקר

למעלה