בוקר טוב הייתי שמח להכיר אנוסה או חרדית בע"כ

בוקר טוב הייתי שמח להכיר אנוסה או חרדית בע"כ

בוקר טוב הייתי שמח ומעוניין להכיר חרדית אנוסה או בע"כ, לקשר רציני.. אני לא אנוס אולי אפשר לומר חצי.. מתלבש ומכבד כשאני מגיע למשפחתי ולהורי..! מחפש בחורה מרקע חרדי שתי דומה.. לקשר רציני ובונה. שתיצור קשר במסר אישי תודה יום טוב

זה נקרא שאני לא אנוס אבל נאלץ לפעמים להתלבש ב

זה נקרא שאני לא אנוס אבל נאלץ לפעמים להתלבש בצורה שזה לא משקף את עצמי, אלא משום שאני מכבד את הורי ומשפחתי.! אני לא שבבניק, ולא חולה נפש, ולעולם לא הייתי שבבניק.! ששבניק לא בבית ספרינו.!

רותם 36

New member
היי רונן ../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

דבר ראשון - ברוך הבא הכלל בפורום הוא שדבר ראשון צריך להציג את עצמך ולא מיד להפגיז בהודעות /בקשות /מענות. תבין אותנו , בפורום הזה מסיבות מובנות קצת חשדניים לחדשים .

מה את רוצה שאני יציג את עצמי יש כאלו כאן שמכי

שמכירים אותי כבר המון זמן כמו עץ שתול ועוד... אני מירושלים כבן 29 חרדל"ש מה עוד..?

רותם 36

New member
דבר ראשון אומרים אציג ולא יציג

כן, כמה פרטים כמו שרשום בתקנון הפורום - גיל , מצב משפחתי דתי / לא דתי וכ'ו. לא כ"כ מסובך ולא דורש הרבה מחשבה נכון ?

גמני

רווק בן 39 אקדמאי מחפש מישהי שיש לה זיקה כלשהי לדת או לעולם החרדי וכדו' [email protected] אודה גם למי שמכיר מישהי כזו אם הוא יכול להפגיש בינינו

למעלה