בוקר טוב ושבוע מבורך לכולן.... שאלה...

מירבל75

New member
בוקר טוב ושבוע מבורך לכולן.... שאלה...

אני מארגנת מסיבת גיבוש (אני בוועד כיתה ב' של בני-גילאים- 7-8), ביררתי הפעלות למשחקי חברה ויצירה אבל אני עוברת את התקציב. החלטתי לעשות כמה פינות של יצירה, כך אצטרך להשקיע רק בחומרים ואגייס כמה חברות שהן גם אמהות שכל אחת תפעיל עמדת יצירה שונה. מקריאה מהירה של הודעות בפורום קיבלתי רעיונות, הכנת שקיות מסבונים ריחניים, הכנת עציצים, ומתלה מדיסקים- כמה שאלות: 1. איך המתלה אטום לגמרי? מדביקים עליו דף וצובעים? 2. ראיתי גם עבודות של הדבקת מפית נייר על קופסא מעץ...זה מסובך? איך עושים את זה? 3. היצירה היחידה שעשיתי בחיי - זה את ילדיי....אני לא מבינה ולא מכירה חומרים אז אשמח לפירוט של שמות החומרים ודיוק של פירוט בהכנת המוצרים. אני מודה לכל תגובה מראש....

אחלה יצירה ../images/Emo140.gif

הילדים כמובן... לגבי מתלה מדיסקים - את יכולה להדביק גם טאפטים צבעוניים, לצבוע בטושים לא מחיקים, להדביק מפיות (שזה קצת מסבך את הענין). לא הייתי ממליצה על קופסה בציפוי מפית כי כמו שאמרתי הדבקת מפית מסבך את הענין אלא אם אן את עובדת בקבוצות קטנות ויכולה לעזור לכולם. לכי על מיחזור - זה תמיד טוב. במאמרים של פורום יצירה לילדים תמצאי הרבה רעיונות.

מה עם חימר?....

זול, פשוט, ואפשר ליצור ממנו המון... מה עם חרוזים?- אתם יכולים לקנות קשים צבעוניים ולגזור אותם ואז להשחיל במקום חרוזים. צריכה עוד רעיונות?

מירבל75

New member
אני לוקחת את הרעיון של הקשים...

העניין הוא כמו שכתבתי אני ממש רחוקה מלהיות יצירתית...אין לי מושג מה עושים עם חימר, אבל לגזור חרוזים-אחלה רעיון!!! ראיתי שיש עבודת יצירה עם מפיות נייר מצויירות...את מכירה? יודעת מהו אופן ההכנה? רציתי לקנות קופסאות קטנות מעץ שכל ילד יצבע אותם וידביק את המפית נייר...אבל לא הצלחתי למצוא פירוט איך בדיוק עושים את זה..תודה רבה על ההענות....

למעלה