בוקר טוב ושלום..ושאלה רצינית לי

אורניהו

New member
בוקר טוב ושלום..ושאלה רצינית לי

יצאתי לפנסיה מוקדמת בגלל צימצומים והיערכות מחודשת למפעל ותיק בארץ,ואני בן 55. עשרים ושמונה שנים עבדתי כאן.. עשרים ושש שני מלאות עבדתי כעובד משמרת..ורק כשנתיים כפקיד[בגלל נכות מעבודה] שכרי המחושב לפנסיה היה לפי תעריף מעבודתי כפקיד[רק שנתיים] האם,ומתי תחושב הפנסיה שלי כעובד משמרות? או,האמנם כל שנות המשמרת לצורכי פנסיה הלכו להן לאיבוד?

אדווקט

New member
תשובה

לא ברור משאלתך האם הפנסיה היא תקציבית או נצברת או מבטחים או קופת גמל... נראה לי שיש לך בסיס לטעון כי הפנסיה צריכה להיות מחושבת על בסיס ממוצע רב שנתי ולא רק על בסיס התקופה האחרונה. בברכה אילן גולדנברג, עו"ד חיפה

אורניהו

New member
אילן שלום..אכן הפנסיה היא תקציבית..

אבל זה היה ההסכם של הוועד שלנו בהסכם הפרישה הכולל,אבל אני לא שקט עם זה כי בכל זאת כל חיי הרבים במקום העבודה הפרשתי כספים לקרן ההיא ´נתיב´ כעובד משמרות ולא יתכן אחרת!

אדווקט

New member
אורניהו שלום

הבעיה שלך מצדיקה בדיקה מעמיקה לגבי מכלול זכויותיך אך בדיקה כזו לא ניתן לבצע באמצעות הפורום ובלא לעיין במסמכים ולבחון את הדברים לעומקם. בברכה אילן גולדנברג, עו"ד

דן ארז

New member
פנסיה על שכר משמרות

עליך לבדוק בקרן נתיב, אם בתקנות הקרן ישנה זכאות לצבירת פנסיה על שכר בגין פרמיות ומשמרות. יש דרך לבדוק זאת באמצעות תלוש המשכורת שלך, אך זה כבר אישי מדי. צור עימי קשר 050246590

אורניהו

New member
בהחלט אצור איתך קשר..ואני

יודע שמי שיצא לפרישה הזו כפקיד חושבו לו לפי 280 שעות ובמחזור הקודם עובדי משמרת חושבו לפי 360 שעות.. בכל אופן בגיל 65 נתיב לא יכולה להתעלם מזה כי אני הפרשתי לפי משמרות..לא?

למעלה