בוקר טוב חברים,עלו רגע אחד לכאן!

spectacular

New member
זה נכון

בית בונים לא מוצאים, אהבתי את האמירה הזאת. קראתי כל מה שכתבת, שיהיה לך יום נפלא.

טל,מה שלומך?

את מוצאת איזו הזדהות בדברים שכתבתי לאמיקה? זה לא איזו השתוקקות לתשובה חיובית,אלא שאני מעוניין לשמוע את דעתך... איזו פגישה..מה השעה עכשיו אצלך? אצלנו,02.40 בערך לפנות בוקר. בוקר טוב מתוקה

spectacular

New member
היי עוזי וכולם ../images/Emo183.gif../images/Emo186.gif../images/Emo182.gif

הסתיו בעצומו, כמעט חורף, ושוב האור האפור תכלת הזה, וערמות ערמות של עלים צהובים חומים, והעצים הגדולים והנהדרים שעוד מעט יהיו ערומים לגמרי, משנים את צבע עליהם מירוק לצהוב לאדום,ונראים כל כך מוזרים, כמובן שיורד גשם ,וזה קורה בהפוגות,אז כל הזמן רטוב ורחוץ בחוץ, ועצוב לי קצת, כמו תמיד בתקופה הזאת, באופן מפתיע גיליתי ומצאתי דרך לסלוח, ואולי זאת התחלה של ידידות (מופלאה?) שלא היתה שם קודם,בעצם ,לא היתה שם בשבילי, אז נחמד,ומשונה, אני לא יודעת מה להגיב, פעם דיברנו על כל מיני נושאים, ולמרות שכמובן לא על כל הנושאים האפשריים, השיחות היו דגם מייצג , אפשר עוד לדבר על כך ועוד ועוד, וגם על נושאים אחרים, אבל בסוף המסקנה של כל דבר זה, גם וגם, ההיפך,כן ולא, מילים מילים מילים... ואולי שכחתי עוד משהו, אבל זה בערך זהו. תמיד יש מה ללמוד ,על עצמי בעיקר, ואולי מיצינו דרך אחת, ויש דרכים אחרות, אני אשמח שיצטרפו אנשים לפורום, בכיף, אבל אם אני צריכה להיות איש מכירות ולנסות לשכנע מישהו להישאר, אז אני לא יודעת אם אני מסוגלת, לעומת זאת אם יהיה למישהו מה לאמר, אני תמיד אקרא ואתיחס, ואולי זה יהיה מעניין,לי ולאחרים, כשאצלכם 02:40 בלילה אז אצלי 12:40 בצהריים, והיום בשעה הזאת החלפתי מצבר לאוטו שלי,הוא מת, (לא עשיתי את זה ממש...רק הרמתי טלפון ושילמתי בסוף...) יש לבת שלי יום הולדת מחר, בת 15 התינוקת שלי... ושוב אני עצובה ושמחה ביחד. חורף שמח ומאושר לכולכם.

spectacular

New member
אופס התבלבלתי בחשבון

02:40 שעון ישראל זה 16:40 ונקובר קנדה, וכמובן שישראל מקדימה, לפחות בשעון...

ואני שמח ליום ההולדת..../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

שיהיה לילדה נערה מזל טוב,וזו באמת שמחה להורים כשיש יום הולדת לילד! אצלי יום הולדת הוא אירוע אישי,אך כשהוא מופיע אצל הבת שלי,זו חגיגה! טל,אין צורך לפתח הרבה ציפיות,למדתי את זה בחיים. אנחנו נכתוב כאן,או לא נכתוב כאן,ובסוף-מה שיהיה יהיה,לא? אז אם מה שיהיה יהיה,למה לנסות "לנצח"? הנושא הזה של "למה כשמתאמצים לא יוצא כלום",הוא נושא מאד מאד מורכב,שקשה מאד לתת עליו את הדעת,ואפילו דירסט ניסה פעם...ולא נכנס לזה. למה להתאמץ,אם אפשר להנות,למה להיות עצוב,כשחלונות האושר קורצים בכל פינה,מכל זווית אפשרית?(שואל לא רק אותך-שאלה רטורית) מקווה שתהיי רק שמחה..
,למרות שלהיות עצוב ואפילו לכעוס-זה לגיטימי! שבת שלום.

אמיקה

New member
הי טל ../images/Emo24.gif

חמימות נושבת מההודעות שלך למרות הסתיו שמסביבך
מילים זה מה שאנחנו מילים. וגוף. לפחות אחד כלפי השני [אחרת זה מחשבות - מה שלא הגית - לא קיים לגבי] אז לאט לך עם הייאוש מ"מילים מילים מילים"... אני לא חושבת שצריכים להיות אנשי מכירות כדי לעורר פורום הנה, אני כאן, ואף אחד מכם לא בא לשווק אצלי את הפורום לזה דואגת הנהלת תפוז, במישור הפרקטי ומידת העניין - במישור המהותי יומולדת שמח לבתך
(זה היום
) וחורף חמים ומלא רוך גם לך

ועוד דבר קטן,עלינו,אמיקה!

עכשיו לילה,ואני מארגן לי כמה דברים למחר,וחשבתי על עוד דבר קטן. לכל אחד ואחת יש האפשרות לכתוב כאן בפורום,כמו שגם לנו,בפורומים אחרים. ישנו תהליך של ברירה טבעית,בו,מי שנשאר,הוא זה שהיה אמור להישאר בגלל 1001 סיבות,שכרגע הן בגדר ערפל קל,אך בכל זאת הבעתי דעתי עליהן,בתגובה הקודמת מהיום. אז נניח שמישהו כתב/ה כאן בפורום,ולא הגיבו לה,האם לדעתך זהו לא תוצר של ברירה טבעית? האם זה צודק שהאריה טורף את הזברה? לא,אך זוהי דרך הטבע...! האם זה צודק שאנו לא נענה,ונגיב כאן לכל מי שנכנס לכתוב בפורום? לא,אך זוהי דרך הטבע,ממש כמו עם האריה,למרות שאנו בני אדם חושבים וגם מרוסנים כמעה,אך בכל זאת,חישבי לך מה היה קורה לו לכל מיש נכנס,היינו מחוייבים נניח לענות,הן מהפן המוסרי,או אולי מהפן החוקי,אם היה כזה... אז מין ההיבט של התשובה שלי עכשיו,אני חושב שהיה כאן בפורום,תהליך של ברירה טבעית,ומי שנשאר,היה כנראה צריך להישאר מלכתחילה....דטרמיניזם! וכל מה שכתבתי עכשיו,לא סותר,לפחות מבחינתי,את כל מה שכתבתי לך הערב. בהוקרה, להשתמע אמיקה.

אמיקה

New member
אני אתחיל מכאן ברשותך ../images/Emo13.gif

אני לא כותבת בלילות, וגם לא בסופי שבוע אני כותבת מהעבודה, "על הדרך" או בהפסקות שאני עושה בין "תיק" ל"תיק" ואולי פה מתחיל ההבדל בין הכתיבה שלי והפורום החביב עלי לבין הכתיבה שלך, המהורהרת יותר, והפורום החביב עליך זה בסדר - יותר נחמד, לדעתי, לפגוש את השונה לבנות גשרים, לחשוב יחד מנקודות מוצא שונות אנחנו מקיפים את עצמנו בדומים לנו ולכן מרענן, לטעמי, לפגוש בשונים מאיתנו...
לשאלתך, אני חושבת שככל שיש יותר משתתפים
יש יותר דעות ככל שיש יותר דעות
יש יותר סיכוי ליותר תגובות מגוונות להודעה אחת, ככל שיש מגוון רחב יותר של תגובות
מתרבים כיווני החשיבה
ומכאן צומחות שאלות נוספות וחוזר חלילה... מגוון. אתה חושב שמדובר בברירה טבעית? אני לא בטוחה. אני חושבת, שכל עוד נמצאים כאן 5 משתתפים לכל היותר הסיכוי שאורח מזדמן יקלע למכנה המשותף של החמישיה - קטן זו לא ברירה טבעית - זה פשוט הסתברות פשוטה של 1:5 ואולי אפילו פחות. אחד לחמישה אורחים עשוי לקלוע לטעמכם הקולקטיבי פלוס מינוס, ורק אז הגענו לבעיה של מיצוי די זריז, ועוד קודם - העדר דינמיות לפורום (מצד שני - אולי זו לא בעיה בעיני כולם)... ברירה טבעית תהיה כשיישבו כאן 30 משתתפים בו זמנית ויהיו הודעות שיעוררו שירשורים עשירים ומסתעפים ויהיו הודעות שיזכו לשלוש וחצי תגובות וכותבי ההודעות והתגובות ימשיכו או יפסיקו לכתוב מתוך עניין או איבוד עניין או סקרנות שניעורה או שיעמום... זה יותר קרוב, לענ"ד, לברירה הטבעית עליה אתה מדבר.. ואם חזרנו לנקודת ההתחלה - קרי, מיעוט המשתתפים כאן ולכן העדר היכולת להעמיד במבחן המציאות את מה שכתבתי לעיל, הרי גם לזה יש פיתרון: דיבוב, לדובב, לשאול, לגרות - לעשות ההיפך ממה שנדמה לי (ואולי אני טועה!) שטבעי לפורום כאן לעשות - להיפתח.... איך זה נשמע?

עם עובדות אני לא מתווכח!

היו כאן הרבה משתתפים,ואנו,אכן-פליטים עבי סבלנות שומן וסיבולת,עם המון אהבה למקום,ולכן נשארנו כאן,אין כאן משהו אחר,לדעתי! ככל שהקבוצה היא גדולה יותר,יהיו יותר דעות-זה נכון! אך אין הרבה אנשים כמונו,שאוהבים את הסוג שיח הדומה לשלנו,כנראה,וגם אם היו,הם נפלטו,עובדה! ולכן שאלת הכמות,כבר לא רלוונטית עבורינו. הייתי שמח שהיינו מכפילים את מספרינו,או משלשים אותו,עם הצמדות לנושא! איזה נושא? שאלה טובה...
אבל יש בו משהו מיוחד,שהתפתח ממשהו,והגיע לעוד משהו... וזה הנושא! לגבי עניין הדיבוב,לא ממש הבנתי אותך אמיקה,התוכלי לפרט בבקשה? את מי אנו לא מדובבים? את מי אנו לא שואלים? למי אנו לא נפתחים? ונניח שנגיע כולנו לפורום שלך,383,מה יהיה איתנו אז...? אני כבר יודע... לילה טוב,מצפה לשמוע ממך בשקיקיה.

אמיקה

New member
כנראה שבאמת פיספסתי משהו...

מה זה "הסוג שיח הדומה לשלנו"? להזכירך - אין לכם ארכיון מלא [ה-כלום" אכל אותו חחח, כמו בסיפור שאינו נגמר] לכן קשה לראות מה נעשה פה בעבר, אחרת הייתי טורחת ובודקת בעצמי... דיבוב = לשאול במקום לענות...
אין "לכם" (אתם מסתובבים רק בקבוצה?
) מה לחפש, בעיקרון, ב-383 אבל השאלה היא ההפוכה - מה יקרה אם חברת קהילת 383 תזדמן לכאן במקרה ? מה הסיכוי שתשאר?

אמיקה

New member
אופס - תיקון טעות...

רק דף 7 ה"פעיל" ריק הארכיון שלכם לא נעלם ... טעות שלי

אמיקה,שני דברים מאד מאד חשובים:

א.רציתי,בדיעבד,לשאול מה היה קורה אם גדוד 383 יגיע לכאן....אבל זה כבר היה אחרי שלחצתי "שלח תגובה",אני נשבע! ב.לכי לארכיון,ואז,נהיה יותר חכמים,יהיה לך המון המון מה לקרוא שם,ולא פעם חשבתי לי איזה אסון היה לו הארכיון הזה היה נמחק פעם.... הימור פרוע לגבי חטיבה 383: המון פליטים יחזרו הביתה,עייפים,ולא מרוצים......
יכול להיות שרק בגללי.....

Deerest

New member
ולו רק בגלל שדברת כל כך הרבה

קשה לי להשאר ללא תגובה למרות שלקחת אליך את כל המילים, כמעט. טוב לי, מתאים לי, במידה שלי ה"מובן מאליו" שכאן בפורום.

אין לי זמןןןןןןןןןןן ../images/Emo6.gif לומדת

אז תרשה לי להשתמש במילים שלך חחחחח מרגישה בדיוק כמוך רק שזה בכלל בכלל לא "מובן מאליו" שאנחנו פה.

Deerest

New member
זה לא רק סימני ""

מובן מאליו היה נושא שלם שהתיחסנו אליו בעבר, אולי לא מספיק. את זוכרת? יש בו גם וגם... ואני רואה בו את הגם שעושה לי טוב.

כן אני זוכרת

בתחושה שלי לא מרגישה מובן מאליו שאתם/אני כאן אני יודעת אם לא יהיה מענין אף אחד/אחת מאיתנו לא נשאר נכון?

seaגל

New member
עוזי

חייבת לומר שנהנתי לקרוא דרך המילים שלך אני שומעת את האהבה שלך לפורום ולדרך שהוא עשה מטרה לעיתים קרובות מצמצמת אפשרויות וכשמתמקדים במטרה לא שמים לב לדרך המקסימה... כאחת שעדיין קוראת ולא ממש לוקחת חלק כי רוצה להכיר יותר רוצה להבין את הלך הרוח... למדתי כי אתה אדם כנה שנותן משמעות למילים וזה נפלא וכך גם שאר החברים בגרעין הזה מה שהופך את הפורום הזה למיוחד ושונה מכל פטפטת אחרת ברשת... מקווה שתדעו לשמור על הגרעין המופלא שלכם אם כאן בפורום ואם שם בחוץ לאחר הפגישה שלכם.

למעלה