בוקר טוב ליום לפעמיים כי טוב..

הדסהש2

New member
בשבוע האחרון אני לא נכנסתי כי אני לא במיטבי..רוב הזמן הייתי במיטה..אולי זה בגלל החוסר ודאות
לגבי החגים..והפחד מסגר..אנחנו היינו בפסח לבד ולא נפגשנו עם הבנות והנכדים..
ולחשוב שנצטרך לשבת בבית לבד שנינו מדכא אותנו מאוד..ככל שמדברים על זה אני נכנסת לדיכאון..
ולעומת זאת אני רואה שרק פתחו את השמיים וכבר אנשים המריאו לארצות שמוכנות לקבל אותנו.
ולא נדע מה יהיה שהם יחזרו ארצה .אם המצב יהיה רגוע או שהתחלואה תעלה..לנו אין שום חשק לצאת מהבית..
חשבנו לצאת להנפש בארץ אך הפחד להיות בין אנשים שמטיילים ולא שומרים על ההוראות מפחידות אותנו.
כי שנינו מבוגרים במיוחד בעלי שבעוד חודש ימלאו לו 79 שנים והוא עם מחלות רקע ומערכת חיסונית חלשה.
עקב מחלת הסרטן שסבל ממנה 3 פעמים..כעט הוא במצב כללי טוב יחסית.אבל צריך להזהר כפל כפליים...
תודה על ההקשבה...

ויוי 25

Well-known member
גברת הדסה,
בגלל הסגר את נכנסת לדיכאון ,,,מה פתאום ?
הרי במצב הנוכחי שכול כך הרבה נדבקו וחולים זה באמת עדיף שיהיה סגר בתקופת החגים ,כדי להפחית את סיכון ההדבקות בקורונה,
לכולנו חשוב להיפטר כול האפשר מהר, מהצרה הזאת שששמה "קורונה", שעדיין מדי יום לא ממשיכים להידבק בזה. ובחג בצפיפות עם הרבה אורחים זה רק יעלה את אחוז הנדבקים,לכן למען הזהירות רצוי לא לארח.
בחגים להישאר בבית לא מצב הכי משמח ,כשאנחנו בלי הילדים והנכדים,
אבל חס וחלילה להידבק במחלה זה נורא!
לא רק את בבית הדסה ,חצי מדינה בבית, וגם אני בבית רוב הזמן, כעת המצב מחייב השגחה וחשוב להיזהר- כדברייך "כפל כפליים "
מאחלת לך ולבעלך בריאות ואריכות ימים.

למעלה