בוקר טוב ליום רביעי

seelinewoman

New member
בוקר טוב ליום רביעי

ובכן, אני מניחה שראיתם את הסיפור על השופט בדימוס ניסים ישעיה שטען במשפט אונס שיש נשים שנהנות מאונס.
אשאיר כרגע בצד את דעתי על השיח הציבורי בענייני טאבו בסקס, ואגיד שאני שמחה עד מאוד שדורשים להדיחו.
היה לי קשה מאוד לקרוא את הפוסט המזעזע של אריאנה מלמד בתגובה לשופט, ואני מעתיקה אותו לכאן בשלמותו:

"השופט נסים ישעיה, שופט מחוזי בדימוס, בדיון על תביעתה של אשה צעירה להכיר בה כנפגעת פעולות איבה אחרי שנאנסה בידי ארבעה פלסטינים כשהיתה בת 13: "יש בנות שנהנות מאונס".

אני מאחלת לך, כבוד השופט בדימוס, שיום אחד תחליט ללכת הביתה בקיצור דרך ותעבור בחורשה, ותפגוש בה פתאום מישהו שמוכר לך, אפילו קרוב משפחה רחוק, והוא יחייך אלייך ויחבק אותך ואחר כך פתאום, בתפיסה של ג'ודוקא חובב, יצמיד אותך לאדמה כשהראש שלך בתוך הבוץ מהגשם של אתמול, ויצמיד לך אולר לצוואר, וישכב עליך עם משקלו העודף משלך ותרגיש את אבר מינו מתקשה ומתחכך בעכוזך, והוא ימשוך לך את המכנסיים למטה וגם את התחתונים ואתה לא תוכל להתחנן על נפשך או לצעוק כי להב פלדה צמוד לך לעורק והפה שלך מלא בוץ, ואז תרגיש את אבר המין הזה מפלח את כל יישותך בכאב שלא ידעת כי יש כמוהו בעולם, ובוטש בך עוד ועוד עד שנשמעת נהמה של סיפוק, ואז המישהו יקום מעליך וישאיר אותך שם בלי מלים, ולאט לאט, אלוהים יודע איך, תאסוף כוח ותגיע הביתה, מדמם וברגליים כושלות, ותודה לאלוהים שאף אחד לא נמצא בבית ואפשר קודם להתקלח, ואחר כך נראה מה יהיה בשארית החיים.

זה בדיוק מה שעשו לי כשהייתי בת 14, כבוד השופט בדימוס, ואני לא מאחלת לאף אחד שיקרה לו כך. חוץ מאשר לאנשים שחושבים שיש בנות שנהנות מאונס".

הזכרת לי התבטאות של השופט שלי טימן

"המתלוננת היא בת 68 שגם אינה שמורה במיוחד", כתב בהכרעת הדין שהרשיעה נאשם באונס. "היא איננה מטופחת במיוחד, איננה נאה במיוחד וגילה ניכר גם במראה חיצוני". המבקרים התייחסו פחות להסבר שבא בהמשך. "אני חייב להודות כי גם בעיניי ובעיני חבריי להרכב נראית תקיפתה של המתלוננת הזו בלתי הגיונית ושלא על-פי הנורמות שאנו מורגלים בהן, ומשום כך בכיעורו הייחודי של המעשה".

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000231858

seelinewoman

New member
מצחיקה אותי במיוחד טענתו

שאם הוא כל כך גרוע למה נתנו לו להישאר 26 שנה.
נו, באמת.
ממתי המערכת משחררת שופטים כל כך מהר?
חסרים שופטים מטומטמים או חסרי שיקול דעת
שהמערכת מקבעת ונצמדת אליהם רק כדי לא להודות בטעות?

אין לי מושג אם הוא היה שופט טוב או גרוע

ההתבטאות הזאת מראה בעיקר חוסר רגישות.

כבר ראיתי בהמות שהם אנשי מקצוע מעולים ולעומתם אנשים נחמדים ורגישים שהיו גרועים במקצועם.
וכמובן שגם להיפך.

ג רפאל

New member
לאן נעלמו גיבורי שערוריות המין והתקשורת של

השבוע שעבר?

ג רפאל

New member
ואיפא שושו המדליף?

חקרת בלי סנסציה ותקשורת -לא חקרת
עשית לא פרסמת - לא עשית.

למעלה