בוקר טוב ליום שלישי...

יוליקה

Member
מנהל
בוקר טוב ליום שלישי...

אז מישהו/י מנסים להרוס לנו את הפורום. אני אלחםבו/בה עד חורמה!!

הדסהש1

New member
בוקר אור לפעמיים כי טוב בו..

מקווה שתצליחי למצא את המתנקל לפורום.. לצערי אני בבית רוב הזמן..מפחדת להוציא את אפי החוצא.. המועדון שבמתנ"ס שנפתח לפני חודש נסגר שנית.. ועדייןצ לא יודעים _אני חושבת שיפתחו רק לקראת פתיחת שנת הלימודים. היה לפי התוכנית לקיים הרצאות עד לסוף יולי...בנתיים כבר מדובר שאת החגים נצטרך לעשות עם במשפחה המצומצמת כמו בפסח..מקווה שלא נראה את "חסידי אומות הכנסת "עשים אחרת.אם יעשו כך ערכם ירד לתהום..גם כך כבר האמון בהם ירד פלאים..גם בנותני ההחלטות..יש בלגן מאורגן..השוטרים פורקי עול על האזרחים..יש כאלה שמתחכמים וגורמים להתנהג אליהם בקשיחות איומה..עדיין אין מפכ"ל בפועל רק מ"מ..זה אומר הכל..מאחלת שנדע ימים טובים יותר.ונשכח מהנגיף האיום הזה..

יוליקה

Member
מנהל
ח"כ יפעת שאשא ביטון גברה על ביבי

הצרחות מבלפור האפילו על הזמבורות של המפגינים!!! מיקי זוהר:... מה עוזר לי יו"ר הקואליציה אם אני לא יכול להדיח אותה??!!

בוקר טוב

היום קמתי מוקדם כי היתה צריכה להגיע אלי עוזרת מחליפה,(יש לי עוזרת במקום מטפלת מטעם ביטוח לאומי), העוזרת הקבועה נסעה לחופשה באילת, אז המחליפה לא הגיעה ולא הודיעה לאף אחד, שאלתי בחברה ולא ידעו כלום, אז פנו אליה והיא אמרה ששכחה להודיע שהבת שלה לא מרגישה טוב, "מויחל טויבעס", דווקא שמחתי, אז היום אני יכולה לכתוב בוקר טוב ולא צהריים טובים, עכשיו אני נכנסת למטבח להכין את הירקות המאודים שלי ואת הפירות המבושלים במיקרו שלי, תודה לך שרון על המתכון לפשטידת קישואים, אולי מתישהו יתחשק לי להכין את זה, אני לא אופה בתנור, אני אופה חצי כמות בטוסטר אובן ויוצא לי מצויין.

בעניין הבעיה ב-

לפני כמה זמן, הם הודיעו על שינוי בתכנה שלהם, שיעשה שינויים בפורומים, זה לוקח זמן, פעם כן אפשר להכנס ופעם לא ומופיעה סוג של טבלה, אז אני מנסה מידי פעם וזה מצליח לי, תיבת המסרים פועלת, לגבי הקבוצה של יהודית עדנה, שם זה היה באמת מישהו שעשה צרות ואי אפשר היה להתגבר עליו או עליה, זאת היתה קומונה סגורה, אז סגרנו אותה ופתחנו קבוצה סגורה נחמדה בפייסבוק. יוליקה, את מנהלת טובה ואני מקווה שהעניין יסתדר בקרוב.

tamarsharoni

New member
שלום חברות , פתאום , בשעה טובה , הפורום נפתח לי .

גם אני , כמוכן , תקועה בבית וכמעט אינני יוצאת . זה כמובן משפיע על החיוניות ופעילות . מאז שאינני יוצאת התחלתי לסבול מכאבי גב . אינני יודעת מה הגורם לכאבים , אבל יש לי כמה חשודים . 1] חוסר פעילות שיגרתית , [נסיעה לסופר ,סידורים , קניות וכזה מין ? 2]פעילות יתר , [ניסיתי להחליף את אי הפעילות בהליכה ברחוב ,הלוך וחזור , וכל 3 ימים להוסיף עוד כמה מטרים ] ? 3] המאוורר שמכוון אלי כל לילה , כל הלילה ? 4] פריצת דיסק ? 5] ואולי כל התשובות נכונות . בינתיים לוקחת אקמול שלפעמים עוזר ולפעמים לא . שורה אחרונה , זה מה יש ועם זה ננצח . הנכד הבכור קיבל אתמול [יום שני] חום וכאבי גרון . עשו לו בדיקת קורונה דחופה כי ביום רביעי יש לו בחינת בגרות אחרונה , אם נדבק כל בית הספר נכנס לבידוד , והבחינה תידחה למועד אוגוסט . לאחיו יש ביום חמישי בחינת בגרות אחרונה , וגם הוא לא יוכל להבחן , כפרה עליהם . נקווה לתשובה שלילית . ואפרופו כ/קפרה , מישהי רואה הישרדות ? הפעם יש שתי קבוצות מאד שונות זו מזו . הטובים והרעים , לצערי , [ואני לא היחידה שחושבת כך ] , ההפקה והמנחה מתערבים יותר מדי ותמיד תמיד לטובת הצוות השלילי .

שרון א77

New member
קצת הומור :

והפעם מעשה "יצירתי "בגין הקורנה : זוכרים שלקראת חג הפסח האחרון היה מחסור בביצים ? על הרקע הזה "נולדה" בדיחה: מכיוון שהיה מחסור בביצים ברשתות-המזון , חשב אחד הקונים שלא השיג ביצים, להגיע למשק חקלאי,והחליט שאם גם בלול נוצר מחסור בביצים -הוא יפתור את הבעייה ויקנה שם תרנגולת ,וכך עשה. חזר הבייתה עם התרנגולת ואמר לאשתו הנדהמת: זהו נפתרה בעיית המחסור בביצים - כעת בכול יום תהיה לך ביצה טרייה. &nbsp אישתו הייתה בשוק מהרעיון המטורף ואמרה לבעלה: בשיטה שלך, אני רק מקוה שבקרוב לא יהיה מחסור בחלב,,, &nbsp

שרון א77

New member
תירוץ לשוטר התנועה ,,

השוטר קרא לנהג במכשיר הכריזה : תעצור בבקשה כאן בצד,נתפסת על מהירות מופרזת ! הנהג תוך כדי עצירה תיכנן אין לצאת מהמצב ,ועלה במוחו רעיון: הוא צעק לעבר השוטר: אדוני השוטר,בבקשה אל תתקרב אליי מכיוון ש,,לפני 5 דקות הייתי בחניון וקיבלתי הודעה להיכנס לבידוד ולעשות במהירות האפשרית ,כי גילו שאני חולה קורונה... השוטר המבוהל נכנס לרכב- המשטרתי ונעלם מהמקום.. &nbsp

שרון א77

New member
וגם סיפור מהחיים:

רווקה חמודה שהגיעה לגיל 40 ,(גרה בשכנות אלינו ),מאוד מאוד רצתה להקים משפחה, אך לאחר מספר קשרים לא מוצלחים ופרידות עצובות ,הבינה שקשר זוגי כבר לא תמצא, אך היא חליטה כי בכול זאת היא רוצה ילדים. לפני שנתיים ניגשה לטפל בנושא במסגרת הרפואית,אך לא סיפרה על כך לאיש, וגם עברה להתגורר בשכירות בדירה במרכז הארץ. והנה לפני שבוע היא חזרה להוריה (השכנים שלנו), ביחד עם עגלת-תאומים ,ובה שני בנים חמודים, אביה,השכן המאושר,שהוא הסבא של הנכדים,מיד לקח את העגלה וירד לטייל עם נכדיו החדשים,ובאושר גדול סיפר לכול השכנים שיש לו נכדים בני -חודש,,ומעתה ייצא לטייל איתם בכול בוקר כ-פיצוי על כול השנים אשר בהם לכולם היו נכדים, פרט לו ולאשתו, והוסיף כעת בזמן הפנסיה,בשבילינו הנכדים זו שמחה גדולה, והבת שלו שנראתה מרוצה מאוד ,אמרה:"תאומים זו שמחה גדולה וכפולה,בפרט שהם מטופלים בבית חם ואוהב של סבא וסבתא". &nbsp

למעלה