בוקר טוב לכולםםםםםםםםםםםםםםם

rache2

New member
בוקר טוב לכולםםםםםםםםםםםםםםם

מה שלומכם? תגידו שאלה. יש פה אנשים מירושלים?

rache2

New member
..אף אחד?

אני רוצה להציע משהו..אבל לא יודעת למי זה מתאים..

rache2 היי

מה שלומך חמודה וניראה לי שהכי קרובה אליך לירושלים זאות אני היות ואני גרה בשמרון מעבר לזה שאת יכולה להציע הכול אולי זה גם יתאים לאלה שלא גרים בירושלים

rache2

New member
היי בשבונית..

תודה על התגובה חמודה שלי!!! :) מה שלומך?! זה קשה קצת להסביר אבל אנסה בכל זאת. אז ככה. אני סובלת מחרדות.. והגעתי לבנאדם שהחליטו לפתוח "מועדון". שזה בעצם מקום חברתי כזה. לא טיפולי, בלי אנשי מקצוע. שכולם שווים. אני בהתחלה חשבתי שזה רק לאנשים עם חרדות אבל אחרי זה הסתבר לי שזה לכל מיני אנשים. תלוי מה המצב אם יש יכולת תפקוד וכאלה.. וישר חשבתי על הפורום אני לא יודעת אם זה מתאים למישהו אבל לסיכוי שכן החלטתי לכתוב פה..

וואו איזה מתוקה את

הלואי ויכולתי להגיע למיפגשים כאלה אבל את כבר יודעת שאני עובדת מישמרות כמו שהיום אני עוד לא הרבה זמן יוצאת לעבודת לילה בביתה חולים שבו אניעובדת וזה עד הבוקר והפ נסיעה ארוכה הביתה שזה אומר החלפה של 3 אוטובוסים לראות מה עם אמא שהכול בסדר לקניות ולנסות לישון קצת כי שוב למחרת אני עובדת לילה שמחה שמצאת לך מקום שיתן לך מעט מענה וכלים להיתמודד עם החרדות שלך ספרי להם על הפורום שלנו אולי גם חלק מהם ימצא לנכון להגיע לכאן ואף להעזר ולספר לנו מבטיחה לך אולי אחרי פסח לפנותלי יום אחד בשבילך לקבוע איתך ולעלות לירושלים ולהיפגש עם הקבוצה וגם את שתפי אותנו על הדינמיקה של הקבוצה ואולי ליצור גם כאן דיון על דברים מענינים שדיברתם שם אצלי הכול בסדר עם תומר ככה ככה אחרי מה שקר איתו בחופשה האחרונה החלטתי שאני לוקחת את המושכות ואנילא מביאה אותו לחופשה עד פסח שיבין עד כמה רחוק הוא הלך אבל אני כן הולכת לבקר ודואגת ש אחיו יגיע גם לביקורים אצלו כולהשאר כרגיל מתחילים להרגיש את פסח באויר שבוע הבא פורים ממשיכה להיות האמא של הבת של ולהיות שם עבור החולים שלי גם מקווה שהכול בסדר אצלך תמשיכי עם הקבוצת תמיכה מינסיון וידע שלי זה נותן הרבה והכי הכי גם עוזר והכי חשוב שימרי על עצמך חמודה ותראי שעוד היו ימים טובים מאלה

rache2

New member
חח איך שהכרתי אותך התאהבתי בך:)

תשמעי הבנת קצת לא נכון. זאת לא קבוצת תמיכה.. מה שבעצם חיפשתי..אני רציתי קבוצת תמיכה והגעתי לזה. זה כאילו מקום ליצור חברויות..עושים כל מיני פעילויות יחד ודברים כאלה. זה ממש ממש עדיין בחיתולים ולא ברור מה יהיה.. אבל לצערי אני לא יודעת אם זה הכי מתאים לי אישית כרגע כי אני באמת רציתי קבוצת תמיכה אבל נראה מה יהיה עם זה. אבל זה יכול מאוד לעזור.. יש שם אנשים מכל מיני סוגים וחושבים נגיד לצאת לטיולים. לעשות סדנאות. דברים כאלה הבנת.? סליחה שאני לא מסתכלת הרבה בפורום ולא ממש עוקבת פשוט אין לי הרבה סבלנות (למרות שאני מדברת הרבה) אני לא יודעת את כל הסיפור עם תומר אבל מרגישה גאה בך. ואת חזקה להפליא. "ממשיכה להיות האמא של הבת של ולהיות שם עבור החולים" כל הכבוד לך. ועדיין יש בך משהו מאוד איך להגיד.. מחייך בלב? למרות שנורא כואב לך... תודה לך על התגובה. את מקסימה.

rache2 נו מה את רוצה חמודה

מה רע בלצאת לטיולים להנות מהחיים לחות אותם ושלא החיים יחיו אותנו תאמיני לי מכול הלב היתי מוכנה לתת הכול עכשו וללכת לאיזה טיול להנות קצת סדנאות זה רק עושה טוב על הנשמה יאלה את גדולה מהחיים שימי הרבה דברים בצד גם לך מגיע להנות לטיל ליצור אולי תימצאי חתן לי ולך סתם סתם אני צוחקת וספרי לו על הקבוצה

למעלה