בוקר טוב לכולםםם

@שירי

New member
בוקר טוב לכולםםם

קודם כל מזל טוב על הפורום החדש בתקווה שזו הפעם האחרונה שעוברים דירה. רציתי לשאול שאלה: בחודש שעבר אחרי הטיפול היו לי 2 ציסטות אז הרופא נתן לי גלולות ל 10 ימים. לקחתי אותן ואחרי שהפסקתי חיכיתי למחזור. אחרי 6 ימים הגיעה הפרשה חומה ומועטה. הלכתי לרופא, הוא בדק ואמר שהרירית מאוד דקה ושהמחזור יהיה מאוד חלש ושההפרשות החומות הן המחזור עצמו ולכן הוא אמר לי להתחיל למחרת בזריקות. אז עשיתי כדבריו והתחלתי ביום שלישי שעבר. ביום רביעי לפתע הופיע המחזור במלוא עוצמתו אבל אני כבר התחלתי להזריק אז פשוט המשכתי. האם זה בסדר לדעתכן? בכל מקרה המחזור נגמר רק ביום שישי (כנראה בהשפעת הזריקות). זהו, חוץ מזה עברתי דירה ביום חמישי לרמת השרון. יש פה אולי בנות מהאיזור שיכולות לומר לי איפה הן עושות את הבדיקות? שבוע מקסים לכולנו שירי

היי שירי ובקר טוב גם לך ../images/Emo42.gif

נתחיל מהסוף: אני רמתשרונית (לא גרה כרגע, אבל תמיד בנשמתי). לגבי הבדיקות: תלוי באיזה קופ"ח את. יש את מכבי ברח´ אוסישקין למטה, ואת את הכללית ברח´ מוריה (אחת הפניות מרח´ ויצמן). לגבי הזריקות והמחזור - עד כמה שזכור לי, זה בסדר. מה המינון שאת מקבלת? מה ממוצע הימים שאת מזריקה (אם זה לא הטיפול הראשון שלך? בכל מקרה - שיהיה לך בהצלחה. סיגל

@שירי

New member
אני בכללית

והבנתי שיש מרכז לבריאות האישה ליד אמירים. שם אמרו לי שאם אני צריכה את התשובות ל E2 באותו יום אז אני צריכה לנסוע לרעננה לעשות את זה וזה נשמע לי תירוףףףףף המינון שלי הוא 2.5 אמפולות בדרך כלל 10-14 יום. שירי

פנינה ו

New member
שיר´קה מה שלומך?

לאן נעלמת? קודם כל, מזל טוב על הדירה החדשה מקווה שעם המעבר יגיעו מהר בשורות טובות... פנינה

@שירי

New member
היי פנינוש

לא נעלמתי פשוט עברתי דירה וזה לקח לי את כל הכוחות. אני בסדר גמור - מתארגנים בדירה ואני לא שוכחת את ההבטחה שלי בנוגע להזמנה. מה איתך? משהו חדש? את יכולה להכתוב לי ישירות למייל.

פנינה ו

New member
שירי

אין חדש, ממשיכים בהפסקה כנראה עד אחרי החגים טוב לנו ככה, אני אמנם נכנסת לפורום וכותבת אבל לא כמו פעם (למרות שהפורום החדש נחמד יותר מהקודם) כנראה שאחרי שנה ואפילו יותר של טיפולים הפסקה כזאת עושה רק טוב אחרי החגים נסיון הזרעה אחרון חביב - אם לא מצליח עולים כיתה. פנינה

@שירי

New member
אני שמחה שטוב לכם עכשיו

אני גם כבר התחלתי לעשות את כל הבדיקות לקראת ה IVF (בתקווה שלא נצטרך את זה) בנתיים מנסים עוד החודש הזה והחודש הבא ואז נעלה מדרגה יחד. בואי נקווה שנשאר במדרגה הנוכחית ולא נצטרך להמשיך הלאה. ד"ש לצדוק ונהיה בקשר בטלפון. שירי

nirush7

New member
בוקר טוב שירי!

השאלה שלך מסקרנת גם אותי. אני הייתי אמורה לקחת איקקלומין החל מהיום החמישי למחזור. אבל הופיעו לי במשך כמה ימים כתמים חומים שבאו ונעלמו. הרופא אמר להתחיל לספור מהופעת הכתמים החומים. אבל אתמול הופיע המחזור במלוא עוצמתו. כמו שאני רגילה. אז אני כבר לא יודעת מאיפה לספור... כך שנראה לי שאחכה שוב לחודש הבא. בכל אופן שירי שיהיה לך בהצלחה ואני מקווה שתעופי מהר מכאן אחרי שתעדכני אותנו בבשורות טובות בקרוב.

למעלה