בוקר טוב לכולם, פה בפורום

גילית.

New member
בוקר טוב לכולם, פה בפורום

אט אט הבוקר האובך התפזר, מאחלת לעצמי, שארגיש הבוקר טוב יותר, יודעת שתמיד אתם תהיו כאן עבורי , והידיעה הזו די מעודדת אותי, כי הרי מאז ומעולם, היה האדם, יצור חברתי. בברכת בוקר אביבי נפלא, ממני גילית

ליאתוש

New member
לגילית בוקר נפלא

מאחלת לך מכל הלב שלא רק הבוקר הזה אלה כל הבקרים שלך יהיו טובים יותר ונפלאים יותר ליאתוש

גילית.

New member
ליאתוש תודה תודה תודה

איך הרגשת ליאתוש הבוקר, שאני כה זקוקה לכל מילה טובה, לחום, וגם אהבה, מודה לך על מילותייך החמות, I OWE YOU ONE ולעולם אל תחשבי אפילו מן הפורום הזה לפרוש, ביי בינתיים ממני גילית

ליאתוש

New member
גילית מתוקה

אכן חשתי בליבי שאת פגועה ואיני יודעת את הסיבה אל תתבישי ממני מתוקה פני אלי על הצאט לתמיכה ידי מושטות לך לעזרה אוכל לתת לך מילה טובה אוכל לתת לך אוזן קשובה אוכל לתת לך ליטוף וחיבוק נחמה אעזור לך ככל שאני יכולה ואנא מתוקה אל תהיא עצובה נגבי את הדמעה הסתכלי על עצמך במראה ותגידי אני חייבת להיות חזקה שלך עם המון המון אהבה ליאתוש

גילית.

New member
ליאתוש- זלגה לי דמעה

חייבת לומר, קראתי ונורא התרגשתי, ואפילו זלגו דמעותי, מוכרחה להודות שבכל זאת יש אנשים טובים ורחומים פה בפורום ובעולם, הרבה שירים שקראתי פה, מחממים לי את הלב, ודברים מעודדים כמו שלך, מפיגים אט אט את הכאב. אז ביי בינתיים גילית

ליאתוש

New member
גילית מתוקה

יוצאת כרגע לצאט בתקווה וציפיה לפגוש אותך מקווה שתיפני אלי מתוקה ביי

למעלה