בוקר טוב לכולם

בוקר טוב לכולם

קודם כול תודה לכול הדורשים בשלומי אכן נעלמתי לכם קצת אבל אל בכונה אצלי לא הכול שפיר ותקין אתם חסרים לי אמא שלי לא מרגישה הכי טוב ותומר גם כן יש רגראסיה במחלה שלו ככה זה איתם מי כמוכם מבינים על מה אני מדברת אני מנסה לתמרוןא ת עצמי להיות הבת של ואמא של וגם לעבוד הרי אני עובדת במישמרות ויותר מפעם בשבוע אני עובדת מישמרת כפולה בגלל פנצרים בעבודה חולי של עובדים ובין ובין אני מתמרנת את עצמי הביתה לשומרון למשל שבוע שעבר נאלצתי לישון כמעט כול השבוע בית החולים היות ועבדתי כול השבוע בוקר ערב איזה מזל שאני לא עובדת בסופי שבוע אבל אז אני מגיעה הביתה תשושה פיזית יש לי את אמא שאני צריכה לטפל בה היות והעובדת הזרה שלי יוצאת לחופשת סוף שבוע ביום חמישי הבאתיאת תומר לחופשת שבת ואתם מתארים לכם מה זה להיות עם שני אנשים חולים בבית אחד הבן הבכור שלי הגיע אתמול בערב להחזיר את תומר היום לפנימיה והינה נגנר לי הזמון המעט הפנוי שהיה לי ואני צריכה להתחיל להיתכונן ולרדת מהשומרון לכיון העבודה במרכז מישתדלת תמיד עם יש לי מעט זמן פנוי ואפילו על חשבון שעות השינה שלי והיה ואני באמצע השבוע בבית לקרוא אותכם אבל עם לא אז תמיד בסופי שבוע אני קוראת ומישתדלת לענות וזה בתנאי שתומר לא בבית לסופש שהיה לכולם שבוע טוב בלי חולי שבוע של שקט ושלווה ושכול יקירוינו ירגישו טוב

למעלה