בוקר טוב לכולם

tamisc

New member
בוקר טוב לכולם

אני בת 34, עברתי לדירה משלי קצת לפני פסח ואני נמצאת בתחילת התהליך של הפיכתי לאמא יחידנית. בערך מגיל 27 אני מרגישה שאני רוצה להיות אמא. מאוד רוצה ילדים. היו לי מערכות יחסים כאלה ואחרות במהלך השנים ולא יצא מהן כלום. בסוף 2007 נפרדתי מהבחור האחרון לאחר כמה חודשים. ובתחילת 2008 החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולברר על התהליך של האמהות היחידנית (באמצעות בנק הזרע). לפני חודש הייתי בבנק ובחרתי תורם ואני בתחילת המעקבים. אני מודעת לכל הקשיים שיהיו. בעיקר הכלכליים. יש לי עבודה קבועה ואני לא משלמת הרבה שכירות. בשלב הזה אף אחד ממשפחתי הקרובה לא יודע על התוכניות שלי. אני מאוד שלמה עם עצמי בקשר לילדים שאני רוצה. אני מרגישה בשלה ובטוחה שכשיגיע השלב של לספר למשפחה הם יתנו תמיכה. בימים האחרונים עולות לי מחשבות..... האם אני נורמלית? מה לעזאזל אני עושה? איך אני אסתדר לבד עם תינוק? האם אני אצליח להתסדר כלכלית? וכו'.... עצות/תובנות/ ועידוד יתקבלו בשמחה.... תודה מראש ויום טוב

היי לך

אני חושבת שאת בדרך הנכונה יקירה,אך תחשבי מה תגידי לילדך שהוא ישאל איפה אבא שלי.את תסתדרי כפי שאמרת יש לך משפחה תומכת ואין סיבה שהם לא יתמכו בך.אך אני חושבת שעליך לידע אותם במה שאת הולכת לעשות זה יקל עליך אם את רוצה תמיכה תתדברי איתם לפני שאת מתעברת

אמהות יחידנית

אם תרצי להתייעץ לגבי המחשבות שהעלית עם אנשי מקצוע מיומנים בתחום- אנא פני אלינו-036974707 או3759 בסוף המספר ובכל מקרה- בהצלחה!

למעלה